BMW X1

Особливості  зовнішнього вигляду

Неважливо, чи їздите ви по місту або за містом - автомобіль BMW X1 створений для домінуючою їзди. Передня і задня частина тепер мають більш виразний дизайн, краще підкреслює його міць.

MW X1 поєднує в собі атлетичноість і елегантність в рівній мірі. Висхідні лінії на бічних панелях, довга колісна база і короткі звіси - динамічні контури, які характерні для всіх моделей BMW, з впізнаваними пропорціями спортивного автомобіля, - надають цій моделі владний вигляд

Широка палітра кольорів кузова додає ексклюзивності автомобілю, а рельєфна нижня накладка на бампер срібного кольору BMW X1 служить яскравою відмітною рисою представника модельного ряду Х. Освітлення також справляє сильне враження завдяки характерним для BMW подвійним, круглим фарам (також доступні ксенонові лампи) з білими світлодіодними ходовими вогнями і виразними хромованими елементам в поєднанні з круглими протитуманними фарам, які надають передній частині автомобіля незабутнє вираз.

Додаткові індикатори напрямку руху вбудовані в бічні дзеркала і добре видно в будь-який час доби. Ззаду вигнута форма фар зі світлодіодами дозволяє миттєво визначити марку автомобіля - BWM, навіть у нічний час.

Дизайн салону.

У дизайні салону BMW X1 ексклюзивність поєднується з турботою про потреби водія. Вишукані та приємні на дотик поверхні салону з художніми включеннями ексклюзивних металевих елементів встановлюють нові стандарти в оформленні салону, піднімаючи їх на найвищих рівень.

Весь салон дихає ексклюзивністю, аж до найдрібніших деталей. Кращі матеріали і першокласна ручна робота, а також вишукані, шляхетні й ідеально поєднані кольори, радують всі почуття. Глянцеві чорні віконні рамки і окантовка вентиляційних повітроводах підкреслюють стильний характер, також як і вишукана обробка перемикача швидкостей і підстаканників на центральній консолі. Більш просторе місце для зберігання передбачено в бічних кишенях дверей.

Завдяки приголомшливо чистому, лаконічному дизайну в салоні залишається багато місця для маневру як для водія, так і пасажира на передньому сидінні. Новий дизайн центральної консолі і всіх важливих елементів управління насамперед націлений на ергономічний, будь то навігаційна система Professional (не входить в стандартну комплектацію) з чітким і яскравим звуковідтворенням, система автоматичного кондиціонування повітря або контролер iDrive.

Висока посадка.
Ближче до неба. Переваги високої посадки в BMW X1 очевидні відразу, як тільки ви сідаєте в автомобіль.
Висока посадка водія в автомобілі BMW X1 забезпечує йому зручний доступ до розташованих на панелі приладів системам управління і всіх функцій водіння. Запустіть двигун, натиснувши кнопку, і без праці активуйте основні функції. Концепція інтуїтивного управління підтвердить ваше перше враження: все на виду, все під контролем.