Новини

  • Новини

Хмельницький відзначає День міста

2 Октября 2015 г.

Саме сьогодні свої двері відчинила виставка відомого у всьому світі українського скульптора, члена Національної спілки художників України Олексія Леонова «Вічне та Прекрасне».alt

«Уже втретє на День міста ми відкриваємо чудову виставку робіт відомого скульптора Олексія Леонова. Дивлячись на ці роботи хочеться творити добро, бути справжнім та жити в гармонії зі світом і з собою» - наголосив у вітальному слові виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський.
Автор робіт, господарі виставкового залу та президент Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К.Реріха, з нагоди відкриття виставки, отримали подяки від влади міста
В експозицію увійшло 36 нових скульптур автора, з яких 5 робіт – з бронзи. Також представлені фотографії експонатів, які демонструються на виставках в інших країнах.
Наблизити два світи – Земний і Надземний – було споконвічним прагненням справжніх художників. Вираження у формі духовного світу притаманне творчості скульптора Олексія Леонова. Його мистецтво сповнене кращими прагненнями до Небесного.
 
alt
 
alt
 
Подивитися на скульптуру пронизану духовним та сакральним можна у виставковому залі ПП “Баварія-Захід” (Хмельницький, проспект Миру, 103/1, біля автовокзалу №1).
Експозиція працюватиме щоденно, крім неділі, з 10:00 до 18:00, в суботу з 10:00 до 15:00.
Вже традиційно, вхід на виставку для хмельничан і гостей міста буде вільним.