Бензиновий двигун V8 TwinPower Turbo в BMW 650i.

У BMW 6 серії Купе навіть великі відстані здадуться короткими поїздками. Легке натиснення педалі акселератора вивільняє силу бензинового двигуна V8. На будь-якому повороті Ви відчуваєте щільний контакт з дорогою; кожен розгін буде супроводжуватися звучним риком восьми циліндрів.
Поїздка на автомобілі стане улюбленим видом спорту: восьмициліндровий двигун BMW TwinPower Turbo з двома турбокомпресорами, системою Double-VANOS і системою безпосереднього вприскування розвиває неймовірну потужність 330 кВт (450 к.с.) і максимальний крутний момент 650 Нм, розганяючись 0 до 100 км / год всього за 4,6 секунди. При цьому двигун V8 витрачає в середньому 8,8 - 8,6 л / км і вибрисивает в атмосферу 206 - 199 г / км CO2.


8_cylinder_petrol_engine_01.jpg


DК того ж, всі серійні двигуни BMW 650i відповідають екологічному стандарту Євро-6.
Восьмиступінчаста коробка передач Steptronic Sport завжди утримує оптимальний діапазон числа обертів двигуна, практично непомітно здійснює перемикання і створює чудовий комфорт в поїздці.
Турбонагнітачі, розташовані по центру між двома рядами циліндрів, дозволяють зробити конструкцію двигуна дуже компактною і тим самим знизити масу. Поєднання послідовно полегшеної ходової частини і оптимізованої аеродинаміки забезпечує унікальну маневреність, відмінну стійкість на дорозі і абсолютно точну керованість.


Рядний 6-циліндровий бензиновий TwinPower Turbo в BMW 640i.

Приголомшлива потужність, м'якість і плавність ходу: легендарні потужні рядні шестициліндрові двигуни. З кожним новим поколінням BMW удосконалювала цей двигун, підвищуючи динаміку та ефективність. BMW 640i являє собою черговий шедевр в цій історії успіху.

6_cylinder_petrol_engine_01.jpg


Потужність 235 кВт (320 к.с.) і крутний момент 450 Нм поєднуються з витратою палива всього від 7,8 до 7,6 л / 100 км і показника шкідливих викидів від 177 до 181 г CO2 / км при розгоні з місця до 100 км / год за 5,3 секунди. У двигуні BMW TwinPower Turbo моделі BMW 640i об'єднані революційні технології та інноваційні рішення, що взаємно доповнюють один одного. Турбонагнітач Twin Scroll і Valvetronic дозволяють доставити свіже повітря в камери згоряння. Тут безпосереднє уприскування бензину за мілісекунди створює "хмари" паливоповітряної суміші оптимального складу, у той час як double-VANOS адаптує потужність двигуна до частоти обертання. Результатом є максимум ефективності, особливо коли повна потужність не потрібно, максимум потужності в широкому діапазоні частоти обертання і швидкі відгуки двигуна в будь-якій ситуації. Одним словом, двигун, якого гідний BMW 6 серії Купе.
Всі серійні двигуни BMW 640i відповідають екологічному стандарту Євро-6.


Динаміка руху.

Динамічний контроль руху дозволяє вибирати бажаний режим руху. Незалежно від того, спортивний або комфортний - характеристики відгуку двигуна, перемикання передач і рульове управління ідеально адаптуються до вашого вибору.
Опціональна система адаптивного управління або динамічного контролю жорсткості забезпечує додатковий режим COMFORT (Комфорт). Передачі перемикаються плавно, а будь-які нерівності поверхні дороги поглинаються більш ефективно. Якщо ви віддаєте перевагу швидкий і активний стиль водіння, режим SPORT (Спорт), інтегрований в якості стандартної функції, до вашого вибору: натиснення педалі газу в будь-який момент - і рульове управління моментально реагує, а восьмиступінчаста коробка передач Steptronic Sportповишает число оборотів двигуна.


driving_dynamics_01.jpg


Функція динаміки Connected Shift ще більше посилює враження від водіння в BMW 6-ої серії Купе. У поєднанні зі спеціальним обладнанням навігаційної системи Professional функція приводу встановлює оптимальний ритм перемикання для відповідного стилю водіння і при цьому стежить за тим, щоб на поворотах рух був особливо динамічним.


driving_dynamics_02.jpg


Випробуйте задоволення від максимального розгону: Це стало можливим завдяки функції Launch Control восьмиступінчастою коробки передач Steptronic Sport. Легке натискання на кнопку системи курсової стійкості, важіль перемикання передач в положення «S», педаль гальма затиснута, а педаль газу натиснута до упору - якщо в цей момент ви відпустите педаль гальма, ви відчуєте, що значить крутний момент. І при такому прискоренні сльози радості злітають, не встигаючи скотитися по щоках.

Восьмиступінчаста коробка передач Steptronic Sport.

Найдинамічніший і комфортний спосіб економії: восьмиступінчаста коробка передач Steptronic Sport не тільки швидко переключається і зменшує шуми на високій швидкості - вона значно знижує витрату палива.


8_speed_automatic_01.jpg


Помітити це можна тільки на тахометрі: так швидко і зручно перемикається нова восьмиступінчаста коробка передач Steptronic Sport.
На високих швидкостях на восьмий ступені падає число оборотів, а слідом за ним і витрата палива, який продовжить скорочуватися в моделі BMW 640i завдяки поєднанню коробки передач Steptronic з функцією Start-Stop (функцією автоматичного запуску / зупинки двигуна).

Динамічний контроль руху.

Як би ви хотіли сьогодні їхати? Динамічний контроль руху, встановлений в якості стандартного обладнання, є вирішальним чинником. Адаптуйте BMW 6-ої серії Coupé під ваші потреби - або потреби ваших пасажирів.


8_speed_automatic_02.jpg


Переключившись в режим SPORT, ви відчуєте справжню динаміку водіння: двигун відразу розвиває потужність при натисненні педалі газу, а восьмиступінчаста коробка передач Steptronic Sport підтримує холості оберти перед перемиканням на більш високу спортивну передачу. Одночасно рульове управління стає більш жорстким. Знову доторкніться до перемикача для переходу в режим SPORT +, в якому система динамічного контролю стійкості дозволяє контролювати ковзання до граничного значення.

ddc_01.jpg


Режим, активний в даний момент, постійно відображається під спідометром, а в режимі SPORT налаштування трансмісії і ходової частини можна швидко і індивідуально відрегулювати за допомогою контролера iDrive для динамічного руху, наприклад, на дорогах з поганим покриттям. Опціональний адаптивний привід забезпечує вибирані налаштування ходової частини і додатковий режим COMFORT.