Ходові якості.

Спортивний. Активний. Автомобіль. За цими словами зрозуміло, що BMW X3 протиставляє своїм конкурентам. Це автомобіль, який надає Вам простір для переміщення і дає можливість насолодитися захопленням - в будь-якій ситуації, на будь-якій дорозі, завжди комфортно і безпечно.

Там, де інші бачать обмеження, ми бачимо нові рішення. BMW X3 розроблявся з особливим прицілом на поєднання маневреності та стабільності, динаміки і комфорту. Цій меті служать фундаментальні елементи автомобіля: широка колія, ретельно продумана п'ятиважельна задня підвіска і інтелектуальна система повного приводу xDrive. Цій же меті служать різні опціональні системи. Наприклад, системою динамічного регулювання жорсткості амортизаторів або системою BMW Performance Control. А система управління динамікою дозволить відчути Вам новий вимір захвату.

Опціональне спортивне рульове управління із змінним передавальним відношенням дозволяє Вам керувати автомобілем з точністю лазерного прицілу навіть на високих швидкостях, незважаючи на те, що рульове колесо робить всього два обороту від упору до упору. Секрет полягає в наступному: зусилля на кермовому колесі зростає в середньому діапазоні і залишається низьким у всіх інших діапазонах. Робота рульового управління не залежить від швидкості автомобіля і забезпечує прозору зворотний зв'язок.
Всі ці інноваційні технології працюють спільно і гармонійно поєднуються один з одним, розкриваючи істинний характер BMW X3 - спортивного автомобіля для активного відпочинку. Маневрений на тісних міських вулицях; комфортний і безпечний на найскладніших дорогах; стабільний і передбачуваний на високих швидкостях.

Динамічний контроль жорсткості.

Як би ви хотіли поїхати сьогодні? Завдяки динамічному контролю жорсткості BMW X3 підлаштовується під будь-які ваші побажання: натисканням кнопки ви можете активувати ряд налаштувань і змінити характеристики їзди вашого BMW X3.
Дотик до перемикача поруч із важелем перемикання передач змінює рівень задоволення від водіння з COMFORT на SPORT або SPORT +. Двигун миттєво реагує на натиснення педалі акселератора, а восьмиступінчаста спортивна автоматична коробка передач Steptronic дозволяє двигуну обертатися з високими оборотами перед перемиканням передачі. Підвіска стає більш жорсткою.
Система динамічного контролю жорсткості використовує дані, отримані датчиками BMX X3: кожну секунду вона обробляє тисячі повідомлень про становище рульового колеса, величиною бічних сил, швидкості обертання коліс і інших параметрах. Система обчислює оптимальні настройки для кожного колеса і відповідно з цим постійно регулює їх. BMW X3 утримується на дорозі на крутих віражах і забезпечує комфортну безпечну поїздку пасажирам.

Контроль динаміки руху - це додаткова функція, доступна разом з динамічним контролем жорсткості, восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач Steptronic або регульованими спортивним рульовим колесом.

Система BMW Performance Control.

Немає двох однакових шляхів: в повороті зовнішні колеса проходять більшу відстань, ніж внутрішні. Система управління розподілом потужності враховує це і робить водіння більш динамічним, незалежно контролюючи обертання кожного колеса.
У сучасних автомобілях колеса однієї осі з'єднані між собою через диференціал - спеціальний редуктор, що компенсує різницю довжини. Система BMW Performance Control робить ще один крок у цьому напрямку, змінюючи крутний момент двигуна і при необхідності використовуючи гальма: зовнішні колеса отримують більше тяги, внутрішні - менше. Таким чином, на всі чотири колеса надходить максимально можливе тягове зусилля. BMW X3 буквально угвинчується в поворот, підвищуючи безпеку і динаміку руху.
Не встановлюється на BMW sDrive 18d.

xDrive.

Легкий і перевірений, BMW X3 справляється з будь-якою дорогою незалежно від її стану. Система повного приводу BMW xDrive здатна розпізнавати складні ділянки дороги за допомогою датчиків системи управління ходовою частиною DSC і реагувати за частки секунди.
Завдяки здатності системи xDrive гнучко розподіляти крутний момент між колесами передньої і задньої осей на колеса з великим коефіцієнтом зчеплення надходить оптимальний крутний момент. xDrive забезпечує чудову стабільність при прямолінійному русі, передбачувана поведінка в поворотах і негайне перерозподіл крутного моменту.