Новини

  • Новини

Новий BMW M4 GTS.

7 Октября 2015 г.

Успішний досвід в автоспорті застосований для досягнення безкомпромісної динаміки.
BMW M4 GTS - це витвір інженерного мистецтва BMW M GmbH, яке демонструє необмежений потенціал спортивного купе BMW M4. Динамічний образ та технологічні рішення, натхненні автоспортом, дають зрозуміти, що BMW M4 GTS створений з прицілом на гоночний трек. Результат в 7 хвилин 28 секунд - час кола BMW M4 GTS на Північній петлі Нюрбургринга, найскладнішою гоночній трасі у світі - відкрито заявляє про видатних можливостях нової спецверсії. Найшвидший з усіх BMW M4, новий BMW M4 GTS здатний постояти за себе і на дорогах загального користування. Підрозділ BMW M GmbH запускає обмежену серію M4 GTS в кількості 700 автомобілів, приурочену до 30-річного ювілею моделі BMW M3.
«BMW M3 GT, BMW M3 CSL, BMW M3 GTS і BMW M3 CRT - ми багато років випускаємо спеціальні версії автомобілів з нашої середньорозмірний лінійки, і зараз цю традицію продовжує новий BMW M4», - зазначає генеральний директор BMW M GmbH Франк ван Міл. «Це демонстрація можливостей автомобіля, сертифікованого для доріг загального користування. Власники BMW M4 GTS можуть поїхати на Спа-Франкоршам, Нюрбургрінг, Лагуну Сека або інші гоночні траси - наприклад, на клубні заїзди - і встановити там такий час кола, яке підніме планку на екстремально високий для дорожніх машин рівень ».
Поліпшені характеристики за рахунок інноваційного упорскування води.
У BMW M4 GTS використовується рядний шестициліндровий двигун з турбонаддувом, що заслужив безліч різних нагород. Цей силовий агрегат практично ідентичний тому, що встановлюється в цивільні BMW M3 / M4, і додатково оснащений інноваційною технологією упорскування води, що забезпечує відчутну надбавку потужності. Система упорскування води піднімає віддачу двигуна до вражаючих 368 кВт / 500 к.с. і збільшує крутний момент до 600 Нм, зберігаючи паливну економічність і рівень викидів CO2 на рівні купе BMW M4 (8,3 л / 100 км, 194 г / км). BMW M4 GTS здатна розганятися з місця до 100 км / год всього за 3,8 секунди і набирати максимальну швидкість 305 км / год (обмежена електронікою).
Полегшена конструкція і увага до деталей.
Інтелектуальна полегшена конструкція дозволила інженерам відділення BMW M обмежити споряджену масу автомобіля відміткою в 1510 (DIN) кілограм. Видатна енергоозброєність в 3 кг / лс забезпечує чудову базу для високошвидкісного водіння. Застосування більш легких рішень в конструкції можна виявити навіть в непримітних з першого погляду деталях. Посилююча торпедо поперечна труба виконана з карбонового волокна. З посиленого карбоновими волокнами пластика виготовлені заново спроектований капот, дах і регульований передній спліттер. Заднє регульоване антикрило також вирізано з цього легкого, але міцного високотехнологічного матеріалу, і зафіксовано на карбонової кришці багажника. Працюючи заодно з карбоновим дифузором, розташованим під заднім бампером, антикрило оптимізує повітряні потоки і знижує підйомну силу на задній осі. У випускній системі застосований титановий глушник, який на 20% легше базового.
Високопродуктивне обладнання для кращих результатів.
Семишвидкісна трансмісія M Double Clutch Transmission (M DCT) входить в стандартне оснащення і вибирає оптимальні передавальні числа для кожної дорожньої ситуації без розриву потоку потужності. Програма перемикання Drivelogic і функція Launch Control переналаштовані відповідно з збільшилася віддачею двигуна. А шини Michelin Pilot Sport Cup 2 адаптовані спеціально для BMW M4 GTS і забезпечують автомобілю зразкове зчеплення з дорогою і оптимальну зворотний зв'язок в поворотах.
Інноваційне OLED-освітлення, яке не має аналогів у світі.
Інноваційні задні ліхтарі, виконані за технологією органічних світлодіодів, дебютують в серійному виробництві на моделі BMW M4 GTS. Надтонка конструкція органічних світлодіодів і можливість активувати окремі світлові модулі відкривають нову еру в автомобільному освітленні виняткової точності.
Ексклюзивний інтер'єр, натхненний автоспортом.
Карбонові ковшеподібні M сидіння для водія і пасажира слідують філософії зниження ваги. Вони приблизно на 50% легше, ніж спортивні крісла в купе BMW M4, забезпечують ідеальну посадку за кермом і дозволяють сумістити необхідний в тривалих подорожах комфорт з високим рівнем бічної підтримки. На місці задніх сидінь встановлена ​​полку з посиленого склопластику і задня карбонова панель, виготовлена ​​за технологією сендвіч. Обидва елементи оброблені Алькантарою і разом дозволяють зменшити вагу приблизно на 40%. Опціональний пакет Clubsport Package допоможе довести схожість BMW M4 GTS з гоночним автомобілем до ступеня змішування. Він включає в себе встановлений за сидіннями полукаркас безпеки кольору Acid Orange, шеститочкові ремені в гоночної специфікації, а також систему пожежогасіння.