BMW X4

Дизайн кузова

Незалежний характер BMW X4 стає очевидним з першого погляду. Його чудово висловлює значна передня частина з потужними гратами радіатора і великими повітрозабірниками. В якості опції пропонуються інтегровані подвійні світлодіодні фари круглої форми.

Спортивні бампери, рельєфні колісні арки і широкий силует вказують на приналежність цього спортивного купе до серії X. Профіль автомобіля формують динамічні контури даху купе і характерна подвійна рельєфна лінія. Ззаду ефектний образ моделі завершують чітко окреслені бампери і світлодіодні ліхтарі.

Дизайн салона.

Зайнявши однез високих сидінь BMW X4, ви будете зачаровані стильними та продуманими деталями оформлення салону. Спортивне рульове колесо зі шкіряною оббивкою і важіль перемикання передач особливої, «гоночної» форми в стандартній комплектації ідеально передають динамічний характер автомобіля.


Плавні обводи приладової панелі і крупний дисплей управління дозволяють водієві повністю зосередитися на водінні. Салон BMW X4 можна охарактеризувати двома словами: місткість і лаконічність. Незважаючи на те що заднє сидіння здається двомісним - що характерно для купе, - насправді на ньому достатньо місця для трьох пасажирів, у яких буде великий запас простору над головою.

Адаптивні світлодіодні передні фари

Адаптивні світлодіодні передні фари об'єднують в собі ближній і далекий світ і покажчики повороту. Вони повністю побудовані на світлодіодних елементах.
Світлодіодні вказівники повороту розташовуються над характерними світлодіодними денними ходовими вогнями, що представляють собою типові для фар BMW тривимірні світлові трубки. Адаптивні світлодіодні передні фари у поєднанні з неоосвітлюючою системою автоматичного управління дальнім світлом, світлодіодними протитуманними фарами, поворотними фарами і адаптивними передніми фарами з регульованими світловим потоком для оптимального освітлення дороги і поліпшеною видимістю вночі дозволяють вести автомобіль, не замислюючись про час доби.