Повноколірний проекційний дисплей BMW.

Одна секунда і 28 метрів. Це той самий час, яке потрібно Вашим очам, щоб відвести погляд від дороги і побачити на спідометрі цифру 100 км / ч.
Повноколірний проекційний дисплей BMW проектує поточну швидкість або вказівки навігаційної системи безпосередньо в Ваше поле зору, причому Ваш погляд залишається на дорозі.


coloured_hud_1.jpg


Завдяки чітким і помітним картинкам система дозволяє легко розпізнати таку важливу інформацію, як попередження про наявність пішоходів на дорогах від системи BMW Night Vision або сигнали включення покажчиків поворотів. При необхідності на екран можуть бути виведені актуальне обмеження швидкості і вказівки навігаційної системи. Завдяки дисплею з високою чіткістю зображення, на якому відображається правильна смуга для руху, ви не заплутаєтеся на з'їздах з автострад або складних розв'язках.


coloured_hud_3.jpg


Вперше інформація проектується на вітрове скло BMW 6 серії Кабріолет в кольоровому режимі і чудово видно при будь-яких умовах освітленості. Для оптимального комфорту дисплей BMW Head-Up Display може розташовуватися горизонтально або вертикально - його положення дуже зручно регулювати з а допомогою управління iDrive Touch Controller. У загальному і цілому, система дозволяє Вам сприймати інформацію значно швидше, не відводячи погляду від дороги.


Система BMW Night Vision з функцією Dynamic Light Spot.

Прекрасний огляд навіть вночі: система BMW Night Vision з функцією Dynamic Light Spot розпізнає людей і великих тварин в темряві і на великій відстані, автоматично направляючи на них світло фар.
Тепловізорна камера, встановлена ​​в ліву половину решітки, додатково передає отримане зображення простору перед автомобілем на контрольний дисплей. На дисплеї можуть умовно відображатися люди і тварини, що знаходяться на відстані до 300 метрів.


night_vision_1.jpg


Як тільки інфрачервоний датчик розпізнає в темряві пішохода або тварина, наприклад косулю, корову або коня, що знаходяться у напрямі можливого зіткнення, система направляє світло однієї з двох незалежно керованих фар з функцією Dynamic Light Spots на розпізнаний об'єкт, не створюючи при цьому неприємного засліплюючого впливу. Попередивши як водія, так і людину на дорозі, такий світло може запобігти можливій аварійну ситуацію.
Додаткове попередження (символ людини або тварини) допомагає водієві в тій чи іншій небезпечній ситуації, відображаючись на багатофункціональній приладової панелі і додаткової системі проектування BMW Head-Up Display. При безпосередній загрозі на дисплеї з'являється червоний миготливий символ (тварини або людини), який додатково супроводжується звуковим сигналом попередження про небезпеку, а гальма приводяться у стан максимальної готовності до екстреного гальмування.


night_vision_3.jpg

 


Тепловізорна камера на контрольному дисплеї включається натисненням кнопки BMW Night Vision, розташованої під кермом зліва. Індикація попереджувальних повідомлень автоматично активується при запуску двигуна. Функція попередження не залежить від активації відображення символів на дисплеї. Система BMW Night Vision з функцією Dynamic Light Spot є передовою розробкою BMW Connected Drive.

Навігаційна система Professional нового покоління.

Навігаційна система Professional нового покоління вражає своїм дизайном і широким набором різноманітних сервісів. Інноваційний інтерфейс робить керування навігаційною системою BMW нового покоління справжнім задоволенням.
Яскраво підсвічуються об'єкти, які відображаються на чорному тлі, надають інтерфейсу навігаційної системи Professional унікальний вид. Контрастна і кришталево-чиста картинка забезпечує чітке відображення всіх деталей. Всі меню розгортаються у віртуальному тривимірному просторі, створюючи вражаючий ефект глибини. Об'єкти відображаються у вигляді скульптур, з підсвічуванням і анімацією. Для деяких міст доступні 3D-моделі.

navigation_professional_en.jpg


Аналогічно дизайну продуктивність навігаційної системи також була розширена. Покращення в галузі ведення по маршруту, розрахунку маршруту, контролю швидкості та інформування про дорожню обстановку забезпечують водієві високий комфорт. Такі функції, як введення невизначеною цілі і пошук по тексту, компенсують неточні географічні дані, наскільки це можливо. Навігаційна система Professional нового покоління також має поруч нових функцій в області розваг.
Крім того, жорсткий диск об'ємом 20 ГБ дозволяє зберігати різноманітні мультимедійні дані.

Офіс Bluetooth.

Ваш офіс? Він там, де ви заходите. Наприклад, у вашому BMW 6 серії Кабріолет: все, що вам знадобиться - це ваш смартфон, з'єднання BMW Bluetooth і навігаційна система Professional. Ваші повідомлення e-mail, записи в календарі, завдання і текстові повідомлення будуть відображатися на окремому контрольному дисплеї без використання проводів.


5_Bluetooth_Office_2_ENG.jpg


Тепер ви зможете використовувати час, який ви проводите в своєму BMW 6 серії Кабріолет, ще більш ефективно. Швидко перевірте останні повідомлення e-mail або ознайомтесь з розкладом зустрічей - усе це чітко і ясно відображається на дисплеї iDrive. Якщо ви захочете, функція перетворення тексту в мову прочитає вам ваші повідомлення через аудіосистему. Також цю функцію можна використовувати для записів, списку справ і текстових повідомлень.


5_Bluetooth_Office_3_ENG.jpg


За допомогою функції передачі потокового аудіо через Bluetooth ви отримуєте доступ до музичних плей-листів вашого смартфона, які чітко відображаються на окремому контрольному дисплеї. Ваш смартфон і з'єднання Bluetooth дозволяють вам керувати світом роботи і розваг кінчиками пальців.
Для отримання інформації по сумісним пристроям відвідайте сайт www.bmw.com/bluetooth


Системи допомоги водієві.

BMW 6 серії Кабріолет встановлює нові стандарти безпеки завдяки злагодженій роботі інтелектуальних технологій. Системи допомоги водієві Driving Assistant and Driving Assistant Plus, засновані на одночасному використанні відеокамери і радара, забезпечують розпізнавання і оцінку дорожньої ситуації на якісно новому рівні.


driving_assistance_en.jpg


Система Driving Assistant включає в себе працюють з камерою системи стеження за розміткою і попередження про зіткнення. Вона розпізнає дорожню розмітку і починаючи з швидкості 70 км / год попереджає Вас за допомогою вібрації на рульовому про непримусовому виїзді автомобіля за межі актуальної смуги руху. Камера також розпізнає попереду йдуть автомобілі і при небезпеці зіткнення видає відповідне попередження.


driver_assistance_2.jpg


Система Driving Assistant Plus крім систем попередження про зіткнення і стеження за розміткою також містить активний круїз-контроль з функцією Stop & Go і систему допомоги при русі в заторах. Таким чином, Driving Assistant Plus підвищує рівень безпеки і комфорту при їзді по швидкісних автомагістралях. Для її роботи необхідна навігаційна система Business або Professional.

Паркувальний асистент.

У вас, без сумніву, знайдеться більш важливе заняття, ніж перевірка кожної деталі. Паркувальний асистент шукає місце для паркування, а також допомагає здійснити паркувальний маневр; все, що потрібно від вас - це давати команди.


park_assistant_3_en.jpg


Ультразвукові датчики в бічних «зябрах» шукають вільне місце для парковки при русі на швидкості до 35 км / год, дозволяючи вам повністю сконцентруватися на дорожній рух. Блакитні стрілки повідомляють вам про вільні паркувальних місцях ліворуч або праворуч від дороги. Під час паркувального маневру асистент бере на себе рульове управління, а вам залишається лише включити необхідну передачу і використовувати педалі акселератора і гальма. Вказівки відображаються на окремому контрольному дисплеї разом з підказками системи допомоги при парковці і картинкою з камери заднього виду. BMW Connected Drive не тільки з'єднує BMW 6 серії Кабріолет з зовнішнім світом, але й полегшує вам життя.