Функціональність.

Оригінальні рішення і любов до деталей можуть надати вам все необхідне для подорожей з купе BMW 6-ої серії.


functionality_02.jpg


Опціональна скляний дах купе BMW 6-ої серії забезпечує панорамний огляд. Оснащена оббивкою з електроприводом і функцією підйому, вона забезпечує набагато краще висвітлення всередині разом з приємним відчуттям відкритості. Ваш iPhone оснащений безпечної і стійкою док-станцією в інтегруємість адаптері для носіїв: завдяки зовнішній антені і інтегрованому інтерфейсу USB для під'єднання музичного плеєра це гарантує зручне насолоду музикою і оптимальне підключення до мережі.


functionality_07.jpg


Ви можете зберігати необхідні приналежності для подорожі і продукти у відсіках для зберігання речей у центральному підлокітнику і підстаканниках в центральній консолі. Великі предмети багажу можна помістити в величезний простір багажника, що має обсяг 460 літрів. При з'їзді з дороги на альпійські стежки можна повністю використовувати можливості опціональною лижної сумки. Помістивши в неї до чотирьох пар лиж, можна легко засунути її в центральну консоль з боку багажника, після чого вона зникне з уваги до того моменту, поки не знадобиться знову.


01_functionality_8.jpg


Дійсно громіздких попутників, наприклад, пару велосипедів, можна перевозити на встановленій ззаду транспортній платформі. Інноваційна система фіксації дозволяє встановлювати їх миттєво і без всяких інструментів. Це дійсно видатне рішення отримало в 2009 р приз Red Dot Design Award за свій інноваційний дизайн.

Орієнтування водія.

Як тільки ви вперше сядете за кермо, ви відчуєте, як ідеально для вас сконструйовано купе BMW 6 -й серії. Кожна поверхня і кожна лінія, кожен стібок і кожен екран. Все необхідне спроектовано ідеально для водія і розташовано саме там, де ви очікуєте.


02_driver_orientation.jpg


Зліва від рульового колеса розташовані перемикач систем допомоги водієві і налаштувань освітлення. Прямо навпроти вас знаходиться прекрасно скомпонована приладова панель, що містить всю інформацію, що відноситься до управління і безпеки, яку повнокольоровий приладова панель на вітровому склі BMW системи BMW Connected Drive при необхідності проектує прямо в полі зору. І, нарешті, саме рульове колесо, щільно сидить в руках.
Якщо ваш погляд переміститься трохи вправо, він автоматично порівняється з опціональним вільно встановлюваним 10,2-дюймовим повнокольоровим дисплеєм. Трохи нижче ваша права рука інтуїтивно знайде важіль перемикання передач і динамічного контролю руху на центральній консолі. Пристрій керування iDrive Touch Controller, за допомогою якого в тому числі здійснюється управління навігаційними та інформаційними системами, зручно розташоване також і для пасажира, що сидить поруч з водієм. І навіть це робиться надзвичайно просто: вправо - продовжити, вліво - повернутися і натиснути для вибору.


02_driver_orientation_3.jpg
Налаштування роботи клімат-контролю в купе BMW 6-ої серії на потрібну температуру виконується дуже просто. Все, що вам потрібно для цієї настройки, також розташовано на центральній консолі і управляється інтуїтивно. Ви можете сконцентруватися на тому, що дійсно важливо - отриманні повного задоволення від водіння.


Служби Connected Drive .

Дане оснащення надає базу для користування інтелектуальними службами Connected Drive, які повідомлятимуть вам важливу інформацію і розважати вас під час поїздки.
У їх числі система BMW Online, яка постачає вас актуальною інформацією з урахуванням вашого місця розташування за такими категоріями, як новини, погода, подорожі і офіс. Вона також дозволяє зручно, безпечно і без будь-яких обмежень користуватися додатками для смартфонів, наприклад BMW Connected.

BMW_Assist_1_ENG.jpg
* Необмежене використання додатків для смартфонів в автомобілі. Системою BMW Online можна користуватися безкоштовно протягом перших трьох років після реєстрації, після чого передплату можна продовжити в будь-який час.

Маршрути BMW.

Незалежно від того, чи шукаєте ви поїздки по країні, прибережні дороги або прогулянку по озерах, ви завжди можете покластися на функцію BMW Connected Drive в купе BMW 6-ої серії Ця система завжди буде пропонувати вам найцікавіші маршрути BMW.

04_routes_car_2.jpg
В якості користувача BMW Online ви можете отримати доступ до всіх маршрутах безкоштовно на сайті www.bmw.com/routes і передати їх в навігаційну систему. Навігаційна система підкаже найкращий шлях до вибраного пункту, завдяки системі BMW Connected Drive, включаючи актуальну інформацію в текстовому і графічному форматі про місце, куди ви прямуєте, і про цікаві зупинках по дорозі.


04_routes_1_EN.jpg
Звичайно, ви можете спланувати свій власний маршрут на ПК за допомогою карт Google і передати його на купе BMW 6-ої серії.


Системи камер.

Чіткий огляд в неясних ситуаціях за допомогою інновацій системи BMW Connected Drive: до п'яти камер дають купе BMW 6-ої серії чіткий огляд в будь-якій ситуації.
Дві зовнішні камери бічного огляду вбудовані в передній бампер, одна спрямована вліво, а одна - вправо. Обидва зображення виводяться одночасно на вільно встановлюваний екран управління, даючи чіткий вид під час виконання маневрів при парковці.


camera_01.jpg
Камера заднього виду також забезпечує потрібну допомогу при парковці. Інтерактивні лінії смуг руху на зображенні інформують водія про те, чи достатньо велике простір для парковки. Функція масштабування дозволяє настроювати зображення таким чином. щоб можна було прикріпити причіп до тяги буксирного пристрою без сторонньої допомоги.


camera_03.jpg
Камери виду зверху в бічних дзеркалах завершують пакет камер. Разом з даними від камери заднього виду система генерує зображення з висоти пташиного польоту для купе BMW 6-ої серії і його поточного місця розташування. Незалежно від того, в'їжджаєте ви на парковку або покидаєте місце паркування, кожен маневр виконується просто і безпечно.
Вид зверху і вид збоку є компонентами опціонального навколишнього виду.