Функціональність.

Естетика і функціональність виключають один одного? Тільки не в BMW 6 серії Кабріолет. Він володіє багажним відсіком, що володіють достатнім запасом простору як при складеному, так і при розкладеному м'яким верхом, а в його салоні з комфортом можуть подорожувати до чотирьох чоловік.


functionality_6.jpg


Закривається центральний підлокітник і два підстаканники в центральній консолі пропонують зручні можливості для розміщення для необхідних у подорожі приладдя. Великі елементи багажу без праці поміщаються в просторий багажний відсік. При використанні складного верху обсяг багажника становить 350 літрів і в нього поміщаються дві сумки для гольфу або до п'яти ящиків з водою. При знаходженні складного верху в багажнику у вашому розпорядженні залишається обсяг величиною цілих 300 літрів.


functionality_4.jpg


BMW 6 серії Кабріолет стає ще більш гнучким завдяки оригінальним аксесуарам BMW. Наприклад, що ідеально підходить за формою килимок зі складним ящиком і захистом крайок багажника.


functionality_8.jpg


Встановлювана на задню частину автомобіля система для перевезення двох велосипедів дозволяє вам насолодитися подорожами за межами дороги. Система, що володіє зручними кріпленнями на засувках, легко встановлюється на автомобіль без інструментів. При цьому зберігається доступ до багажника, а також ви можете піднімати і опускати складаний верх. Ці особливості дозволили даній системі отримати нагороду red dot в 2009 році за інноваційну конструкцію.

Орієнтація на водія.

Взявши в руки рульове колесо в перший раз, ви відразу відчуєте, що BMW 6 серії Кабріолет був спроектований саме для вас. Кожна поверхня і лінія, кожен перемикач і дисплей. Найважливіші елементи автомобіля розроблялися з орієнтацією на водія. Вони розташовуються саме там, де ви і очікуєте.
Зліва від рульового колеса розташовується перемикач управління системами допомоги водієві та управління освітленням. Безпосередньо перед вами знаходиться відмінно скомпонований кокпіт, що надає всю необхідну інформацію по руху і безпеки, яка проектується безпосередньо в полі вашого зору за допомогою повнокольорового проекційного дисплея, що входить до складу BMW Connected Drive. І нарешті, рульове колесо, яке міцно лежить у ваших руках.


driver_orientation.jpg


Якщо ви подивитеся трохи вправо, ваш погляд автоматично зупиниться на опціонально окремому 10,2-дюймовому  дисплеї. Трохи нижче ваша права рука інтуїтивно знайде селектор КПП і елемент управління системою контролю динаміки руху на центральній консолі. Пристрій керування iDrive Touch Controller, за допомогою якого в тому числі здійснюється управління навігаційними та інформаційними системами, зручно розташоване також і для пасажира, що сидить поруч з водієм. І при цьому користуватися ним неймовірно просто: натискання вправо - для продовження, вліво - повернення назад, натискання зверху - для вибору.
Установка бажаної температури в системі клімат-контролю вашого BMW 6 серії Кабріолет також здійснюється дуже просто. Все, що вам для цього знадобиться, знаходиться на центральній консолі, а управління цією функцією відбувається максимально інтуїтивно. Тепер ви можете сконцентруватися на тому, що дійсно важливо - абсолютному задоволенні від водіння.


Служби Connected Drive

Дане оснащення надає базу для користування інтелектуальними службами BMW Connected Drive, які повідомлятимуть вам важливу інформацію і розважати вас під час поїздки.


4_BMW_Assist_1_ENG.jpg


У їх числі система BMW Online, яка постачає вас актуальною інформацією з урахуванням вашого місця розташування за такими категоріями, як новини, погода, подорожі і офіс. Вона також дозволяє зручно, безпечно і без будь-яких обмежень користуватися додатками для смартфонів, наприклад BMW Connected.

Необмежене використання додатків для смартфонів в автомобілі. Системою BMW Online можна користуватися безкоштовно протягом перших трьох років після реєстрації, після чого передплату можна продовжити в будь-який час

Маршрути BMW

Якщо ви хочете прокотитися по заміських дорогах, узбережжю або подивитися озера, ви завжди можете покластися на BMW Connected Drive в BMW 6 серії Кабріолет. Ця система допоможе вам вибрати самі захоплюючі маршрути в багатьох країнах Європи.


5_Routes_2_ENG.jpg


Будучи користувачем BMW Online, ви отримуєте безкоштовний доступ до всіх маршрутах на www.bmw.com/routes і можете передавати їх у вашу навігаційну систему. Навігаційна система знає найкращий шлях до вибраного пункту призначення, а також завдяки BMW Connected Drive постачає вас самої актуально інформацією у вигляді тексту і зображень про місце, в яке ви прямуєте, і цікавих місцях по шляху. Ну і звичайно ви зможете спланувати маршрут за допомогою комп'ютера і карт Google, а потім передати його вашому BMW 6 серії Кабріолет.


Системи камер.

Відмінний огляд при поганій видимості завдяки інноваціям BMW ConnectedDrive: пять камер допомагають BMW 6 серії Кабріолет побачити будь-яку перешкоду.
Дві камери бічного виду інтегровані в передній бампер, одна з них спрямована вліво, друга - вправо. Обидва зображення одночасно видні на окремому контрольному дисплеї. Завдяки цьому ви отримуєте відмінний огляд при скоєнні паркувальних маневрів.


camera_3.jpg


Камера заднього виду також допомагає вам при парковці. Інтерактивні лінійні лінії, що накладаються на зображення, інформують водія про те, чи поміститься автомобіль на паркувальне місце чи ні. Функція збільшення дозволяє вам налаштовувати зображення, наприклад, щоб приєднати причіп до тягово-зчіпний пристрій без сторонньої допомоги.


camera_1.jpg


Також ви можете використовувати камери з функцією «Вид згори» у бічних дзеркалах заднього виду. Використовуючи також дані, одержувані від камери заднього виду, система показує вам BMW 6 серії Кабріолет і область навколо нього з висоти пташиного польоту. Завдяки будь-який маневр стає легким і безпечним.
Вид зверху і збоку автомобіля входять до складу опціональною системи кругового огляду.

Колекція Lifestyle.

Екскурсія під час вікенду. Ділові зустрічі. Спорт. BMW 6 серії Кабріолет забезпечує вам спортивний і елегантний зовнішній вигляд - так само, як і ваш багаж. Продукти BMW Lifestyle, що володіють такими ж елегантністю і динамічністю, як і BMW 6 серії Кабріолет, будуть відмінними супутниками у ваших подорожах.
Унікальний комфорт під час подорожей в поєднанні зі спортивною динамікою. Навіть довгі дистанції чи не з'являться вам нудними, якщо ви пересуваєтеся на BMW 6 серії Кабріолет. А стильна чорна сумка для подорожей з колекції BMW Business з легкістю вмістить ваш багаж.


lifestyle.jpg


Навіть під час коротких зупинок і ділових зустрічей колекція BMW Business гарантує вам елегантний зовнішній вигляд. Легка і зручна ділова сумка, а також кейс для документів оброблені елегантною шкірою і нейлоном. Сумний відсік для ноутбуків в кейсі для документів забезпечує надійне зберігання і захищає від подряпин.
Ексклюзивний дизайн продуктів BMW Lifestyle справляє враження не тільки під час ділових зустрічей. Разом з колекцією BMW Golf ви отримаєте додаткові очки в будь-якій ситуації - незалежно від гандикапу. Сумка для ключок, що дозволяє з комфортом розмістити ваші приладдя для гри, також містить відсіки для розміщення карток, фіксуючих результати гри, м'ячів для гольфу та цінних речей. Обидві сумки для гольфу з легкістю розміщуються в просторому багажнику BMW 6 серії Кабріолет. І навіть після цього в ньому залишається місце для великої спортивної сумки для гольфу з логотипом "BMW Golfsport".

Сервіс BMW.

Існує величезна кількість справ, яке вам доводиться планувати. На щастя, візити на СТО до них не належать, якщо ви власник BMW 6 серії Кабріолет. Завдяки інноваційній системі CBS, BMW 6 серії Кабріолет завжди знає, коли пора пройти наступне сервісне обслуговування.
Система CBS постійно відстежує рівень важливих робочих рідин, а також ступінь зносу різних компонентів, наприклад, гальмівних колодок і моторного масла. Також система інформує вас за допомогою контрольного дисплея про час наступного візиту на станцію технічного обслуговування. Також ви можете самі в будь-який час ознайомитися з поточним станом автомобіля, вивівши його на окремий контрольний дисплей.


08_Service_EN.jpg


Але можливості BMW 6 серії Кабріолет не обмежуються і цим. Як тільки датчики системи CBS визначають необхідність візиту на сервіс, наприклад, для заміни масла або гальмівних колодок, BMW TeleServices передає необхідну інформацію безпосередньо вашому офіційному дилеру BMW, який потім зв'язується з вами для узгодження часу візиту. При необхідності співробітники сервісного центру також можуть замовити всі необхідні запасні частини і підготувати їх до часу вашого приїзду на сервіс. Коли ви приїжджаєте для проведення обслуговування, ваш офіційний дилер BMW вже повністю обізнаний про необхідність проведення тих чи інших операцій і заміни певних елементів автомобіля. Завдяки цьому у вас з'являється більше вільного часу на особисті справи, а тривалість і вартість сервісних процедур зводяться до мінімуму.