Відеосистеми.

Чіткий огляд у складних ситуаціях завдяки інноваціям BMW Connected Drive: до п'яти камер забезпечують водієві BMW X6 відмінний огляд в будь-якій ситуації.Камера заднього виду з функцією "Вид згори" також забезпечує допомогу при парковці. Інтерактивні розділові лінії на зображенні, отриманому з камери заднього виду, інформують водія про те, чи достатньо місця для парковки. Функція збільшення дозволяє настроїти зображення таким чином, щоб можна було приєднати причіп до буксирної балці без додаткової допомоги. Камери виду зверху в зовнішніх дзеркалах заднього виду фіксують зображення, які разом із зображенням з камери заднього виду конвертуються в єдину картинку за допомогою електронної системи, яка демонструє новий BMW X6 і довколишній простір з висоти пташиного польоту, при цьому кут огляду становить 270 градусів. Виконання будь-яких маневрів стає простим і безпечним незалежно від того, в'їжджаєте ви на парковку або виїжджаєте з неї.Пропонована як спеціального обладнання система бічного огляду включає в себе додаткові камери. Дві камери бічного огляду в передньому бампері спрямовані вліво і вправо. Обидва зображення одночасно виводяться на екран управління, що дозволяє ясно бачити всіх учасників руху, навіть при виїзді на дорогу в умовах обмеженої видимості. Функція бічного огляду доступна виключно в поєднанні зі спеціальним обладнанням «Камера заднього виду з функцією" Вид зверху "».


Проекційний екран BMW.

Одна секунда - 28 метрів. Саме стільки часу необхідно, щоб відвести погляд від дороги і побачити на спідометрі «100 км / год». Проекційний дисплей BMW, що входить в пакет BMW Connected Drive, відображає поточну швидкість і навігаційні вказівки на лобовому склі безпосередньо в полі вашого зору, дозволяючи не відводити погляд від дороги.На екрані, крім іншого, відображаються попередження, повідомлення системи інформування про обмеження швидкості, а також задане значення швидкості системи динамічного круїз-контролю. Проїзд складних дорожніх розв'язок спрощується за рахунок функції надання докладних вказівок High-Guiding з чітким відображенням плану перетину доріг.
Віртуальне зображення проектується безпосередньо в полі зору водія і легко сприймається при будь-якій освітленості. У BMW X6 передбачена можливість адаптувати розташування проекційного дисплея до рівня очей конкретного водія шляхом регулювання висоти проектування. Яскравість зображення можна відрегулювати за допомогою контролера iDrive. У кожному разі, ця система дозволяє водієві набагато швидше сприймати інформацію, не відводячи погляд від дороги.Активний круїз-контроль з функцією зупинки і руху.

Почувайтеся невимушено навіть в інтенсивному транспортному потоці: система активного круїз-контролю з функцією зупинки і руху по можливості підтримує задану швидкість, при цьому зберігаючи достатню відстань до попереду йде транспортного засобу.


Встановлені в передній частині автомобіля радіолокаційні датчики постійно сканують дорогу попереду. Якщо ви наблизилися до автомобіля, який рухається з меншою швидкістю, активний круїз-контроль автоматично знизить швидкість і плавно пригальмує, підтримуючи достатню відстань до попереду йде транспортного засобу. При необхідності, наприклад, при русі в пробці, система задіє гальмо, повністю зупиняючи автомобіль, після чого (в залежності від тривалості зупинки) ваш BMW автоматично рушить з місця. Втручання водія необхідно тільки в тих випадках, коли водій попереду транспортного засобу застосовує екстрене гальмування.
Як тільки ряд звільняється або ж попереду йде автомобіль набирає швидкість, система активного круїз-контролю знову розганяє ваш автомобіль до заданої вами швидкості. Щоб деактивувати систему й знову отримати повний контроль над автомобілем, достатньо злегка торкнутися педалі гальма.


Система попередження про вихід за межі смуги руху.

Всі ми час від часу відволікаємося. У тому числі і перебуваючи за кермом - і тоді це має катастрофічні наслідки. Тому в довгих і утомливих поїздках система попередження про схід зі смуги руху від BMW Connected Drive гарантує, що ви покинете смугу руху тільки тоді, коли дійсно будете намір це зробити.Зосередьтеся на дорозі і залишайтеся в межах своєї смуги, оскільки чим вище швидкість руху, тим важливіше швидкість реакції. При русі по автостраді зі швидкістю 70 км / год і більше система попередження про схід зі смуги руху, пропонована BMW, надає неоціненну допомогу. Як тільки ви перетинаєте смугу розмітки праворуч або ліворуч, не включивши покажчик повороту, що працює на основі камер система попереджає вас про це легкою вібрацією рульового колеса. Це дозволяє вам вчасно відреагувати на ситуацію і тим самим знижує ризик дорожньо-транспортної пригоди.

Адаптивні стоп-сигнали.

Швидка швидкість реакції дозволяє додатково підвищити безпеку руху. BMW X6 особливо помітний на дорозі - в тому числі завдяки системі адаптивних стоп-сигналів.При звичайному гальмуванні задні фари працюють в стандартному режимі; при гальмуванні в екстреній ситуації стоп-сигнали блимають кілька разів на секунду, застерігаючи знаходяться позаду вас водіїв. Ця функція надає неоціненну допомогу, коли рахунок йде на долі секунди.

Система динамічного контролю стійкості.

Система управління шасі, включена в стандартну комплектацію BMW X6, не тільки допомагає контролювати автомобіль навіть в складних умовах, але й активно бере участь у підвищенні безпеки водіння. Інтегрована система динамічного контролю тяги (DTC) підтримує спортивні амбіції водія шляхом оптимізації прямої тяги і дарує ще більше задоволення від водіння.Система динамічного контролю курсової стійкості (DSC) покращує курсову стійкість і зчеплення коліс з дорогою при рушанні з місця і прискоренні. У разі надмірної або недостатньої обертаємості крутний момент знижується і виробляється індивідуальне підторможення коліс. За лічені секунди стійкість автомобіля відновлюється - таким чином, можна запобігти небезпечний замет.
Електронна система управління шасі також робить задоволення від водіння в спортивній манері ще яскравіше: система динамічного контролю тяги (DTC) збільшує пробуксовку ведучих коліс, забезпечуючи їх оптимальне зчеплення з будь-якою поверхнею.
Система DSC в BMW X6 має чотири нових розширених функції:
1. Підготовка до екстреного гальмування для скорочення гальмівного шляху в екстрених ситуаціях.
2. Просушка гальмівних дисків, що поліпшує реакцію гальм в сиру погоду.
3. Функція допомоги при рушанні з місця на схилі, що забезпечує комфортне початок руху без відкочування назад.
4. Компенсація втрати гальмівного зусилля для надійного гальмування навіть при перегріві гальм.