Дизайн кузова.

Динамічні, стрункі пропорції з першого погляду видають у BMW X5 модель серії BMW X. Однак дизайн BMW X5 володіє також деякими відмінними особливостями, додатково підкреслюють солідну зовнішність і безпрецедентну різноплановість цього автомобіля.


Важливою особливістюдоопрацьованого дизайну є відточена аеродинаміка. Яскраві елементи в передній і задній частинах кузова, а також з боків автомобіля, є ідеальним прикладом поєднання форми і функціональності: широкі повітрозабірники, «повітряні шторки» в передньому бампері і «зябра» в передніх крилах підкреслюють спортивний характер BMW X5, допомагаючи в той же самий час знизити витрату палива і рівень викидів CO2.

Задня частина кузова теж відрізняється аеродинамічною формою. «Косинки» на кришці багажного відділення не тільки візуально розширюють автомобіль, але й оптимізують повітряні потоки.

Фірмові"ніздрі" решітки радіатора BMW в новому дизайні підкреслюють атлетизм BMW X5. Решітка радіатора і фари головного світла візуально об'єднані, створюючи враження єдиної передньої частини і підкреслюючи широку колію автомобіля. У той же самий час, коротку відстань між стійкою лобового скла і передньою віссю зміщує візуальний фокус автомобіля вперед, підкреслюючи його повнопривідний характер.

Дизайн салона.

Шкіра вищої якості, витончені матеріали декоративної обробки, атмосферна підсвічування і максимальний комфорт: у салоні BMW X5 Ви можете поринути в атмосферу найвищої ексклюзивності.
Фірмові "ніздрі" решітки радіатора BMW в новому дизайні підкреслюють атлетизм BMW X5. Решітка радіатора и фари головного світла візуально об'єднані, створюючи враження єдиної передньої частини і підкреслюючи широку колію автомобіля. У ту ж саму годину, коротку відстань між стійкою лобового скла і передньою віссю зміщує візуальній фокус автомобіля вперед, підкреслюючи його повнопривідній характер.

У той час як дизайн кузова BMW X5 відрізняється стильністю і мужністю, в салоні переважає незвичайна елегантність. Горизонтальні лінії і контрастні поверхні підкреслюють відчуття вільного простору. Вища якість обробки салону, в поєднанні з найширшим вибором матеріалів і кольорів, а також з комфортним підсвічуванням, гарантують Вам ні з чим не порівнянне задоволення.

Інтер'єр


Як тільки Ви сідаєте в новий BMW X5, Вам відразу стає ясно: справжня досконалість проявляється в сумі його деталей. Просторий розкішний салон відрізняється ретельно підібраними і ідеально обробленими матеріалами найвищої якості.
Найтонша шкіра поєднується з елегантною обробкою - особливо в комбінації з красивим і затишним комфортом підсвічування це дозволяє створити атмосферу найвищої ексклюзивності.


Пропоновані в якості опції комфортні сидіння водія і переднього пасажира допоможуть у кожній поїздці відчувати себе розслаблено і безперевтоми. А високоякісний окремий дисплей управління і пропонована як опція аудіосистема Bang & Olufsen High End Surround Sound з видатними акустичними характеристиками роблять кожну поїздку на новому BMW X5 насолодою для Ваших почуттів.

Світловий дизайн.

Пакет освітлення включає в себе безліч світлодіодних джерел світла, що забезпечують додатковий комфорт як в салоні, так і зовні автомобіля.

Комфортне підсвічування включає в себе унікальну вітальну підсвічування, а також дев'ять заданих варіантів світлового дизайну. Вона дозволяє наповнити інтер'єр приємним поєднанням прямого та розсіяного освітлення, посилюючи атмосферу комфорту. Підсвічування складається з триколірних світлодіодів (випромінюючи біле, помаранчеве або синє світло). Джерела висвітлення розташовані в таких місцях як відсік для зберігання в передньому консолі, ніші і елементи обробки всіх дверей, а також у дверному прорізі.

Додаткові світлодіоди розташовані в косметичних дзеркалах, в передніх і задніх нішах для ніг, уздовж оббивки стелі салону, в спинках передніх сидінь і в декоративній смужці.
Пакет включає в себе також підсвічування зони навколо автомобіля, вбудовану в ручки дверей, а також джерела світла в дзеркалах заднього виду і кришці багажного відсіку.