Динаміка водіння.

Спортивні гени BMW 6 серії Гран Купе проявляються навіть під час самих коротких поїздок. Чудова технологія виготовлення двигунів і ретельно продумане взаємодія шасі і трансмісії в BMW 6 Гран Купе забезпечують приголомшливі динамічні характеристики без шкоди економічності і комфорту.


dynamics_04.jpg


Маневреність при проходженні поворотів у поєднанні із спортивним характером і комфортом купе BMW: інтегральна система активного рульового управління, що змінює кут повороту задніх коліс, підвищує маневреність у будь-якій ситуації - як у далеких поїздках, так і на крутих поворотах.


dynamics_01.jpg


Пропонована як опція система Dynamic Drive мінімізує крени кузова, а система динамічного контролю жорсткості підвіски забезпечує можливості індивідуальної настройки амортизаторів. Завдяки цьому водій і пасажири зможуть насолоджуватися плавною, більш динамічною поїздкою з ідеальним зчепленням з дорогою.
Восьмиступінчаста коробка передач Steptronic Sport здійснює перемикання непомітно і завжди утримує оптимальний діапазон оборотів. У результаті досягається краща динаміка, паливна економічність і забезпечується найбільш оптимальний комфорт.


dynamics_02.jpg


Випробуйте радість від максимального прискорення: воно можливе завдяки функції Launch Control восьмиступінчастою коробки передач Steptronic Sport. Легке натискання на кнопку системи курсової стійкості, важіль перемикання передач в положення «S», педаль гальма затиснута, а педаль газу натиснута до упору - якщо в цей момент ви відпустите педаль гальма, ви відчуєте, що значить крутний момент. І при такому прискоренні сльози радості злітають, не встигаючи скотитися по щоках.


dynamics_03.jpg


Функція динаміки Connected Shift ще більше посилює враження від водіння в BMW 6-ої серії Gran Coupé. У поєднанні зі спеціальним обладнанням навігаційної системи Professional функція приводу встановлює оптимальний ритм перемикання для відповідного стилю водіння і при цьому стежить за тим, щоб на поворотах рух був особливо динамічним.

Восьмициліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo в BMW 650i і BMW 650i xDrive.

Для досягнення виняткових характеристик потрібно винятковий двигун. Це з феноменальною силою доводять BMW 650i  і BMW 650i xDrive.
Восьмициліндровий двигун BMW TwinPower Turbo, оснащений двома турбокомпресорами, системами Valvetronic, Double-VANOS і безпосереднім уприскуванням палива, розганяє автомобіль до 100 км / год всього за 4,6 секунди. А BMW 650i з двигуном BMW xDrive розвиває таку швидкість за 4,4 секунди.


8_cylinder_petrol_engine.jpg


Турбокомпресори з приводом від вихлопної системи розташовані в центрі розвалу V-образного блоку циліндрів, що робить конструкцію двигуна особливо компактною. При своїй неймовірної потужності 330 кВт (450 л. С.) І максимальному крутному моменті 650 Нм восьмициліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo також встановлює нові стандарти в області витрати палива: завдяки функції автоматичної зупинки і запуску двигуна і іншим заходам BMW Efficient Dynamics середня витрата палива BMW 650i вдалося скоротити до рівня 8,8-8,6 л / 100 км, а рівень вихлопу CO2 до 206-199 г / км.
До того ж, всі серійні двигуни BMW 650i відповідають екологічному стандарту Євро-6.


Інтегральна система активного рульового управління.

Краща керованість, підвищена маневреність і комфорт: встановлювана додатково на автомобілі BMW 6 серії Гран Купе інтегральна система активного рульового управління забезпечує поворот задніх коліс до трьох градусів і спрощує управління.
Інтегральна система активного рульового управління забезпечує більшу маневреність, стійкість і максимально комфортне водіння як під час тривалих поїздок, так і при проходженні крутих поворотів або під час маневрів при парковці.


integral_active_steering.jpg


При русі зі швидкістю менше 60 км / год передні і задні колеса повертаються в протилежні сторони. Таким чином, діаметр повороту зменшується, і автомобіль чітко проходить кожен поворот. На швидкості більше 60 км / год передні і задні колеса повертаються в одному напрямку, що гарантує винятково комфортне і швидке реагування на дорожню ситуацію при перестроюванні на автостраді. Швидке і плавну зміну напрямку, різкі повороти, проста парковка - у вашому розпорядженні рульове управління, яке дозволяє отримати справжнє задоволення від водіння в будь-яких ситуаціях.

BMW xDrive.

Завдяки інтелектуальній системі повного приводу BMW xDrive BMW 6 серії Гран Купе демонструє високу курсову стійкість і оптимальне зчеплення коліс з дорогою в будь-якій ситуації і в будь-яких погодних умовах.
На відміну від інших систем повного приводу, система BMW xDrive гарантує надійне зчеплення навіть зі слизькою дорогою, але при цьому зберігається відчуття управління задньопривідним автомобілем. Інтелектуальна система повного приводу миттєво направляє тягове зусилля на ті колеса, які володіють найкращим зчепленням з дорогою.


xdrive_02.jpg


У звичайних умовах тяга розподіляється між передньою і задньою осями в співвідношенні 40:60. Як тільки датчики системи BMW xDrive виявляють істотну втрату зчеплення, тяга перерозподіляється відповідно дорожніх умов таким чином, що найбільша тяга припадає на колеса з найкращим зчепленням з дорогою. Це гарантує підвищену безпеку, точне управління і максимальну динаміку водіння.Управління режимами водіння.

Який режим водіння ви б віддали перевагу сьогодні? Стандартно встановлений перемикач режимів водіння дозволяє відчути різницю. Адаптуйте BMW 6 серії Гран Купе до ваших потреб або потребам пасажирів.
Переключившись в режим SPORT, ви відчуєте справжню динаміку водіння: двигун відразу розвиває потужність при натисненні педалі газу, а восьмиступінчаста коробка передач Steptronic Sport підтримує холості оберти перед перемиканням на більш високу спортивну передачу. Одночасно рульове управління стає жорсткішим і чіткіше. У режимі SPORT + система динамічного контролю курсової стійкості допускає певний контрольований знесення. Якщо встановлена ​​система динамічного контролю жорсткості підвіски, також доступний режим COMFORT +, в якому чудово згладжуються всі нерівності дороги.


dec.jpg


Режим ECO PRO дозволяє ще більше скоротити витрату палива автомобіля BMW 6 серії Гран Купе. Коробка передач, системи опалення та охолодження функціонують з максимальною ефективністю, при цьому під час поїздки відображаються рекомендації щодо подальшого зниження витрати палива. Режим ECO PRO забезпечує спокійне водіння з оптимальною витратою палива при низьких оборотах двигуна. Залежно від стилю водіння витрата палива можна скоротити до 20% .
Визначено в рамках внутрішнього дослідження BMW по вивченню витрати палива в автомобілях марки.