Новини

  • Новини

Технологія BMW Laser Light в серійних автомобілях.

2 Октября 2015 г.

BMW Group першим у світі запустив у серійне виробництво автомобілі з фарами на основі новітньої лазерної технології, яка була представлена ​​на Франкфуртському автосалоні в 2011 році. BMW i8 увійшов в історію не тільки як гібридний спорткар з можливістю зарядки тягової батареї від електромережі, але і як перший серійний автомобіль з лазерними фарами. Тепер ця опція пропонується для нового BMW 7 серії в якості альтернативи серійним світлодіодним фарам. Опциональная лазерна технологія покриває дальність освітлення до 600 метрів, що в два рази більше діапазону сучасних світлодіодних фар дальнього світла. У порівнянні зі надекономічними світлодіодними елементами BMW Laser Light додатково на 30% скорочує витрату енергії.

Енергозберігаючий джерело інтенсивного світла.

Крім того, що технологія BMW Laser Light не пред'являє високих вимог до системи електроживлення, вона дозволяє освітлювати дорогу значно краще - при цьому самі фари гріються мінімально. Лазерні діоди в десять разів менше звичайних: вони не тільки економлять простір всередині фари, але і сприяють скороченню маси автомобіля. Розмір відбивної поверхні можна зменшити майже в десять разів у порівнянні зі світлодіодними елементами. У лазерної фари - надзвичайно яскравий, схожий з денним світло, приємний для людського ока. Кілька потужних діодів випускають щільний, концентрований пучок променів, який потрапляє через спеціальні лінзи під флюоресцирующую фосфорну субстанцію всередині фари. Ця субстанція трансформує його в найяскравіший білий світ, який вдесятеро потужніший в порівнянні з традиційними джерелами світла. Завдяки високій інтенсивності та практично ідеальним характеристикам променя лазерні діоди забезпечують більш ефективну роботу системи. BMW Laser Light у поєднанні з системою управління дальнім світлом, що використовує камери, надійно запобігає осліплення зустрічного і йде попереду транспорту.

Покращена видимість і підвищена безпека вночі.

За сумою характеристик BMW Laser Light - ідеальне джерело дальнього світла. Ця технологія об'єднує безпрецедентну ефективність і безпеку в поєднанні з винятковою компактністю і низьким енергоспоживанням. Внушительная яскравість променя забезпечує поліпшену освітленість і видимість у темряві. Результат - більш спокійне, комфортне водіння і підвищена безпека на дорогах.