Дизайн інтер'єру

"У моїй роботі я завжди черпав натхнення в різних природних явищах, наприклад, в плаваючих крижинах. Якщо перенести це на дизайн, ми побачимо простір, приховане за м'якою, практично органічної оболонкою і уособленя сучасності життя". Ульріх Штроль, дизайнер інтер'єру BMW X3.

Місткість: це Ваше перше враження в салоні BMW X3. Цього вдалося досягти завдяки високій посадці і вражаючому простору, яким Ви будете насолоджуватися в BMW X3 - простором для плечей, ніг і голови. Проходив паралельно горизонту лінії приладової панелі фокусують Ваш погляд на дорозі. Вертикальні лінії, що перетинають приладову панель, направляють Ваш погляд на ретельно продумане робоче місце водія. Кожна деталь ідеально підігнана, а використовувані матеріали володіють видатною якістю і пофарбовані в ретельно відібрані кольору. Підсумовуючи дану інформацію, можна з упевненістю заявити: в такому салоні Ви можете відправитися куди завгодно.

 

Матеріали

Елегантний, практичний, BMW X: високоякісні тканини і шкіряна оббивка BMW X3 доступні в різних кольорах. Яскраві або спокійні, але завжди виразні. Можливості внутрішньої обробки - «сріблястий атлас», алюміній або дерево - дозволяють створити стилістичні контрасти і бездоганну гармонію.

Розставте свої акценти за допомогою пакета обробки інтер'єру хромом. Акцентують накладки кольору хрому на дверях, приладової панелі, центральній консолі і стелі відмінно поєднуються з елементами обробки «сріблястий атлас», а також Fineline Siena або Wave.

X Line.

Силаі елегантність: пакет оснащенняX Line.

Алюмінійз благородною матовою поверхнею обрамляє бічні стекла, а також використовується в якості накладок під дверима. Накладки з обробкою під титан на передньому бампері надають автомобілю оригінальний характер, а такі ж накладки на задньому бампері чудово гармонують з алюмінієвою вставкою, видною при відкритому багажному відсіку. Накладки на пороги з високоякісної сталі прикрашені написом BMW.

Спортивнийпакет M

Динамічний і чарівний, спортивний пакет M виводить спортивний характер BMW X3 на ще більш вражаючий рівень. Розкішний колір лакофарбового покриття «чорний карбон металік» та випромінювальну міць 19-дюймові легкосплавні диски M розставляють зовнішні акценти, в той час як спортивні налаштування підвіски дозволяють випробувати нові відчуття.

Інструментиводія: багатофункціональне рульове колесо M з шкіряною обробкою і спортивне рульове управління із змінним посиленням. Важіль перемикання передач M має особливо короткий хід. У BMW xDrive35i, оснащується 8-ступінчастою АКПП в якості стандартного обладнання, на кермовому колесі M також розташовуються клавіші перемикання передач. Спортивний варіант настройки підвіски забезпечує підвищену жорсткість амортизаторів і точний зворотний зв'язок.

Ергономічніспортивні сидіння забезпечують бічну підтримку при високих поперечних прискореннях, наприклад, при швидкісному проходженні поворотів. Оббивка сидінь з тканини та шкіри Pearlpoint дуже приємна на дотик; крім того вона ідеально поєднується з оббивкою стелі BMW антрацитового кольору.

Спортивний пакет M уразі фарбування в колір кузова порогів, колісних арок, а також нижніх панелей передньої і задньої частин кузова, наприклад, кольором «чорний карбон металік», який є ексклюзивною пропозицією для спортивного пакету M. Окантовка стекол і релінги на даху мають глянсове покриття BMW Individual Shadow Line.
 Не входить до складу спортивного пакету M на BMW xDrive28i.