Проекційний дисплей BMW.

Одна секунда і 28 метрів. Це той самий час, яке потрібно Вашим очам, щоб відвести погляд від дороги і побачити на спідометрі цифру 100 км / ч. Повноколірний проекційний дисплей BMW проектує поточну швидкість або вказівки навігаційної системи безпосередньо в Ваше поле зору, причому Ваш погляд залишається на дорозі.


coloured_hud_01.jpg


Завдяки чітким і помітним картинкам система дозволяє легко розпізнати таку важливу інформацію, як попередження про наявність пішоходів на дорогах від системи BMW Night Vision або сигнали включення покажчиків поворотів. При необхідності на екран можуть бути виведені актуальне обмеження швидкості і вказівки навігаційної системи. Завдяки дисплею з високою чіткістю зображення, на якому відображається правильна смуга для руху, ви не заплутаєтеся на з'їздах з автострад або складних розв'язках.


coloured_hud_03.jpg


Вперше інформація проектується на вітрове скло BMW 6 серії Купе в кольоровому режимі і чудово видно при будь-яких умовах освітленості. Для оптимального комфорту дисплей BMW Head-Up Display може розташовуватися горизонтально або вертикально - його положення дуже зручно регулювати за допомогою управління iDrive Touch Controller.


Система BMW Night Vision Dynamic Light Spot.

Прекрасний огляд навіть вночі: система BMW Night Vision з функцією Dynamic Light Spot розпізнає людей і великих тварин в темряві і на великій відстані, автоматично направляючи на них світло фар.


night_vision_03.jpg


Тепловізорна камера, встановлена ​​в ліву половину решітки, додатково передає отримане зображення простору перед автомобілем на контрольний дисплей. На дисплеї можуть умовно відображатися люди і тварини, що знаходяться на відстані до 300 метрів.
Як тільки інфрачервоний датчик розпізнає в темряві пішохода або тварина, наприклад косулю, корову або коня, що знаходяться у напрямі можливого зіткнення, система направляє світло однієї з двох незалежно керованих фар з функцією Dynamic Light Spots на розпізнаний об'єкт, не створюючи при цьому неприємного засліплюючого впливу. Попередивши як водія, так і людину на дорозі, такий світло може запобігти можливій аварійну ситуацію.


night_vision_01_new.jpg


Додаткове попередження (символ людини або тварини) допомагає водієві в тій чи іншій небезпечній ситуації, відображаючись на багатофункціональній приладової панелі і додаткової системі проектування BMW Head-Up Display. При безпосередній загрозі на дисплеї з'являється червоний миготливий символ (тварини або людини), який додатково супроводжується звуковим сигналом попередження про небезпеку, а гальма приводяться у стан максимальної готовності до екстреного гальмування.
Тепловізорна камера на контрольному дисплеї включається натисненням кнопки BMW Night Vision, розташованої під кермом зліва. Індикація попереджувальних повідомлень автоматично активується при запуску двигуна. Функція попередження не залежить від активації відображення символів на дисплеї. Система BMW Night Vision з функцією Dynamic Light Spot є передовою розробкою BMW Connected Drive.


Навігаційна система Professional нового покоління.

Навігаційна система Professional нового покоління вражає своїм дизайном і широким набором різноманітних сервісів. Інноваційний інтерфейс робить керування навігаційною системою BMW нового покоління справжнім задоволенням.
Яскраво підсвічуються об'єкти, які відображаються на чорному тлі, надають інтерфейсу навігаційної системи Professional унікальний вид. Контрастна і кришталево-чиста картинка забезпечує чітке відображення всіх деталей. Всі меню розгортаються у віртуальному тривимірному просторі, створюючи вражаючий ефект глибини. Об'єкти відображаються у вигляді скульптур, з підсвічуванням і анімацією. Для деяких міст доступні 3D-моделі.


navigation_professional_en.jpg


Аналогічно дизайну продуктивність навігаційної системи також була розширена. Покращення в галузі ведення по маршруту, розрахунку маршруту, контролю швидкості та інформування про дорожню обстановку забезпечують водієві високий комфорт. Такі функції, як введення невизначеною цілі і пошук по тексту, компенсують неточні географічні дані, наскільки це можливо. Навігаційна система Professional нового покоління також має поруч нових функцій в області розваг.
Крім того, жорсткий диск об'ємом 20 ГБ дозволяє зберігати різноманітні мультимедійні дані.


Офіс Bluetooth.

Ваш офіс? Він завжди там, де він вам потрібен. Зробіть офісом свій купе BMW 6-ої серії: все, що вам потрібно - це ваш смартфон, з'єднання BMW Bluetooth і професійна навігаційна система. Ваші електронні листи, записи в календарі, замітки і текстові повідомлення будуть з'являтися по бездротовому зв'язку на вільно встановлюваному екрані управління.


navigation_professional_en.jpg


Тепер ви можете використовувати час, що проводиться в купе BMW 6-ої серії, ще більш ефективно. Швидко перевірте останні електронні листи або перегляньте наступні зустрічі - все це відображається чітко і зручно на екрані iDrive. При бажанні функція синтезу мови прочитає повідомлення за допомогою аудіосистеми. Її також можна використовувати для читання заміток, списків справ і текстових повідомлень.


04_Bluetooth_Office_1_ENG.jpg


За допомогою передачі аудіосигналу через Bluetooth також можна легко отримати доступ до списків відтворення на смартфоні, які потім з'являться на вільно встановлюваному екрані управління. Ваш смартфон і з'єднання Bluetooth таким чином поміщають світ роботи і мобільних розваг на кінчики ваших пальців.


Системи допомоги водієві.

BMW 6 серії Купе встановлює нові стандарти безпеки завдяки злагодженій роботі інтелектуальних технологій. Системи допомоги водієві Driving Assistant and Driving Assistant Plus, засновані на одночасному використанні відеокамери і радара, забезпечують розпізнавання і оцінку дорожньої ситуації на якісно новому рівні.

driving_assistance_en.jpg


Система Driving Assistant включає в себе працюють з камерою системи стеження за розміткою і попередження про зіткнення. Вона розпізнає дорожню розмітку і починаючи з швидкості 70 км / год попереджає Вас за допомогою вібрації на рульовому про непрізвольном виїзді автомобіля за межі акутальной смуги руху. Камера також розпізнає попереду йдуть автомобілі і при небезпеці зіткнення видає відповідне попередження.


driver_assistance_01.jpg


Система Driving Assistant Plus крім систем попередження про зіткнення і стеження за розміткою також містить активний круїз-контроль з функцією Stop & Go і систему допомоги при русі в заторах. Таким чином, Driving Assistant Plus підвищує рівень безпеки і комфорту при їзді по швидкісних автомагістралях. Для її роботи необхідна навігаційна система Business або Professional.


Система допомоги при паркуванні.

Без сумніву, у вас є більш важливі справи, ніж перевірка кожної деталі. Система допомоги при паркуванні займається пошуком місця для паркування крім самої паркування; все, що вам потрібно - це віддавати команди.


parking_assistant_5_en.jpg


Ультразвукові датчики в бічних вповітрозбірників займаються пошуком місць для паркування під час руху зі швидкістю до 35 км / год, дозволяючи вам зосередитися на русі попереду. Сині стрілки вказують наявність місця для паркування з правого або лівого боку дороги.


parking_assistant_2_en.jpg

 

Система допомоги виконує операції рульовим управлінням, тому все, що вам потрібно, це вибрати потрібну передачу і контролювати педаль акселератора і гальма. Інструкції відображаються на вільно встановлюваному екрані разом з сигналізацією аварійного зближення при парковці і зображенням з камери заднього виду. Система BMW Connected Drive не тільки з'єднує купе BMW 6-ої серії з зовнішнім світом, але і спрощує повсякденне життя.