xDrive.
Направляти тягове зусилля туди, де воно максимально ефективно - проста ідея, яку інтелектуальна система повного приводу xDrive майстерно втілює в життя.

В автомобілі BMW X1 система повного приводу xDrive забезпечує краще зчеплення з дорогою, більш високу стійкість і безпеку. Якщо датчики виявлять, що автомобіль може відхилитися від курсу, наприклад, в зимових умовах, система відреагує за частки секунди. Коректуючи пропорцію розподілу тягового зусилля між мостами, xDrive миттєво усуває наслідки надлишкового або недостатнього повороту керма.
Навіть на обледенілій або засніженій дорозі система дозволить вам повністю насолодитися міццю вашого автомобіля BMW X1 без помітної втрати зчеплення з дорогою або курсової стійкості. Входите ви в крутий поворот, починаєте рух на підйомі або намагаєтеся утриматися на слизькій поверхні - максимальна тяга гарантована.

Система Performance Control.
Не буває двох однакових поїздок - при нахилі зовнішні колеса проїжджають більший шлях, ніж внутрішні. Система BMW Performance Control бере на себе вирішення цієї проблеми через індивідуальне управління кожним колесом, щоб водіння стало ще більш динамічним.

У сучасних автомобілях колеса на одному мосту пов'язані диференціалом - спеціальної трансмісією, яка компенсує різницю в довжині. Система Performance Control робить таке індивідуальне управління ще більш ефективним, змінюючи потужність двигуна і при необхідності застосовуючи гальмування: на зовнішнє колесо подається більший крутний момент, а на внутрішнє - менший, за рахунок чого всі чотири колеса набувають максимальне зчеплення з дорогою. BMW X1 практично крениться на віражі для забезпечення більшої динамічності та безпеки.

Servotronic.
Додаткова функція рульового управління Servotronic в моделях BMW X1 xDrive забезпечує оптимальну чутливість рульового управління в будь-якій ситуації.

Залежно від швидкості Servotronic регулює величину посилення рульового управління відповідно до ситуації. На високій швидкості точність і безпосереднє реагування необхідні для забезпечення безпеки водіння. На крутих поворотах і під час паркування плавність і комфорт необхідні для досягнення максимальної маневреності.

Система динамічного контролю тяги (DTC).
Завдяки системі динамічного контролю тяги (DTC) в автомобілі BMW X1 збільшується зчеплення при їзді по гравію або снігу, попереджаючи прослизання коліс.

Якщо передні колеса загрузли в снігу і не можуть нормально прокручуватися, це призводить до пробуксовки задніх коліс і DSC змінює потужність двигуна: знижує потужність, необхідну для руху вперед. Перемикання на DTC робить позитивний вплив в даній ситуації, так як тягове зусилля поліпшується без втрати потужності. Система динамічного контролю тяги DTC дозволяє без побоювання вести машину на межі її можливостей. Вона підвищує поріг пробуксовки ведучих коліс для забезпечення оптимальної тяги на будь-якій поверхні. Це дозволяє водієві повністю контролювати поведінку автомобіля BMW X1 з системою DC + SC за спиною. Водії, які віддають перевагу більш спортивний стиль водіння, можуть підключити систему DTS для керованого заносу коліс або "дріфту".

Чотирициліндрові бензинові двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo.
Всі варіації чотирициліндрового бензинового двигуна автомобілів BMW X1 вражають високою динамічністю і ефективністю витрати палива. 

Встановлений у моделі BMW X1 sDrive18i чотирициліндровий бензиновий двигун при робочому обсязі в два літра розвиває потужність 110 кВт (150 л. С.) І забезпечує більш високу продуктивність при невеликій витраті палива. Завдяки системі управління розподільним валом і системі double-VANOS двигун забезпечує чудове прискорення навіть у нижньому діапазоні оборотів. Про якість можна судити по вражаючим цифрам: ця модель нового BMW X1 розженеться до 100 км / год за 9,7 секунди і розвиває максимальну швидкість 202 км / ч.
Ще більш вражаючі характеристики потужності демонструють чотирициліндрові бензинові двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo в BMW X1 sDrive20i і xDrive20i: при потужності 135 кВт (184 л. С.) І витраті всього 6,9-7,1 л або 7,5-7, 7 л на 100 км автомобіль розганяється до 100 км / год за 7,4 або 7,8 секунди. 7,7 bis 7,5 Liter auf +100 km beschleunigen sie das Fahrzeug in sportlichen 7,4 bzw. 7,8 Sekunden auf 100 km / h.
У моделі BMW X1 xDrive28i витрата палива знижена за рахунок застосування системи безступінчастого регулювання фаз газорозподілу Valvetronic, а також високоточної системи упорскування. Поліпшення динамічних характеристик і відгуку досягається за допомогою системи наддуву TwinScroll Turbo і системи double-VANOS. Факти і емоції зливаються воєдино: двигун розвиває 180 кВт (245 л. С.) Потужності, забезпечує розгін до 100 км / год всього за 6,4 с, при цьому витрата палива становить лише 7,2-7,3 л / +100 км.
Екологічне водіння: всі серійні бензинові двигуни для BMW X1 відповідають екологічному стандарту Євро-6.

Чотирициліндрові дизельні двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo.
Вражаюча потужність 160 кВт (218 л. С.) Чотирициліндрового дизельного двигуна з технологією BMW TwinPower Turbo в BMW X1 xDrive25d дарує водієві справжню радість.
Два турбокомпресора різних розмірів дозволяють забезпечувати неперевершену потужність завдяки крутному моменту в 450 Нм при 1500 об / хв і вище.

Система прямого вприскування палива common rail забезпечує неперевершену економічність. Середнє споживання палива складає чи +5,9 літрів на 100 км. Розгін до 100 км / год займає 6,8 секунд, а максимальна швидкість складає 205 км / ч. Дизельні двигуни в BMW X1 sDrive16d, sDrive18d, xDrive18d, sDrive20d і xDrive20d також володіють чудовим відношенням потужності (до 135 кВт або 184 к.с.) до витрати палива (від 4,9 л / 100 км).
Що стосується ефективності та викидів CO2, абсолютним чемпіоном є BMW X1 sDrive20d Efficient Dynamics Edition. Для забезпечення оптимального співвідношення потужності та ефективності, інноваційна технологія BMW TwinPower Turbo була доповнена комплексним пакетом BMW EfficientDynamics. Результат вражає уяву: середня витрата палива становить 4,5 л / 100 км, а викиди CO2 - 119 г / км при потужності 120 кВт (163 к.с.).
Всі серійні дизельні двигуни для BMW X1 відповідають екологічному стандарту Євро-6.