Зовнішній вигляд BMW X6.

Є безлічавтомобілів з кузовом купе. Але є тільки один BMW X6. Це особливий автомобіль. Він об'єднує в собі те, що здається протилежностями - великі габарити і маневреність, спортивний характер і елегантність. Це спортивний автомобіль, який чудово відчуває себе і на бездоріжжі. Купеі кросовер в одному.

Філософія дизайну цього автомобіля нагадує звід правил неординарності. Саме тому ми виділили BMW X6 в окремий клас - the Sports Activity Coupé. Ці три слова відображають все те, що робить новий BMW X6 особливим, все те, що ви бачите, вперше глянувши на цей автомобіль. Він більш динамічний, більш універсальний, більш грандіозний, - одним словом, унікальний.

Дизайн салону.

Новий BMW X6 відрізняється від купе не тільки наявністю чотирьох дверей. За цими дверима знаходиться просторий салон, який тепер вміщує до п'яти чоловік. З точки зору комфорту і якості салон цього автомобіля класу Sports Activity Coupé ніяк не можна назвати скромним. Дизайн підкреслює спортивнийхарактер моделі і пропонує широкий вибір варіантів оббивки, кольорів оздоблення і декоративних елементів. Завдяки роздільного складання спинки заднього дивана, що вміщує до трьох осіб, і великому обсягу багажного відсіку новий BMW X6 ідеально підходить для повсякденного використання. Він просто розкішніше інших автомобілів.

У салоні простежується чітка орієнтованість на водія. Безпосередньо на спортивному кермі, обтягнутому шкірою, розташовуються багатофункціональні клавіші, а також органи управління 8-ступінчастою спортивною автоматичною коробкою передач. Завдяки їм ви, подібно пілоту спортивного боліда, можете перемикати передачі, не відриваючи рук від рульового колеса. Інформація про найбільш важливих функціях автомобіля відображається на ідеально розташованому екрані управління. Чудовий огляд, забезпечуваний за рахунок піднятою посадки, зробить ще більш вражаючим пропонований в якості додаткового обладнання проекційний екран BMW. З його допомогою вся важлива інформація проектується безпосередньо в полі зору водія, що дозволяє йому повністю зосередитися на дорозі.

Концепція автомобіля.

BMW X6- перший у світі автомобіль класу Sports Activity Coupé. І він як і раніше залишається неперевершеним і унікальним. Маневреність, потужність і дизайн масивного купе від BMW чудовопоєднуються в ньому з багатофункціональністю і високою посадкою позашляховика.

Інженери BMW знову створили абсолютно нову концепцію автомобіля, в якій втілено ідеальне поєднання якостей автомобілів різних класів. Система контролю динамічних характеристик входить в базову комплектацію і робить автомобіль ще більш динамічним. 8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo з високоточною системою впорскування палива вважається найбільш економічним представником свого класу.