Технологія BMW Efficient Dynamics.
Збільшення задоволення від водіння і багато іншого крім цього: Система BMW Efficient Dynamics представляє набір інтелектуальних технологій, які помітно знижують витрату палива і викиди, одночасно збільшуючи потужність купе BMW 6-ої серії.

efficient_dynamics_01.jpg


Принцип, що лежить в їх основі, є дуже простим: звести до мінімуму втрати, забезпечити максимальне використання енергії. Регенерація енергії гальмування, наприклад, дозволяє заряджати акумулятор енергією, що виробляється двигуном під час руху накатом або гальмування купе BMW 6-ої серії, вивільняючи потужність, вироблювану для прискорення. Інші інноваційні способи включають електричне посилення рульового управління і точний аеродинамічний дизайн. При помітно зниженому споживанні палива двигуни купе BMW 6-ої серії володіють ще більшими резервами потужності завдяки технології BMW TwinPower.
Менше викидів CO2, більше задоволення від водіння: це система BMW Efficient Dynamics.
 

Система електричного посилення рульового управління.
Система електричного посилення рульового управління активується тільки тоді, коли вона потрібна: коли ви повертаєте рульове колесо. При цьому витрачається електрична енергія акумулятора, раніше запасена системою регенерації енергії гальмування, шляхом використання кінетичної енергії автомобіля.


electric_power_steering_01.jpg


Цей елемент системи BMW Efficient Dynamics замінює звичайну гідравлічну систему посилення рульового управління електродвигуном. У той час, як гідравлічні системи постійно споживають енергію двигуна - через що збільшується витрата палива - інноваційна система BMW вступає в дію тільки тоді, коли вона дійсно необхідна. Якщо ви не повертаєте рульове колесо (наприклад, на прямій або на постійній кривій) електродвигун залишається вимкненим, що знижує споживання енергії.
 

Регенерація енергії гальмування.
Дотепер гальмування означало втрату енергії. Регенерація енергії гальмування дозволяє повернути частину цієї енергії і зберегти її в акумуляторі.


brake_energy_regeneration_01.jpg


Як тільки водій прибирає ногу з педалі акселератора, задіюється генератор, який перетворює надлишкову кінетичну енергію в електричну енергію. Після повної зарядки акумулятора генератор відключається від двигуна. Це дозволяє розвантажити двигун і зменшити викиди. Економія палива означає, що для прискорення доступно більше енергії.
 

Функція автоматичного пуску / зупинки.
Світлофори, пробки, дорожні роботи - щодня виникає незліченну кількість ситуацій, в яких двигун не працює і споживає паливо без необхідності. Це можна запобігти за допомогою функції автоматичного пуску / зупинки.


auto_start_stop_01.jpg


Функція автоматичного пуску / зупинки вимикає двигун, коли купе BMW 6-ої серії НЕ рухається. Інтелектуальна електронна система вже розрахувала і перевірила рівень заряду акумулятора і те, чи вимагають більше енергії інші системи, наприклад, система кондиціонування повітря або обігріву заднього скла. Відпускання педалі гальма призводить до майже миттєвого запуску двигуна, після чого поїздку можна продовжити.
Даною технологією від BMW Efficient Dynamics оснащені автомобілі BMW 640i з восьмиступінчастою коробкою передач Steptronic Sport. У результаті: немає зайвої витрати палива і викидів.


Режим ECO PRO.


Режим ECO PRO активно забезпечує ефективний рух. Як тільки ви за допомогою контролера виберете режим "ECO PRO" в якості стилю руху, інтелектуальна система вступить в дію і зменшить витрату палива до десяти відсотків.
При русі в економічному режимі ECO PRO, який включається одним натисненням кнопки, враховуються всі фактори, що впливають на витрату палива. При включенні режиму ECO PRO він оптимізує роботу систем, що визначають роботу приводу, а також отоплююча і кондиціонера, примушуючи їх діяти з максимальною ефективністю.


05_ECO-Pro-Mode.jpg

Поради ECO PRO на контрольному дисплеї допомагають водієві оптимізувати свій стиль водіння, а відповідна індикація показує йому, скільки кілометрів він може проїхати додатково завдяки досягнутої економії в режимі ECO PRO. Залежно від індивідуального стилю водіння скорочення витрати палива може досягати 20% *.
При наявності навігаційної системи BMW Professional у Вас є можливість вибрати функцію "Маршрути ECO PRO". Система порекомендує маршрут, де буде забезпечений мінімальний витрата палива - розрахунок проводиться на основі індивідуального стилю водіння, транспортної ситуації і профілю дороги. Це дозволять Вам заощадити паливо при мінімальному збільшенні часу поїздки. Значення економії палива, яка досягається завдяки маршрутом ECO PRO, виводиться на дисплей.