Бензиновий двигун V8 TwinPower Turbo.

У BMW 6 серії Кабріолет навіть великі відстані здадуться короткими поїздками. Легке натиснення педалі акселератора вивільняє силу бензинового двигуна V8.
На будь-якому повороті Ви відчуваєте щільний контакт з дорогою; кожен розгін буде супроводжуватися звучним риком восьми циліндрів.

driving_dynamics.jpg
Поїздка на автомобілі стане улюбленим видом спорту: восьмициліндровий двигун BMW TwinPower Turbo з двома турбокомпресорами, системою Double-VANOS і системою безпосереднього вприскування розвиває неймовірну потужність 330 кВт (450 к.с.) і максимальний крутний момент 650 Нм, розганяючись 0 до 100 км / год всього за 4,6 секунди. Незважаючи на свою потужність, V-подібний бензиновий двигун невибагливий - із середнім споживанням палива від 8,9 до 9,2 л / 100 км і викидом CO2 в змішаному циклі 208-214 г / км. До того ж, всі серійні двигуни BMW 650i відповідають екологічному стандарту Євро-6.
Восьмиступінчаста коробка передач Steptronic Sport завжди утримує оптимальний діапазон числа обертів двигуна, практично непомітно здійснює перемикання і одночасно з цим створює чудовий комфорт в поїздці.
Турбонагнітачі, розташовані по центру між двома рядами циліндрів, дозволяють зробити конструкцію двигуна дуже компактною і тим самим знизити масу. Поєднання послідовно полегшеної ходової частини і оптимізованої аеродинаміки забезпечує унікальну маневреність, відмінну стійкість на дорозі і абсолютно точну керованість.


Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун TwinPower Turbo в BMW 640i.

Приголомшлива потужність, м'якість і плавність ходу: легендарні потужні рядні шестициліндрові двигуни BMW. З кожним новим поколінням BMW продовжує вдосконалювати двигун, підвищуючи його динамічність і ефективність.
Модель BMW 640i являє собою ще один приклад в цій історії успіху.
235 кВт (320 к.с.) і 450 Нм, всього лише 7,9 - 7,8 л / 100 км, 185 - 181 CO2 / км і розгін з місця до 100 км / год за 5,5 с. У BMW 640i з двигуном BMW TwinPower Turbo революційні технології та інноваційна точна настройка єдині, щоб доповнювати і стимулювати один одного.


6_cylinder_petrol_engine.jpg


Турбонагнітач Twin Scroll і система Valvetronic приносять ковток свіжого повітря в камеру згоряння, в якій система безпосереднього впорскування обігріває протягом мілісекунд створює оптимальну топливообігрівальну суміш, в той час як система double-VANOS адаптує характеристики двигуна у всьому діапазоні оборотів. Результат - максимальна продуктивність особливо, коли повна потужність не потрібно, максимальна потужність в широкому діапазоні оборотів завжди. Словом, цей двигун воістину гідний BMW 640i.
Всі серійні двигуни BMW 640i відповідають екологічному стандарту Євро-6.

Динамічні характеристики.

Система контролю динаміки руху наділяє BMW 6 серії Кабріолет ще більш спортивним характером за допомогою простого натискання на кнопку. У результаті чуйність двигуна стає ще більш безпосередній, передачі перемикаються в спортивному режимі, а рульове управління отримує більш гострі настройки.
Натиснення педалі газу в будь-який момент - і рульове управління моментально реагує, а восьмиступінчаста коробка передач Steptronic Sport повишає число оборотів двигуна. У режимі SPORT + обмежено використання функції DSC.

fahrdynamik_intro.jpg
Функція динаміки Connected Shift ще більше посилює враження від водіння в BMW 6-ої серії Cabrio. У поєднанні зі спеціальним обладнанням навігаційної системи Professional функція приводу встановлює оптимальний ритм перемикання для відповідного стилю водіння і при цьому стежить за тим, щоб на поворотах рух був особливо динамічним.
Випробуйте задоволення від максимального розгону: це стало можливим завдяки функції Launch Control восьмиступінчастою коробки передач Steptronic Sport. Легке натискання на кнопку системи курсової стійкості, важіль перемикання передач в положення «S», педаль гальма затиснута, а педаль газу натиснута до упору - якщо в цей момент ви відпустите педаль гальма, ви відчуєте, що значить крутний момент. І при такому прискоренні сльози радості злітають, не встигаючи скотитися по щоках.

Восьмиступінчаста коробка передач Steptronic Sport.

Найдинамічніший і комфортний спосіб економії: восьмиступінчаста коробка передач Steptronic Sport не тільки швидко переключається і зменшує шуми на високій швидкості - вона значно знижує витрату палива.


8_speed_automatic_1.jpg


Помітити це можна тільки на тахометрі: так швидко і зручно перемикається нова восьмиступінчаста коробка передач Steptronic Sport. Окремі передачі налаштовані таким чином, що при перемиканні, наприклад, з третьої на четверту передачу не відбувається стрибка обертів двигуна, а процеси зміни передач практично невідчутні. У той же час двигун завжди працює на оборотах, на яких він може оптимально реалізовувати свою потужність. Для більшого комфорту, динаміки та ефективності.


8_speed_automatic_2.jpg


На високих швидкостях на восьмий ступені падає число оборотів, а слідом за ним і витрата палива, який продовжить скорочуватися в моделі BMW 640i завдяки поєднанню коробки передач Steptronic з функцією Start-Stop (функцією автоматичного запуску / зупинки двигуна).


Інтегральне активне рульове управління.

Нове почуття при русі, що нагадує потік. Більше маневреності та стабільності в будь-якій ситуації. Задні колеса з кутом повороту до трьох градусів - маленьке рух з великим ефектом.
При проходженні крутих поворотів або русі на парковці інтегральне активне рульове управління спрощує процес керування автомобілем. На швидкостях менше 60 км / год передні і задні колеса повертаються в різні боки для скорочення кута повороту і точного проходження кожного повороту. На швидкостях понад 60 км / год передні і задні колеса повертаються в одну сторону для забезпечення максимальної точності і комфорту при перебудуваннях з одного ряду в інший.
Завдяки системі інтегрального активного рульового управління водій і пасажири BMW 6 серії Кабріолет насолоджуються подорожжю з максимальним комфортом. Швидкі і плавні зміни напрямів, гострі повороти, простота при парковці - насолоджуйтеся рульовим керуванням, що активно підтримує ваше задоволення від руху.

Система управління динамікою руху.

Як ви хочете їздити сьогодні? Завдяки системі управління динамікою руху у вас є варіанти. Адаптуйте BMW 6 серії Кабріолет в залежності від ваших бажань - чи бажань ваших пасажирів.
Одне натискання на кнопку поряд з селектором КПП міняє рівень задоволення від водіння з нормального (NORMAL) на спортивний (SPORT): відгуки двигуна на натискання педалі акселератора стають більш безпосередніми, а спортивна 8-ступінчаста коробка передач Steptronic дозволяє йому розкручуватися до високих обертів перед перемиканнями вгору. При цьому налаштування рульового управління стають більш гострими. Натисніть на кнопку ще раз і включіть режим SPORT +, в якому система управління динамікою руху дозволяє вам вести автомобіль в заметі до певної межі.
Обраний в даний момент режим постійно відображається під спідометром.


ddc.jpg


У режимі SPORT налаштування ходової частини можна і силового агрегату можна індивідуально налаштувати за допомогою контролера iDrive, наприклад, для динамічного водіння на дорогах з поганим покриттям. Опціональна система управління підвіскою Adaptive Drive дозволяє змінювати налаштування ходової частини і пропонує додатковий режим COMFORT.