ДИЗАЙН.

ЕСТЕТИКА В ДОСКОНАЛОСТІ.


Гостра подвійна лінія згину візуально витягує образ автомобіля. Дві вивірені гострі лінії перетинають всю лінію кузова, а рівна поверхня між ними виглядає як ніби підсвічується. Вперше окантовки навколо вікон задніх дверей, навіть там, де проходить вигин Хофмайстера, виконані з єдиного цілісного елемента.


Великі, вертикально розташовані повітрозабірники надають автомобілю ставність і відображають міць. Разом з типовою для BMW гратами радіатора фари головного світла створюють пояс, який пронизує всю передню частину і створює цілісний вигляд. А нова форма світлодіодних фар з променевими трубками, з'єднаними з гратами радіатора, ще більше підсилює ефект ширини автомобіля і наділяє його динамікою.


Довга колісна база, короткі свеси і похила лінія даху нового BMW 7 серії утворюють динамічний і при цьому елегантний силует.


Майстерне поєднання інноваційних технологій, благородних матеріалів, точно вивірених ліній і, звичайно ж, безкомпромісне увага до деталей створюють сучасне розуміння розкоші і атмосферу затишку в салоні нового BMW 7 серії.


Для фар головного світла пропонується абсолютно інноваційне рішення - лазерне світло BMW Laserlight, легко впізнаваний по синім горизонтальним акцентним лініях.


Характерні потужні 20-дюймові легкосплавні диски з V-подібними спицями захоплюють своєю виразністю. Не менш яскравими деталями є аеродинамічні повітроводи Air Breather і відходять від них горизонтальні хромовані лінії.


Елегантний зовнішній вигляд: пакет екстер'єру Pure Excellence у поєднанні з хромованими дизайнерськими елементами на передніх і задніх бамперах підкреслює розкішний характер нового BMW 7 серії.


Потужний аеродинамічний обвіс, ексклюзивний дизайн легкосплавних дисків і акценти з темного або сріблястого хрому спортивного пакету M підкреслюють динамічний характер нового BMW 7 серії. Завершує образ опціональна спортивна вихлопна система для 750i / Li з харизматичним звуком.


Високоякісні матеріали з колекції BMW Individual звеличують BMW 7 серії до ще більш ексклюзивному рівню.