Відчуття простору

Відчуйтеновий вимір свободи в неймовірно просторому салоні BMW X3. Завдяки широкій колії і унікальною ергономіці салон цього SAV дозволяє з комфортом розміститися п'ятьом, які будуть насолоджуватися величезним простором в зоні голови, плечей і ніг. Для ще більшого комфорту навіть при тривалих поїздках.

Орієнтуванняводія.
Кожна поверхняі кожна лінія, кожен прилад і кожен елемент управління: в салоні BMW X3 все підпорядковано потребам водія і розташоване там, де Ви цього очікуєте. Тому Ви можете сконцентруватися на головному - задоволенні за кермом Вашого BMW.


Опинившись за кермом BMW X3 в перший раз, Ви відразу відчуєте, що все знаходиться на своєму місці. Елемент управління освітленням розташований зліва від рульового колеса. Вся важлива інформація по руху і безпеки чітко відображається на приладовій панелі або, якщо Ви побажаєте, на проекційному дисплеї з системи BMW Connected Drive. І, звичайно ж, рульове колесо, яке міцно і комфортно розташовується в Ваших руках.
Ваша права рука інтуїтивно знайде селектор коробки передач і регулятор системи управління динамікою на центральній консолі. Контролер iDrive розташований трохи правіше. Він дозволяє Вам і Вашим пасажирам управляти навігацією системою, розважальними та іншими системами. Просто посуньте контролер вправо, щоб перейти до наступного пункту або вліво, щоб переміститися до попереднього, і зробіть вибір, натиснувши на нього.

Управліннякліматичною системою BMW X3 здійснюється також просто. Все, що Вам для цього знадобиться, зручно розташоване на центральній консолі, а під нею знаходяться підстаканники. Таким чином, також і передній пасажир матиме зручний доступ до елементів управління.

Концепція розміщення багажу.

Від приємної музики до гарячої кави: усього, що Ви любите, знайдеться місце у Вашому BMW X3. Завдяки його інтелектуальної концепції розміщення багажу, Ви точно знаєте, де лежить Ваш парасольку, Ваші сонцезахисні окуляри або скребок для льоду. При цьому їх розміщення є максимально безпечним.


УBMW X3 знайдеться місце для всього. Наприклад, для півторалітрових пляшок з водою, які з легкістю поміщаються в кишені передніх дверей. Сонцезахисні окуляри, гаманці та мобільні телефони будуть надійно зберігатися у відсіку під підлокітником, а стакану в центральній консолі без праці утримає велику склянку з кавою, не обмежуючи Вам доступ до селектора коробки передачі або контролеру iDrive. Карти доріг, інструкція з експлуатації та CD-диски будуть почувати себе в просторому бардачку як вдома.


Місце для роботи, ігор і читання: опціональні складаються столики в задній частині салону кріпляться за допомогою спеціальної системи Travel & Comfort, яка в свою чергу прикріплена до підголівникам передніх сидінь. Столики легко складаються і демонтуються. Висоту і кут відкривання кожного столика можна індивідуально відрегулювати, а вбудовані підстаканники забезпечують надійну фіксацію ємностей з напоями.

Дляще більш зручного розміщення багажу Ви можете скористатися опціональним пакетом розміщення багажу, що включає в себе сітки, додаткові відсіки і два додаткових підсклянники в центральному підлокітнику задній частині салону.

П'ятиважельназадня підвіска.

Динаміка, комфорт і безпека: вимоги до сучасної ходової частини навряд чи можуть бути більш суперечливими. Тим не менш, BMW X3 з п'ятиважельна задньою підвіскою інноваційної полегшеної конструкції з легкістю виконують ці вимоги.

Задня підвіска поєднує в собі чудовий комфорт при русі з «пружністю», що забезпечує чудову керованість автомобіля. Завдяки полегшеної сталевої конструкції п'ятиважельна підвіска забезпечує комфортне і рівне рух по прямій, а також стабільність і безпеку в поворотах або при зміні смуги руху на високих швидкостях. Компактна конструкція підвіски зберігає місце в задній частині салону і в багажному відсіку.

Широка колія.

Динаміка, яку Ви можете бачити і відчувати. Завдяки широкій колії BMW X3 має оригінальну атлетичної зовнішністю і чудовими динамічними характеристиками.

Ширина колії BMW X3 становить вражаючі 1616 мм спереду і 1 632 мм ззаду, забезпечуючи чудове поєднання маневреності, стабільності і комфорту. Автомобіль упевнено тримає пряму на будь-якій швидкості, а в поворотах або при зміні смуги руху широка колія доповнює керованість спортивністю і безпекою. П'ятиважельна задня підвіска і високотехнологічні системи управління ходовою частиною, включаючи систему BMW Performance Control і систему управління динамікою, додатково покращують комфорт і безпеку BMW X3 і забезпечують таку динамічну керованість, яку Ви очікуєте від BMW.

Системи камер.

Зберігайте огляд навіть у тих ситуаціях, де це раніше було неможливо: до трьох камер BMX X3 і система BMW Connected Drive дозволяють Вам по-новому подивитися на труднощі парковки.
Камера заднього виду полегшує парковку. Інтерактивні лінії розмітки шляху, що накладаються на зображення, вказують водію на паркувальне місце достатнього розміру. Камера також має функцію наближення, яка робить можливим під'єднання причепа до тягово-зчіпний пристрій без сторонньої допомоги.

Водіння автомобіля також полегшується за допомогою камер, вбудованих в зовнішні дзеркала заднього виду. Разом з даними, одержуваними від камери заднього виду, система створює цифрове зображення, що показує BMW X3 і область навколо нього з висоти пташиного польоту. Завдяки цьому будь-який маневр при парковці стає більш легким і безпечним.
Система камер є технологією, що входить до BMW Connected Drive.