Дизайн салону.

Ідеальні умови для особистого рекорду - салон BMW M6 Купе якнайкраще підходить для водіння на межі можливостей. При цьому він оформлений без компромісів щодо розкоші і благородних матеріалів - до ваших послуг повний асортимент BMW Individual Collection.

До послуг водія такі інновації, як повноколірний проекційний дисплей з особливими функціями M. У орієнтованому на водія кокпіті формується відчуття єдності з машиною, яке посилюється завдяки обтягнутому шкірою ергономічному кермовому колесу з перемикачами передач. Задані параметри вибираються простим натисканням клавіші. Багатофункціональні сидіння M в ексклюзивній дрібнозернистої шкірі Merino, пропоновані в якості додаткового обладнання, незмінно забезпечують оптимальну бічну підтримку, у тому числі при швидкісному проходженні поворотів. Спортивну композицію гармонійно завершують ефектні деталі, наприклад обробка стелі чорним текстилем Alcantara.

Карбоновий дах.

Дах, виконана з вуглепластика (CFRP), - один з компонентів інтелектуальної полегшеної конструкції BMW. Вона дозволяє зменшити масу автомобіля і забезпечує більш низьке розташування центру тяжіння.

Зниження ступеня перерозподілу навантаження між колесами дозволяє підвищити маневреність і динамічність в поворотах, а також збільшити ефективність шин при розгоні і гальмуванні.

Притягальні лінії карбонової даху підкреслюють динамічний характер дизайну автомобіля M. Видима структура волокон вуглепластика відкриває оку складну багатошарову конструкцію даху, яка, як і лобове скло, вклеюється в кузов із застосуванням особливої ​​технології.

Зовнішні дзеркала M.

Аеродинамічні зовнішні дзеркала M вже кілька десятиріч є однією з характерних ознак спортивного дизайну M.

Сполучені з кузовом подвійними витонченими опорами, вони ефектно доповнюють динамічний вигляд автомобіля і одночасно є втіленням високих технологій та аеродинаміки.

Колісні диски.

Крім стандартних 19-дюймових легкосплавних колісних дисків M із зіркоподібним розташуванням спиць (дизайн 344 M) для BMW M6 Купе пропонується три 20-дюймових варіанти - а також опціональні ковані диски з подвійними спицями (дизайн 343 M) з різними розмірами передніх і задніх шин, доступні в полірованому і чорному матовому виконанні.

Ці диски мають п'ять ефектних спиць, безперечно обрамляють перевірені на гоночних трасах композитні гальма M з синіми супортами і логотипами M. У складі опціонального пакету Competition пропонується третя альтернатива - поліровані колісні диски з подвійними спицями (дизайн 601 M) в двокольоровому виконанні. Відрізняючись ще більш витонченим дизайном, ці семіспіцевие диски вигідно доповнюють більш агресивну версію зовнішності BMW M6 Купе, який завжди готовий, не соромлячись, продемонструвати свій палкий норов - досить торкнутися педалі акселератора.

BMW Individual.

Унікальність характеру розкривається в деталях - саме вони створюють справжню вишуканість. Виразіть ваше прагнення до досконалості - відкрийте для себе асортимент BMW Individual для нового BMW M6 Купе.


Безкомпромісна сила характеру. BMW M6 Купе в приголомшливому кольорі Морозний Червоний з ефектом металік з колекції BMW Individual демонструє це властивість в рішуче ефектною манері. Цей ексклюзивний варіант забарвлення дозволяє по-справжньому проявити суть вашого характеру. Бархатисто-матова поверхня наділяє вигляд унікальним благородством. Інші одинадцять варіантів забарвлення кузова BMW Individual для BMW M6 Купе не менше виразні і вишукані. Один із прикладів - забарвлення Білий діамант металік з унікальним перламутровим ефектом, створюваним за рахунок особливої ​​багатошарової структури.

Усі без винятку варіанти забарвлення BMW Individual будуть блискучим прикладом вашого неповторного стилю.

Розкіш, досконалість, спокійна впевненість - саме ці якості демонструє салон нового BMW M6 Купе з обладнанням BMW Individual. Тут показано одне з найбільш виразних сполучень - повна обробка дрібнозернистої шкірою Merino в надзвичайно ефектному кольорі Білий Опал і контрастні декоративні вставки кольору чорний рояльний лак, що володіють унікальним насиченим блиском. Контрастні шви, що підкреслюють істинне увага до деталей, безперечно гармонують з іншими тонами композиції. Разом з антрацитовой обробкою стелі текстилем Алькантара вони формують в салоні гаму відтінків, перекликающуюся з квітами клавіатури рояля. Шкіра Merino BMW Individual також пропонується ще в чотирьох відтінках з таким же самобутнім характером. В якості прикладів можна назвати кольори Платина, Шампань і Коричневий Коіба. Ця обробка наповнює салон відчуттям унікальною розкоші завдяки натуральній структурі з відкритими порами. Цю розкіш можна доповнити обробкою стелі BMW Individual з текстилю Алькантара. Асортимент обладнання салону завершують ще два не менш виразних варіанти декоративних панелей BMW Individual, кожен з яких відрізняє бездоганна якість обробки і підгонки матеріалу.