BMW Efficient Dynamics.

Більше задоволення від водіння і не тільки: BMW EfficientDynamics являє собою комплекс інтелектуальних технологій, які значно знижують витрату палива і рівень шкідливих викидів, одночасно покращуючи динамічні характеристики BMW 6 серії Кабріолет.Основоположний принцип дуже простий: мінімум втрат, максимум ефективності у використанні енергії. Наприклад, функція рекуперації енергії гальмування заряджає АКБ енергією, що виробляється двигуном, коли BMW 6 серії Кабріолет рухається накатом або гальмує. Тим самим звільняється додаткова потужність для прискорення. Серед інших інноваційних заходів варто відзначити електромеханічний підсилювач рульового управління і максимально оптимізовану аеродинаміку. Двигуни BMW 6 серії Кабріолет оснащуються технологіями, що підвищують його віддачу, наприклад, турбонагнітачами TwinPower і системою безпосереднього вприскування бензину, які дозволяють отримати більше потужності з значно меншої кількості палива.
Менше викидів CO2, більше задоволення за кермом: це і є BMW Efficient Dynamics.

Електромеханічний підсилювач рульового управління.

Електромеханічний підсилювач керма активується тільки тоді, коли це необхідно: в момент повороту рульового колеса. Він забирає енергію від АКБ, яка отримала її завдяки функції рекуперації енергії гальмування, що перетворює кінетичну енергію автомобіля в електричну.
Даний елемент BMW Efficient Dynamics замінює звичайний гідравлічний підсилювач рульового управління з електродвигуном. У той час як гідравлічна система постійно відбирає енергію від двигуна - підвищуючи тим самим витрата палива - інноваційна система BMW починає працювати тільки при необхідності. Якщо ви не повертаєте рульове колесо (наприклад, при русі по прямій або постійному куті повороту керма в повороті), електродвигун не задіюється, знижуючи відбір потужності.

Рекуперація енергії гальмування.

Дотепер гальмування прирівнювалося до втрати енергії. Рекуперація енергії гальмування кладе цьому край і використовує енергію гальмування для зарядки АКБ.


brake_energy_regeneration.jpg


Як тільки водій знімає ногу з педалі акселератора, включається генератор і перетворює зайву кінетичну енергію в електрострум. Після повного заряду батареї генератор відключається від двигуна. Завдяки цьому двигун піддається меншим навантаженням і знижується рівень шкідливих викидів. Економія палива дозволяє використовувати більше потужності для прискорення.


Функція Auto Start Stop.

Червоні сигнали світлофора, пробки, дорога на роботу - щодня ми стикаємося з ситуаціями, коли двигун працює вхолосту, спалюючи при цьому паливо. Тепер цього не відбувається завдяки функції Auto Start Stop.

auto_start_stop.jpg


Функція Auto Start Stop відключає двигун, коли BMW 6 серії Кабріолет нерухомий. Інтелектуальна електронна система вже розрахувала і перевірила рівень заряду акумулятора і визначила, чи потрібне електроенергія іншим системам, наприклад, кондиціонеру або обігрівача заднього скла. Після відпускання педалі гальма двигун запускається практично миттєво, і ви можете продовжити поїздку.
Даною технологією від BMW Efficient Dynamics оснащені автомобілі BMW 640i з восьмиступінчастою коробкою передач Steptronic Sport. У результаті: немає зайвої витрати палива і викидів.