BMW X6 M50d.

Інженери BMW M втілили свій унікальний досвід в моделі BMW X6 M50d з фірмовими точно налаштованим системами трансмісії, підвіски і рульового управління. Результат - автомобіль з значною потужністю і неповторним звуком двигуна.


Новий рядний шестициліндровий дизельний двигун M Performance TwinPower Turbo дозволяє розганяти автомобіль з місця за лічені секунди. Це досягається насамперед завдяки системі трьохступневого турбонаддува із змінною геометрією турбіни. Миттєвий відгук, високий крутний момент вже на холостих обертах і широкий діапазон корисних оборотів забезпечують природну динамічність моделі BMW X6 M50d.
Про наявність М генів свідчать і показники потужності: розвиваючи крутний момент до 740 Hм, двигун розганяє BMW X6 M50d з місця до 100 км / год всього лише за 5,3 секунди. Такий вражаючий розгін супроводжується не менш дивною економічністю: середня витрата палива складає всього 7,7 л / 100 км з викидом CO2 204 г / км. Таке поєднання динамічності і паливної економічності унікально для автомобілів класу, до якого належить BMW X6.


Потужність.

Всі двигуни BMW відрізняються чудовими технічними характеристиками і потужністю. І, природно, всі двигуни BMW TwinPower Turbo, пропоновані для BMW X6, розроблені згідно з принципами філософії BMW Efficient Dynamics.Ці двигуни створені з метою передати на асфальт потужність з максимальною ефективністю і одночасно мінімізувати витрату палива і обсяг викиду CO2. Який би двигун ви не вибрали, вам гарантовані максимум задоволення від водіння і економічність.
Вперше BMW X6 M50d оснащується надзвичайно потужним дизельним двигуном, що розвиває потужність 280 кВт (381 л. С.), Який був створений із застосуванням ноу-хау BMW M. Завдяки унікальному триступенева турбонаддуву двигун має крутний момент в 740 Нм, при цьому демонструє високу економічність . Середня витрата палива цього автомобіля становить 7,7 л / 100 км, а обсяг викиду CO2 - 204 г / км.

8-циліндрові бензинові двигуни TwinPower Turbo в моделі BMW X6 xDrive50i.

У BMW X6 xDrive50i досить нетривалого торкання педалі газу, щоб вивільнити міць 8-циліндрового бензинового двигуна.
У кожному повороті ви відчуваєте тісний зв'язок з дорогою, і на кожне натискання педалі гучним голосом відгукуються всі вісім циліндрів.
Восьмициліндровий двигун BMW TwinPower Turbo з двома турбокомпресорами, системою Double-VANOS і системою безпосереднього вприскування розвиває неймовірну потужність 300 кВт (407 к.с.) і максимальний крутний момент 600 Нм, розганяючи BMW X6 xDrive50i від 0 до 100 км / год всього за 5 , 4 секунди. З урахуванням такої потужності цей бензиновий двигун V8 відрізняється дивно скромним витратою палива - в середньому даний показник складає 12,5 л / 100 км, а обсяг викиду CO2 в комбінованому циклі знаходиться на рівні 292 г / км. Восьмиступінчаста спортивна автоматична коробка передач підтримує число обертів двигуна в оптимальному діапазоні, здійснюючи перемикання практично непомітно і тим самим забезпечуючи бездоганний комфорт.


За рахунок центрального розташування приводяться в дію вихлопними газами турбокомпресорів - вони знаходяться в місці з'єднання блоків циліндрів V-образного двигуна - силовий агрегат стає надкомпактний і легким, при цьому забезпечується неперевершена маневреність.

Рядні шестициліндрові бензинові двигуни BMW TwinPower Turbo.

Рядний шестициліндровий бензиновий двигун з технологією BMW TwinPower Turbo, оснащений турбокомпресором TwinScroll з Valvetronic, Double-VANOS і системою безпосереднього вприскування, розганяє новий BMW X6 xDrive35i з місця до 100 км / год всього за 6,7 секунди.Цей відзначений нагородами двигун характеризують висока чуйність, плавність роботи і крутний момент в 400 Н • м. Володіючи об'ємом 3,0 літра, він розвиває 225 кВт (306 л. С.) Потужності. Пакет інтелектуальних технологій дозволяє істотно знизити середня витрата палива до рівня 10,1 л / 100 км. Двигуни BMW X6 не тільки відносяться до числа найбільш спортивних силових агрегатів світу, але і лідирують по економічності, що обумовлено використанням широкого спектру інноваційних технологій, включаючи турбокомпресор TwinPower і технологію рекуперації енергії гальмування. Таким чином, нам вдалося одночасно збільшити потужність і економічність двигуна.


Рядні шестициліндрові дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo.

У двигунах BMW X6 xDrive30d і xDrive40d використовується ультрасучасна дизельна технологія Common Rail, що забезпечує більш високу потужність і значне скорочення витрати палива.


Турбодизель в BMW X6 xDrive30d володіє потужністю 180 кВт (245 л. С.) І обертовим моментом 540 Нм при середній витраті палива 7,4 л / 100 км і викидах CO2 195 г / км. Дизельний двигун BMW із спеціальним обладнанням Blue Performance відповідає екологічному стандарту Євро-6.
Двигун BMW X6 xDrive40d з технологією BMW Twin Turbo відрізняється ще більшою економічністю: два турбокомпресори із змінною геометрією турбіни встановлені послідовно, забезпечуючи вражаючу міць і високі обороти двигуна. Завдяки двигуну потужністю 225 кВт (306 л. С.) З обертовим моментом в 600 Нм автомобіль розганяється з місця до 100 км / год всього за 6,5 секунд. При цьому система безпосереднього впорскування Common Rail гарантує найвищу плавність роботи двигуна і дивно низький середній витрата палива на рівні 7,5 л / 100 км.