Система управління дальнім світлом (High-Beam Assistant).
Більше світла - більше безпеки. Система управління дальнім світлом від BMW Connected Drive автоматично перемикає дальнє і ближнє світло при русі в автомобіля вночі, таким чином знижуючи рівень стресу у водія.

Коли система включена, камера, встановлена на задній панелі внутрішнього дзеркала заднього виду, контролює наявність транспорту та стан освітлення і вирішує, чи слід включити дальнє світло. При наближенні іншого транспортного засобу або безпосередньо перед ним, а також при достатньому зовнішньому освітленні, система автоматично перемикає дальнє світло на ближнє.

Активна безпека.
Запобігати аваріям ще до виникнення небезпечної ситуації - ось запорука безпечного водіння. Інтелектуальні системи безпеки BMW покращують огляд і підвищують упевненість на дорозі.

Якщо небезпечна ситуація все ж виникла, злагоджена робота точно налаштованої підвіски, системи управління двигуном і гальмівної системи допоможе водієві з гідністю вийти з неї, забезпечуючи максимальний контроль. У разі проколу спеціальні шини із захистом від проколу з посиленими бортами дозволять вам проїхати ще до 250 кілометрів.

Пасивна безпека.
Мета? Забезпечення максимального захисту всіх пасажирів і пішоходів. Реалізація? Безпека перш за все, починаючи з основних конструкцій, виконаних з інноваційних сталей.

Грамотне поєднання надміцних багатофазних сталей дозволяє забезпечити неперевершений захист пасажирам. При деформації вони поглинають енергію удару і направляють її від пасажирів в інші частини кузова, залучені в зіткненні. Подушки безпеки останнього покоління доповнюють систему захисту пасажирів.

Інтелектуальна система екстреного виклику.
Ми хочемо, щоб ви приїхали до пункту призначення у повній цілості: саме тому за кермом BMW X1 ви можете покластися на численні високотехнологічні системи безпеки. Але завжди може статися щось непередбачене.
Завдяки інтелектуальній системі екстреного виклику, що входить до складу BMW Connected Drive, ви в разі необхідності отримаєте оперативну допомогу

.

Ніхто не хоче думати про аварії. Але якщо вона вже сталася, то ви можете покластися на свій BMW. Датчики зіткнення автоматично здійснюють екстрений виклик, який відразу ж надходить у call-центр BMW - незалежно від вашого мобільного телефону. Співробітник call-центру зв'яжеться з вами і довідається про стан пасажирів. Через встановлене з'єднання до найближчого пункту служби порятунку будуть передані дані про місцезнаходження автомобіля і інша важлива для рятувальників інформація, наприклад небезпека травм і зайнятість сидінь, а також дані про модель і кольорі автомобіля. Завдяки отриманій інформації співробітники служби порятунку заздалегідь можуть підготуватися до надання медичної допомоги постраждалим. Вам можуть надати допомогу навіть на відстані: якщо ви подорожуєте за кордоном, вас зв'яжуть з call-центром BMW Assist вашої рідної країни. Таким чином, ви можете поговорити з співробітниками, говорять як на вашій рідній мові, так і на мові країни, в якій ви знаходитеся.

Зрозуміло, ви можете зробити екстрений виклик вручну. При натисканні на кнопку система також відправляє інформацію про точне місцезнаходження Вашого BMW і таким чином забезпечує оперативну допомогу - незалежно від того, чи потрібне вона вам чи іншим учасникам руху. Насолоджуйтесь відчуттям повної безпеки - з BMW Connected Drive.
До складу інтелектуальної системи екстреного виклику також входить спеціальне оснащення BMW TeleServices.