Водій в центрі уваги.

Кожен перемикач, екран і елемент управління в BMW 6 серії Гран Купе створені для водія і знаходяться саме там, де інтуїтивно ви очікуєте їх виявити.
Зліва від рульового колеса знаходяться перемикачі систем допомоги водієві і освітлення. Безпосередньо перед водієм знаходиться ретельно продумана приладова панель з усією інформацією, необхідною для безпечної їзди, яка може відображатися за допомогою системи BMW Connected Drive на повнокольоровому проекційному екрані у полі зору водія. І, нарешті, рульове колесо, яке надійно тримається в руках.


driver_orientation_01.jpg


Трохи правіше передбачено місце для замовляється додатково вільно стоїть 10,2-дюймового кольорового дисплея. Трохи нижче права рука інтуїтивно знаходить ручку перемикання передач і знаходиться на центральній консолі перемикач режимів водіння. Пристрій керування iDrive Touch Controller, за допомогою якого в тому числі здійснюється управління навігаційними та інформаційними системами, зручно розташоване також і для пасажира, що сидить поруч з водієм.

Функціональність.

Вишукана атмосфера BMW 6 серії Гран Купе і його відмінні функції дарують незабутні враження - незалежно від того, де ви сидите - на передньому чи задньому сидінні.

functionality_04.jpg


BMW 6 серії Гран Купе легко адаптується, а наявність 4 + 1 сидінь означає, що автомобіль може перевозити до п'яти пасажирів на короткі відстані. Розташовані біля дверей задні бічні сидіння мають вбудовані підголівники, які надають їм індивідуальний спортивний вигляд.

functionality_06.jpg

Всі необхідні для поїздки дорожні речі можна помістити у відсіки для зберігання в центральному підлокітнику і в тримачі для напоїв у центральній консолі. Крупний багаж можна розмістити в просторому багажнику об'ємом 460 літрів. Система наскрізний завантаження з додатковою сумкою для лиж дозволяє складати задні сидіння в пропорції 60:40 і переміщати підлокітники. При цьому об'єм багажного відсіку збільшується до 1265 л, що дозволяє без зусиль перевозити навіть великогабаритні вантажі.

functionality_03.jpg
Чотирьохзонний автоматичний клімат-контроль і сонцезахисні шторки з електроприводом для задніх вікон і заднього вітрового скла ідеально завершують комплект встановленого обладнання.


Активний круїз-контроль.

Невимушене водіння в будь-якій дорожній ситуації: активний круїз-контроль з системами зупинки і руху та попередження про небезпеку зіткнення автоматично адаптує швидкість до відповідної ситуації і необхідної швидкості. Він контролює відстань до автомобіля попереду і підтримує його постійним.
Датчик радара з дальністю дії 200 м постійно вимірює відстань між вами і автомобілями попереду, а також розпізнає, по якій смузі вони рухаються.


active_cruise_control.jpg


У пробці система при необхідності пригальмовує до тих пір, поки BMW 6 серії Гран Купе повністю не зупиниться. Якщо поїздка відразу ж продовжиться, автомобіль рушає автоматично. Якщо автомобіль залишається без руху більш тривалий час, необхідно натиснути педаль газу або кнопку на рульовому колесі, перш ніж автомобіль рушить з місця і знову розженеться до заданої вами швидкості. У критичних ситуаціях видається оптичний і акустичний сигнал попередження про небезпеку зіткнення, навіть якщо активний круїз-контроль відключений. Це дає можливість уникнути зіткнення з допомогою гальмування або вжити маневр ухилення. Завдяки цьому поїздки в BMW 6 серії Гран Купе стають комфортніше і безпечніше.


Маршрути BMW.

Петляти ви по узбережжю або просто дивіться пам'ятки, найцікавіші маршрути в країнах Європи, пропоновані системою BMW Connected Drive, можна дізнатися одним натисненням кнопки в BMW 6 серії Гран Купе.


bmw_routes_2_en.jpg


В якості користувача BMW Online ви можете отримати доступ до всіх маршрутах безкоштовно на сайті www.bmw.com/routes і перенести їх в навігаційну систему. Навігаційна система виступає як путівника, переносячи вас з однієї точки маршруту в іншу і надаючи інформацію у письмовій та графічній формі, яка завдяки системі BMW Connected Drive завжди актуальна. Звичайно, ви можете спланувати свій власний маршрут на ПК за допомогою Google Maps ™ і перенести його на BMW 6 серії Гран Купе.


Обслуговування BMW.

У житті доводиться багато планувати. На щастя, до візитів в сервісний центр це більше не відноситься, якщо у вас є BMW 6 серії Гран Купе. Цей автомобіль знає, коли настає наступний термін обслуговування.

service_en.jpg


Інноваційна сервіс-система CBS (система технічного обслуговування за станом) безперервно стежить за рівнями основних рідин і ступенем зносу і погіршення властивостей ряду компонентів, наприклад гальмівних колодок і моторного масла. Потім система відображає на інформаційному екрані дату наступного візиту в сервісний центр. Ви також можете в будь-який момент переглянути значення показників обслуговування на окремо розташованому екрані управління.
Як тільки датчики сервіс-системи CBS визначають, що потрібно відвідати сервісний центр, наприклад, для заміни масла у двигуні або гальмівних колодок, система BMW Tele Services за запитом передає відповідні дані безпосередньо в ваш сервісний центр BMW.
Представник сервісного центру зможе домовитися про час візиту та заздалегідь замовити необхідні деталі. Завдяки цьому вартість і тривалість обслуговування будуть зведені до мінімуму.