Previous Autoplay Stop Next Слайд 1 з 3
 

Новий п'ятидверний BMW 1

Істотно покращений дизайн передньої і задньої частин автомобіля, витончена преміальна атмосфера інтер'єру, додаткова потужність. Все це - невід'ємні складові ще більш експресивних, спортивних і ефективних автомобілів нової модельної лінійки BMW 1 серії.

Трьох- і п'яти-дверні моделі BMW 1 серії будуть доступні з удосконаленими двигунами та іншими оновленнями, покликаними зменшити витрату палива і викиди СО2. Потужні і високоякісні двигуни, оснащені технологією BMW TwinPower Turbo, поєднуються з заднім приводом - що є унікальною пропозицією в сегменті компактних автомобілів преміум-класу,  і забезпечують неповторне задоволення від водіння.

Оновлений дизайн кузова та інтер'єру, що включає в себе фірмові для BMW стилістичні рішення, підкреслює спортивні можливості і преміальність.

Ретельно продумані додатки до дизайну кузова нового BMW 1 серії акцентують увагу на спортивну елегантність та шляхетність вигляду. Фірмова решітка радіатора нового дизайну і великі повітрозабірники, допомагають додатково акцентувати високий динамічний потенціал автомобіля. Фари головного світла  більш вузькі та сфокусовані, ніж раніше, служать для тієї ж мети. Вже у стандартній комплектації вони оснащуються світлодіодними денними ходовими вогнями, а в якості опції можуть бути замовлені в повністю світлодіодному виконанні.

Задні ліхтарі також були модифіковані. Тепер

в них можна побачити характерні для інших моделей BMW L-подібні елементи, а також світлодіоди. Крім того, витончений дизайн центральної консолі, з контролерами аудіо- і кліматичної систем додатково підкреслює преміальний характер нового BMW 1 серії.
У список стандартного устаткування нової модельної лінійки BMW 1 серії тепер входить кондиціонер, мультимедійна система BMW Radio Professional і система управління iDrive, доповнена інтегрованим в панель інструментів дисплеєм високого дозволу та діагоналлю 6,5 дюйма. На додаток до стандартної комплектації клієнтам будуть запропоновані пакети оснащення Advantage, Sport Line, Urban Line і M Sport, що дозволить їм максимально індивідуалізувати свій BMW 1 серії.

Нове покоління двигунів, нові стандарти в частині паливної ефективності. Допрацьована гамма двигунів і розширений набір технологій BMW EfficientDynamics, дозволяють новій моделі BMW 1 серії, в черговий раз встановити нові стандарти у своєму класі, за рахунок додаткового зниження витрати палива та викидів СО2. Клієнтам тепер будуть запропоновані трьох- і чотирьох-циліндрові силові агрегати з останнього сімейства моторів BMW Group. Видатний по частині ефективності двигун, доступний у версії BMW 116d EfficeintDynamics Edition. Він володіє потужністю 85 кВт / 116 к.с., середньою витратою палива 3,4 л / 100 км і рівнем викидів СО2 89 г / км в європейському тестовому циклі.

В якості альтернативи, замість стандартної шестиступеневої механічної коробки передач, доступна опційна вісьмиступинева автоматична трансмісія Steptronic (входить в список стандартного устаткування для BMW 125d, BMW 120d xDrive і BMW M135i xDrive). Нове покоління автоматичної коробки передач тепер оснащується системою управління, що враховує дані від навігаційної системи.

Сучасніі технології шасі, разомі із заднім приводом та практично ідеальним (50:50) розподілом маси по осях автомобіля, забезпечують новому BMW 1 серії чудову керованість, маневреність і динамічність. Список опцій включає в себе адаптивну підвіску, ходову частину M Sport, спортивне рульове управління із змінним ступенем зусилля і гальмівну систему M Sport. Індикатор тиску повітря в шинах, що працює індивідуально для кожного з коліс, тепер входить в перелік стандартного устаткування.


Набір опційних систем допомоги водієві, від BMW ConnectedDrive в новому BMW 1 серії тепер включає в себе активний круїз-контроль з функцією Stop & Go, працюючий за рахунок використання радара. Асистент парковки останнього покоління, тепер здатний в автоматичному режимі здійснити паралельну та перпендикулярну парковку. Уваги заслуговують і такі функції, як Асистент водіння (працює на основі аналізу даних камери), камера заднього виду і система попередження про обмеження швидкості з функцією відображення знака «Обгін заборонено».

Всі моделі нової модельної лінійки BMW 1 серії в стандартній комплектації оснащуються інтегрованою SIM-картою, що дозволяє користуватися стандартними функціями з набору BMW ConnectedDrive. У їх число входять функція інтелектуального екстреного виклику, функції BMW TeleServices, а також доступ до опційних сервісів мобільності, що працює за допомогою мережі Інтернет. На додаток до доступу до системи BMW Online та інформації про дорожню ситуацію онлайн, клієнти можуть користуватися розважальними функціями онлайн. В автомобіль може бути інтегрована маса інших сервісів, за рахунок використання спеціальних додатків для смартфонів; їх використання безпечно, інтуїтивно і зручно завдяки операційній системі iDrive. Нова навігаційна система Professional в автоматичному режимі оновлює дані карт - причому в перші три роки з моменту реєстрації автомобіля це відбувається абсолютно безкоштовно.