BMW Efficient Dynamics.

  Отримавший безліч нагород пакет BMW Efficient Dynamics включає в себе різні інтелектуальні технології, що забезпечують істотне зниження витрати палива та обсягу шкідливих вихлопів з одночасним поліпшенням динамічних характеристик BMW 6 серії Купе.

efficientdynamics.jpg


Принцип простий: мінімізувати втрати енергії і використовувати її максимально ефективно. Наприклад, технологія рекуперації енергії гальмування забезпечує зарядку акумуляторної батареї за допомогою енергії, що виробляється двигуном при русі по інерції або під час гальмування, і тим самим вивільняє потужність двигуна, яка може бути задіяна для прискорення. Пакет BMW Efficient Dynamics також включає в себе інші інновації, такі як електропідсилювач керма, вивірена аеродинамічна конструкція, функція автоматичної зупинки і запуску двигуна, а також технологія BMW TwinPower Turbo.


Рекуперація енергії гальмування.

Інтелектуальна система управління енергією, яка допомагає економити паливо: завдяки рекуперації енергії гальмування надлишкова кінетична енергія перетворюється в електричну.


brake_energy_regeneration.jpg


Коли ви відпускаєте педаль газу BMW 6 серії Гран Купе або починаєте гальмування, вивільняється надлишкова кінетична енергія. Ця енергія перетворюється в електрику і зберігається в акумуляторі. Після повної зарядки акумулятора генератор відключається від двигуна. Це дозволяє розвантажити двигун, скоротити витрату палива і рівень вихлопів, а це означає, що більше енергії залишається для розгону.


Функція автоматичної зупинки і запуску двигуна.

Червоне світло світлофора, пробки, дорожні роботи - кожен день ми стикаємося на дорозі з ситуаціями, в яких двигуну доводиться працювати на холостому ходу, марно спалюючи паливо. Цього дозволяє уникнути функція автоматичної зупинки і запуску двигуна.


auto_start_stop.jpg


Під час зупинок функція автоматичної зупинки і запуску двигуна відключає двигун BMW 6 серії Купе. Інтелектуальна електронна система вже розрахувала перевірила рівень заряду батареї, а також встановила, чи потрібне іншим системам, таким як кондиціонер і обігрів заднього скла, додаткова енергія. При відпуску педалі гальма двигун практично миттєво запускається - автомобіль готовий рухатися далі.
У результаті паливо не витрачається даремно і немає непотрібних вихлопів.

Система електричного посилення рульового управління.

Електропідсилювач керма включається лише при необхідності: коли ви повертаєте кермо. Він споживає енергію акумуляторної батареї, яка за допомогою технології рекуперації енергії гальмування була перетворена з кінетичної енергії та енергії гальмування автомобіля.


electric_power_steering.jpg


Цей елемент пакету BMW Efficient Dynamics приходить на зміну традиційної гідравлічній системі посилення рульового управління електродвигуном. У той час як гідравлічна система постійно забирає енергію у двигуна (тим самим витрачаючи зайве паливо), інноваційна система BMW активується тільки тоді, коли це дійсно потрібно. Якщо рульове колесо залишається нерухомим (наприклад, при русі по прямій або в затяжному повороті), електромотор знаходиться в неактивному стані, і тому він не вимагає енергії.


Режим ECO PRO.

Режим ECO PRO в BMW 6 серії Гран Купе забезпечує надекономічного водіння. Відразу ж після вибору стандартної функції - режиму ECO PRO - за допомогою перемикача режимів водіння інтелектуальна система починає діяти і - залежно від індивідуальних особливостей стилю водіння - дозволяє знизити витрату палива.

eco_pro_mode.jpg


При русі в економічному режимі ECO PRO, який включається одним натисненням кнопки, враховуються всі фактори, що впливають на витрату палива. При включенні режиму ECO PRO він оптимізує роботу систем, що визначають роботу приводу, а також отоплююча і кондиціонера, примушуючи їх діяти з максимальною ефективністю. Поради ECO PRO на контрольному дисплеї допомагають водієві оптимізувати свій стиль водіння, а відповідна індикація показує йому, скільки кілометрів він може проїхати додатково завдяки досягнутої економії в режимі ECO PRO. Залежно від індивідуального стилю водіння скорочення витрати палива може досягати 20% .
При наявності навігаційної системи BMW Professional у Вас є можливість вибрати функцію "Маршрути ECO PRO". Система порекомендує маршрут, де буде забезпечений мінімальний витрата палива - розрахунок проводиться на основі індивідуального стилю водіння, транспортної ситуації і профілю дороги. Це дозволять Вам заощадити паливо при мінімальному збільшенні часу поїздки. Значення економії палива, яка досягається завдяки маршрутом ECO PRO, виводиться на дисплей.
Визначено в ході внутрішньофірмових тестів на BMW.