Бензинові двигуни

Від плавно працюючих привідних механізмів 6-циліндрового двигуна через високооборотистий двигун V8 до силової установки V12 - передова технологія BMW TwinPower Turbo забезпечує найбільш підходящий рівень тяги, максимальну очистку і заслуговує окремої похвали економічність.

Комфортна плавність ходу і 190 кВт (258 к.с.) з витратою палива 8,6 л/100 км - характеристики рядного 6-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo в моделі BMW 730i/Li. BMW 740i/Li з двигуном на 235 кВт (320 к.с.) також володіє значними резервами потужності в результаті інтелектуального поєднання двох турбокомпресорів з подвійною системою Vanos і високоточною системою впорскування палива. Його обсяги викиду були скорочені на 21 відсоток до 184 г/км, зробивши його найефективнішим у своєму класі.

Восьмициліндровий двигун BMW TwinPower Turbo перевершив усіх за рахунок збільшення потужності на 10 відсотків, яка становить тепер 330 кВт (450 к.с.). Обладнаний випускним колектором, що перекриває блоки циліндрів, двома турбокомпресорами TwinScroll, подвійною системою Vanos і високоточною системою впорскування палива BMW 750i/Li розганяється до 100 км/год за 4,8 секунди. Не менш феноменальним є і зниження на чверть рівня викидів до 199 г/км. Точку відліку серед автомобілів з ​​максимальною ефективністю визначає дванадцятициліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo в BMW 760i/Li, в якому два турбокомпресора поєднуються з подвійною системою Vanos і високоточною системою впорскування палива і який відповідає нормам викидів, встановлених стандартом EU5.

Дизельні двигуни

Перевага приносить спокій. Щоб гарантувати першокласний комфорт в ще більш спокійній формі, седан BMW 7-ї серії пропонує вибір з найбільш потужних і економічних найкращих у світі дизельних двигунів з технологіями BMW TwinPower Turbo.

Рядний шестициліндровий дизельний двигун Twin Power Turbo в моделі BMW 730d/Ld пропонує розкіш без марнотратства. Турбокомпресор із змінною геометрією вхідної ділянки та система прямого вприскування Common Rail роблять автомобіль неймовірно економічним - 5,6 л/100 км (при необхідності з технологією BMW BluePerformance) - і відповідним суворим нормам викидів, встановлених стандартом EU6. Ще більшою потужністю і маневреністю володіє BMW 740d - 230 кВт (313 к.с.) - представляє собою зразок плавності ходу, незважаючи на зменшений на 17 відсотків обсяг викидів CO2.

Не можна не звернути увагу на рядний шестициліндровий дизельний двигун M Performance TwinPower Turbo моделі BMW 750d/Ld xDrive, який є новим зразком серед дизельних двигунів автомобілів класу люкс. До його колосальної тяги можна звертатися за необхідності, але це не применшує його ефективності: 280 кВт (381 к.с.) і величезний крутний 740 Нм явно контрастує зі звичайним рівнем витрати палива 6,4 л/100 км і об'ємом викидів CO2 169 г/км, що заслуговує окремої похвали. І оскільки майбутнє завжди за неперевершеною потужністю, він вже сьогодні відповідає нормам викидів, встановленим стандартом EU6.