Динаміка руху

Дорожні умови змінюються але прекрасна маневреність і унікальний комфорт впевнено продовжують залишатися на найвищому рівні. Інноваційні технології, використані в трансмісії і шасі, гарантують це поряд з новими оптимізованими режимами водіння, наприклад, COMFORT +.

BMW 7-ї серії - абсолютно новий погляд на динаміку руху: помітно покращена маневреність і максимальний комфорт водія, а також пасажирів переднього і заднього ряду сидінь. За допомогою перемикача режимів водіння ви визначаєте характер BMW 7-ї серії натисненням однієї кнопки. Всі режими водіння були значно покращені, щоб забезпечити неперевершену впевненість у будь-якій ситуації. Результат: спортивний режим став більш атлетичним, а режим SPORT + гарантує максимальну потужність зі стилем. Режим COMFORT + налаштовує всі пов'язані системи, такі як інтегральна система активного управління керма, регулювання жорсткості амортизаторів, управління двигуном і трансмісії, на максимально легку поїздку, забезпечуючи умови для ще більш спокійного водіння або зосередженої роботи на задньому сидінні.

Швидкий в місті, впевнений на шосе - все це завдяки ексклюзивній функції від BMW: додаткова електрична інтегральна система активного управління керма також підвищує стійкість, маневреність і точність керування автомобіля. Максимальна плавність ходу, особливо вражаюча в режимі COMFORT + і ні з чим не порівнянне відчуття розкоші приводить у захват пасажирів задньої частини салону.

Восьмиступенева автоматична трансмісія

Неперевершений комфорт під час поїздок у восьмикратному обсязі: ідеально підібрані передавальні числа нової восьмиступеневої автоматичної трансмісії значно скорочують витрату палива і одночасно підвищують динаміку перемикання передач.

У режимі COMFORT + зміна передач відбувається настільки плавно, що ледь помітна пасажирам в задній частині салону.

Під час комфортного водіння нова восьмиступенева автоматична трансмісія вражає гармонійним розвитком потужності, практично невловимою зміною передач і неймовірно плавною роботою. Однак легка оптимізована під тертя трансмісія також підтримує спортивний стиль водіння за рахунок удосконаленої динаміки і значно більш довільного перемикання передач.

Відносно економічності восьмиступенева автоматична трансмісія також відіграє важливу роль завдяки безпосередньому зниженню рівня витрати палива і викидів, а також опції ECO PRO, що лежить в основі особливо економічного руху за інерцією. Восьмиступенева автоматична трансмісія входить в стандартну комплектацію всіх моделей BMW 7-ї серії разом з функцією автоматичного пуску / зупинки ( крім BMW 730i/Li і BMW 760i/Li ). Завдяки їй під час поїздки підвищуються динаміка і комфорт, а витрата палива і об'єм викидів скорочуються.

Інтегроване активне керування

Впевнено підпорядковує собі дорогу, а не просто керує автомобілем: додаткова інтегральна система активного керування підвищує маневреність і комфорт седана BMW 7-ї серії за рахунок задніх коліс, що беруть участь в будь-якій зміні напрямку. Ексклюзивна інновація BMW - переваги включено.

Дивно швидкий і маневрений у місті - впевнений і стійкий на шосе: інтегральне активне керування, пропоноване в якості додаткової функції, оптимально долає будь-які труднощі. В системі поєднуються залежна від швидкості трансмісія механізму керма і підсилювач рульового управління, сприятливо позначаються на задньому приводі. На низьких швидкостях автомобіль показує прекрасну маневреність завдяки особливій трансмісії рульового механізму в той час, як напрям задніх коліс в протилежну сторону значно скорочує діаметр повороту. На високих швидкостях управління кермом стає більш безпосереднім, підвищуючи тим самим комфорт і стійкість на прямих відрізках.

BMW xDrive

На поганих або покритих снігом і льодом дорогах зчеплення з поверхнею - не розкіш, а важлива вимога для безпечної і комфортної поїздки. BMW xDrive забезпечує максимальне зчеплення з дорогою, курсову стійкість і безпеку на будь-яких поверхнях і при будь-яких погодних умовах.

На відміну від інших систем повного приводу, система BMW xDrive гарантує надійне зчеплення навіть зі слизькою дорогою, повною мірою зберігаючи відчуття управління задньопривідним автомобілем. Інтелектуальна система повного приводу миттєво направляє тягове зусилля на ті колеса, які володіють найкращим зчепленням з дорогою.

У звичайних умовах тяга розподіляється між передньою і задньою осями в співвідношенні 40:60. Як тільки давачі системи BMW xDrive виявляють істотну втрату зчеплення, тяга перерозподіляється відповідно дорожніх умов таким чином, що найбільша тяга припадає на колеса з найкращим зчепленням з дорогою. Результат: досягається максимальне зчеплення з дорогою і безпека в будь-якій ситуації.

Система BMW xDrive доступна в якості додаткової функції для моделей BMW 750i/Li, BMW 730d і BMW 740d, а також входить в стандартну комплектацію моделі BMW 750d xDrive.