Інформація про дорожній рух в режимі реального часу.
На додаток до вже звичних джерел інформації інноваційна служба з пакету BMW Connected Drive також оперує муніципальними даними про ситуацію на дорогах і анонімними відомостями про рух, одержуваними з мобільних телефонів.
Все це дозволяє побудувати постійно оновлювану модель руху на дорогах в реальному часі.

В результаті ви завжди зможете вчасно реагувати на будь-яка зміна ситуації на обраному маршруті. Як тільки навігаційна система виявляє проблему, вона виводить на дисплей управління всі важливі відомості. Наприклад, про те, де починається пробка - з точністю до 500 м. На додаток до цього система розраховує можливу затримку в дорозі, яка виникне внаслідок поточної ситуації на дорозі.
Проте якість інформації настільки високо не тільки через її передачі в реальному часі. При складанні карти враховується вся закладена в пам'ять системи дорожня мережа. Крім мережі автомагістралей система RTTI відстежує ситуацію майже на всіх основних дорогах у великих і маленьких містах, і навіть у сільській місцевості.

 

Для роботи системи Real Time Traffic Information потрібні навігаційна система Professional, підготовка до встановлення мобільного телефону з інтерфейсом Bluetooth і спеціальне оснащення «Служби Connected Drive». Відображення транспортних потоків на дисплеї автомобіля можливо, тільки якщо активована функція Grey Map навігаційної системи. Послуга надання інформації про дорожній рух в режимі реального часу пропонується в Німеччині, Італії, Франції та Великобританії.

Додаток My BMW Remote.
Ви деякий час тому вийшли зі свого автомобіля - але не впевнені, закрили ви його чи ні. Щоб вирішити цю ситуацію, тепер достатньо зробити кілька кліків на вашому iPhone - завдяки додатку My BMW Remote, що входить до складу BMW Connected Drive
Додаток My BMW Remote - це додаток дистанційного керування, яке повністю виправдовує свою назву. Незалежно від того, де ви знаходитесь, ви завжди можете зв'язатися зі своїм автомобілем BMW по мобільному телефону. Наприклад, легко і зручно відкрити або закрити свій автомобіль. Через службу локального пошуку Google ™ ви також можете визначити адресу точки призначення за допомогою вашого iPhone і потім скористатися додатком My BMW Remote, щоб завантажити його безпосередньо в навігаційну систему вашого автомобіля.

Зрозуміло, такі функції вимагають високого рівня безпеки та захисту від помилок. Саме тому під час процедури реєстрації в BMW Connected Drive необхідно вказати два специфічні питання, на які можете відповісти тільки ви (або авторизована вами особа). Щоб забезпечити ще більшу безпеку, додаток на вашому iPhone додатково захищено PIN-кодом, який задає користувач. Дистанційні функції програми My BMW Remote, що входить до складу BMW Connected Drive, вкрай корисні в різних усітуаціях.
BMW Apps підтримує iPhone від версії 3GS і вимагає наявності спеціального оснащення «Дистанційні служби».

Динамічна система підтримки заданої швидкості.
Ваші ноги заслуговують відпочинку. Динамічна система підтримки заданої швидкості (DCC) в автомобілі BMW X1 дозволяють вам насолоджуватися комфортною поїздкою особливо на довгих дистанціях.

При русі зі швидкістю вище 30 км / год водій може зберегти і підтримувати бажану швидкість руху без утримання педалі за допомогою рукоятки, розташованої поруч з рульовим колесом. Навіть активне гальмування можна виконати рукою. Зрозуміло, ви можете відключити динамічну систему підтримки заданої швидкості в будь-який момент, натиснувши на педаль газу або гальма. У цьому випадку функція пам'яті зможе відновити останню задану швидкість при натисканні кнопки.

Система навігації Professional.
Завдяки системі навігації Professional ви можете потрапити в пункт призначення з максимальним комфортом і в найкоротший термін. Великий дисплей з високим дозволом дозволяє виводити докладну інформацію та змістовніший огляд. Ви можете ввести пункт призначення за допомогою системи голосового управління.

Карта з тривимірним відображенням дозволяє побачити фотореалістичне зображення місцевості і намітити орієнтири для поїздки. Навігаційна система виділяє кольором будь затори на шляху прямування і пропонує альтернативний маршрут.
High Guiding і Lane Guiding - це назви функцій, які спрощують навігацію в містах і на важко баченій дорожній розмітці. Поєднання цих функцій дозволяє показувати точний план вулиці і відповідну смугу руху.
Пункти призначення можуть бути введені за допомогою функції голосового управління, або через адресну книгу, або за допомогою функції Oneshot, коли назви міста, вулиці і номера будинку вимовляються разом, в одне речення.

Камера заднього виду.
Інноваційна система BMW Connected Drive допоможе вам отримати чітке уявлення в неясних ситуаціях: камера заднього виду в вашому автомобілі BMW X1 відкриває нові перспективи і абсолютно новий спосіб дивитися на речі.

Слідкуйте за оточенням під час складних маневрів: встановлена ​​трохи вище заднього номерного знака, непомітна камера заднього виду, яка може бути придбана в якості додаткового обладнання, покаже чітке, відкоректоване, ширококутне зображення з кутом охоплення 120 градусів. Інтерактивні напрямні показують, наприклад, чи достатньо місця для парковки. При наявності тяги буксирувального пристрою зображення укрупнюється, щоб ви могли виконати сцепку без сторонньої допомоги.
 

Система iDrive.
Праворуч, щоб продовжити, вліво, щоб повернутися, і повернути для вибору: тепер ви знаєте, як управляти новою системою iDrive, яка надає повний контроль над усіма функціями автомобіля BMW X1 - від навігаційної системи до вбудованого керівництва користувача.

Праворуч, щоб продовжити, вліво, щоб повернутися, і повернути для вибору: тепер ви знаєте, як управляти новою системою iDrive, яка надає повний контроль над усіма функціями автомобіля BMW X1 - від навігаційної системи до вбудованого керівництва користувача.
 

Обслуговування BMW.
У житті постійно доводиться щось планувати. На щастя, ви можете не турбуватися про планування візитів на станцію технічного обслуговування, якщо ви є власником автомобіля BMW X1. Завдяки інноваційній інтелектуальної сервіс-системі CBS ваш BMW Х1 сам визначить термін наступного технічного обслуговування.

Інтелектуальна сервіс-система безперервно відстежує рівні основних рідин і ступінь зносу і погіршення властивостей ряду компонентів, наприклад гальмівних колодок і моторного масла. В потрібний час система відображає на інформаційному дисплеї в кокпіті дату наступного візиту в сервісний центр. Ви також можете в будь-який момент переглянути значення показників обслуговування на окремо вартому дисплеї управління.
Однак BMW X1 здатний на більше. Як тільки датчики інтелектуальної сервіс-системи визначають, що потрібно відвідати сервісний центр, наприклад, для заміни масла у двигуні або гальмівних колодок, система BMW TeleServices за запитом передає відповідні дані безпосередньо в сервісний центр BMW. Після цього представники центру зв'яжуться з вами для узгодження дати візиту. Якщо буде потрібно, сервісний центр замовить необхідні деталі, щоб вони були в наявності до моменту вашого приїзду. До вашого прибуття сервісний центр BMW буде чітко знати всі ваші потреби і мати в розпорядженні всі необхідні деталі. Це дозволить більш повно і ретельно провести техобслуговування при мінімальних витратах і в найкоротші терміни.