Системи допомоги водієві

Унікальна зручність місця водія BMW легко впізнається по бездоганному ергономічному дизайну, а також інноваційним системам допомоги водієві, які активно знімають з водія напругу і роблять кожну поїздку ще більш безпечною для всіх.

Седан BMW 7-ї серії представляє новий погляд на безпеку за рахунок інтелектуальних систем подключенія.і зв'язку. В системі Driving Assistant Plus комбінація встановленої камери і радарної технології доводить точність реєстрації та оцінки ситуації на дорозі до недосяжного раніше рівня. Встановлювана окремо система попередження про зіткнення повідомляє водієві про недостатню дистанції до транспорту що їде попереду або про перепону і при необхідності починає гальмування. У поєднанні з системою нічного бачення BMW вона дає початок нової концепції інтелектуальної безпеки. Система нічного бачення BMW розпізнає і підсвічує пішоходів за допомогою динамічного світлового променя. Якщо ймовірність аварії продовжує зростати, система дає попередження про зіткнення, що входить до складу пакету Driving Assistant, починає гальмування, якщо ця опція була активована.

Аналогічним прогнозуванням займається і система Driving Assistant Plus, що включає активний круїз-контроль з функцією зупинки і руху та систему аварійного гальмування, яка майстерно знімає навантаження з водія у найважчих ситуаціях на дорозі. Крім того, в режимі ECO PRO дана система активно скорочує витрату палива. Система інформування про дистанцію, що відображається на проекційному екрані BMW, попереджає, якщо відстань до транспорту що йде попереду менше допустимого, в той час як система інформування про обмеження швидкості, що повідомляє також і про заборони на обгін, показує обмеження швидкості, чинне в даний момент і при поточних погодних умовах.

Проекційний екран BMW

Погляд спрямований вперед і повністю зосереджений на найголовнішому: повноколірний проекційний екран BMW проектує поточну швидкість та інструкції системи навігації на вітрове скло прямо в поле зору водія.

При необхідності на індикацію може бути виведено значення обмеження швидкості і стан активного круїз-контролю. Попереджувальні вказівки систем допомоги водієві можуть бути виведені на опційний проекційний дисплей. Серед них - повідомлення системи попередження про зіткнення або функції розпізнавання пішоходів системи нічного бачення BMW.

Вся інформація легко сприймається навіть в умовах поганого освітлення. Екран налаштовується по висоті, тому його завжди можна розташувати точно на рівні очей. Завдяки цьому ви можете швидше фіксувати важливу інформацію під час поїздки. Крім усього іншого, ця система не напружує очі, оскільки відпадає необхідність регулярно переводити погляд з дальнього на близьку відстань.

Система нічного бачення BMW

Революційне рішення, що забезпечує ще більшу безпеку в темний час доби: система нічного бачення BMW з динамічною світловою плямою розпізнає пішоходів у темряві навіть на великих відстанях і вибірково підсвічує їх.

Інтелектуальна система раннього оповіщення з яскравою зовнішністю: як тільки дистанційні інфрачервоні давачі визначають наявність пішоходів в неосвітленій зоні на шляху автомобіля, система спрямовує на них два окремо керованих яскравих але не засліплюючих світлових променів. Світло дуже ефективно попереджає водіїв і пішоходів про потенційну небезпеку.

При активованій функції тепловізійного зображення водій отримує додаткові попередження на екрані управління і багатофункціональній панелі приладів або проекційному екрані BMW (обидва є додатковим устаткуванням). У разі крайньої небезпеки звучить також тривожний сигнал і гальма перемикаються в режим готовності до екстреного гальмування. Разом з системою попередження про зіткнення можливо навіть почати гальмування автоматично. Система нічного бачення BMW з функцією динамічного світлового променя - інновація від BMW ConnectedDrive.

Незасліплююча система управління дальнім світлом

Більше світла для кращого огляду. Незасліплююча система управління дальнім світлом, що поставляється разом зі спеціальним обладнанням - адаптивними фарами і світлодіодними фарами - постійно висвітлює дорогу в темний час доби за допомогою далекого світла, не засліплюючи при цьому інших учасників руху.

Завдяки цьому водіння в нічні години не викликає стомлення і робить його значно більш безпечним.