Рядний шестициліндровий бензиновий двигун з технологією BMW TwinPower Turbo в BMW xDrive35і.
Як можна покращити двигун, який вже 6 разів отримував нагороду "Двигун року"?
За допомогою турбонаддува Twin Scroll, Valvetronic і системи прямого вприскування бензину. І це лише початок.

Кожне з цих поліпшень еволюційно: всі ці технології були по-своєму вдосконалені. Революційність ж полягає в їх об'єднанні. Всі ці технології були з'єднані разом при створенні BMW TwinPower turbo для BMW xDrive 35i, що призвело до вражаючих результатів. Результат: 225 кВт (306 л. С.) І крутний момент в 400 Нм на широкому діапазоні швидкостей у поєднанні з плавним набором потужності. І все це при витраті палива всього в 8,8 л / 100 км.

Рядний шестициліндровий дизельний двигун в BMW xDrive30d і xDrive35d.
Чистий розкіш без зайвих витрат Економічна робота Рядний 6-циліндровий дизельний двигун в BMW X3 прокладає дорогу новій культурі швидкості: BMW TwinPower Turbo xDrive35d з 230 кВт (313 к.с.) і економічним середньою витратою палива 6,1л / 100 км.
Рядний шестициліндровий дизельний двигун з технологією BMW TwinPower Turbo в поєднанні з системою прямого вприскування Common-Rail і двоступінчастим турбонаддувом з різною геометрією турбін. Інтелектуальні технології значно знижують споживання палива, зберігаючи високі показники потужності. У результаті xDrive35d має потужний крутний момент 630 Нм при 1500 оборотах на хвилину і розгін з 0 до 100 км / год за 5,8 с - рівень викидів СО2 не перевищує 162 г / км.

BMW xDrive30d показує свою силу гармонійно і переконливо. Обсяг 3 літра і система турбонагнітачів з регульованою геометрією отворів забезпечує 190 кВт (258 к.с.) і максимальний обертовий момент 560 Нм. Система вприскування палива третього покоління працює при тиску до 1800 бар, впорскуючи дрібні краплі дизельного палива в камеру згоряння, що в результаті призводить до підвищення ефективності процесу згоряння. Результати вражають: BMW xDrive30d розганяється з місця до 100 км / год всього за 6,2 с. Також вражає: Двигун зі стандартним фільтром тонкого очищення викидає всього 159 г / км СО2.

Чотирициліндрові бензинові двигуни з BMW TwinPower Turbo в xDrive28i і xDrive20i.
Давно відома технологія, яка не спочиває на лаврах: двигун внутрішнього згоряння все ще володіє величезним потенціалом розвитку.
З кожним новим двигуном інженери компанії BMW все вище встановлюють планку динамічності та ефективності. А також чотирициліндровий бензиновий двигун xDrive28i з восьмиступінчастою АКПП в BMW X3. Нова конструкція поєднує в собі технологію BMW TwinPower Turbo і турбокомпресор TwinScroll з Valvetronic, системою double-Vanos і системою безпосереднього вприскування. Такий пакет інтелектуальних технологій значно знижує витрату палива, одночасно забезпечуючи вражаючу потужність на широкому діапазоні швидкостей. BMW xDrive28i потужністю 180 кВт (245 л. С.) Розганяється з 0 до 100 км / год всього за 6,7 секунди, споживаючи при цьому в середньому 7,5 л / 100 км при рівні викиду CO2 в 175 г / км.

Не менш вражаючі результати показує і BMW xDrive20i: його бензиновий двигун з технологією BMW TwinPower Turbo потужністю 135 кВт (184 л. С.) Розганяє автомобіль з місця до 100 км / год всього за 8,3 секунди, споживаючи всього 7,9 л / 100 км. Завдяки сучасній технології клапанів і регульованим управлінню розподільним валом чотирициліндровий двигун забезпечує більш високу потужність, більш низьку витрату палива і високий крутний момент на всьому діапазоні оборотів.
Як модель BMW xDrive20i, так і BMW xDrive28i на сьогоднішній день відповідають екологічному стандарту Євро-6, що набув чинності в Європі з 2014 року.

 

Чотирициліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo в BMW xDrive20d.
Більш швидкий розвиток потужності, спортивна динамічність їзди, знижена витрата палива. Чотирициліндровий дизельний двигун в BMW X3 поєднує в собі високу економічність з підвищеною потужністю.

Основою для цього служить двигун BMW TwinPower Turbo, в якому поєднуються безпосереднє уприскування Common Rail і двоступінчастий турбонаддув із змінною геометрією турбіни. Цей інтелектуальний пакет технологій істотно скорочує витрату палива при одночасно високих показниках: BMW X3 розганяється з місця до 100 км / год за 8,5 секунди, має крутний момент 380 Нм, потужністю 135 кВт (218 к.с.) і середньою витратою палива всього 5,6 л / 100 км.
* Наявність оснащення BMW BluePerformance означає, що дана модель вже виконує вимоги екологічного стандарту Євро-6, який вступить в силу в 2014 році.