Режим ECO PRO.
Додатковий режим ECO PRO дозволяє вибрати особливо ефективний стиль водіння. Як тільки ви виберете режим ECO PRO за допомогою перемикача режимів водіння, інтелектуальна система почне діяти і - залежно від індивідуальних особливостей вашого водіння - економити паливо.


У режимі ECO PRO всі системи автомобіля оптимізовані для досягнення максимальної ефективності, у тому числі налаштування педалі газу і КПП, точки перемикання передач, стратегії обігріву та кондиціонування повітря.

Дисплей управління наочно показує, як режим ECO PRO активно знижує споживання енергії, наприклад за допомогою рекуперації енергії гальмування або за допомогою функції автоматичної зупинки і запуску двигуна. Крім того, на дисплеї відображаються поради ECO PRO щодо більш ефективного водіння.

Водій самостійно вирішує, якими рекомендаціями та методами економії палива варто скористатися. Поради ECO PRO дозволяють заощадити до 15% * пального. Бортовий комп'ютер покаже вам розмір бонусу: кількість кілометрів які ви можете проїхати на зекономленій паливі.
Визначено в рамках внутрішнього дослідження BMW по вивченню витрати палива в автомобілях марки.

Функція автоматичного пуску / зупинки.
Червоне світло світлофора, пробки, ремонтні роботи - кожен день ми стикаємося на дорозі з ситуаціями, в яких двигуну доводиться працювати на холостому ходу, марно спалюючи паливо.
Функція автоматичного пуску / зупинки в автомобілі BMW X1 відключає двигун в той момент, коли автомобіль ненадовго зупиняється, дозволяючи уникати непотрібної витрати палива.

Функція автоматичного пуску / зупинки відключає двигун в момент, коли автомобіль перестає рухатися і водій відпускає педаль зчеплення (для ручної КПП) або натискає на гальмо (для АКПП). Однак "розумна" електронна система автомобіля вимикає двигун тільки в тому випадку, якщо енергія не вимагається для інших навантажень і це не зробить негативного впливу на безпеку і комфорт поїздки. Так, двигун залишається включеним до тих пір, поки не буде досягнута оптимальна робоча температура або в салоні не встановиться задана комфортна температура повітря. Залежно від типу трансмісії автомобіля двигун, вимкнений функцією Auto Start Stop, повторно запускається автоматично за частку секунди, якщо відпустити педаль гальма або включити зчеплення. У результаті - менша витрата палива і скорочення викидів.

Регенерація енергії гальмування.
До сьогоднішнього дня гальмування означало втрату енергії. Технологія рекуперації енергії гальмування поклала цьому край. Тепер енергія гальмування використовується для зарядки акумулятора.

Як тільки ви відпускаєте педаль газу або натискаєте гальмо, вивільнена енергія використовується для зарядки акумуляторної батареї завдяки рекуперації. Після повної зарядки акумулятора генератор відключається від двигуна. Тим самим зменшується навантаження на двигун, знижується рівень викидів і економиться паливо. Цільова генерація електричної енергії також має іншу перевагу: при повному розгоні все тягове зусилля двигуна залишається в його розпорядженні, а не використовується для підзарядки акумулятора як в інших традиційних системах. В результаті - більш економічне і комфортне водіння.

 

Дисплей перемикання передач.

Вміле перемикання передач дозволяє економити паливо. Дисплей перемикання передач підкаже вам найбільш ефективну передачу в кожній дорожньої ситуації.

Всі моделі BMW Х1 з ручною КПП оснащені розташованим в кабіні дисплеєм з цифровою індикацією, який повідомляє водія, яку передачу оптимальніше всього використовувати в даний момент. Водій може вибрати оптимальну передачу і заощадити паливо - особлива перевага як у місті, так і при поїздці по пересіченій місцевості. Система також може визначити, коли ситуація вимагає більшого прискорення: у цьому випадку рекомендація про перемиканні передачі своєчасно показується при зрості обертів двигуна в хвилину. Таким чином, витрата палива знижується завдяки своєчасному переключенню передач.