Навігаційна система Professional нового покоління.

Навігаційна система Professional лідирує у всьому: у неї більше функцій, вона працює швидше, виглядає більш привабливо, не дає нудьгувати в дорозі - і допомагає знизити витрату палива за допомогою спеціальних маршрутів і рад по економічному управлінню.
Опціональна система вселяє повагу завдяки функції швидкого запуску, розширеної функції розрахунку маршруту і висококонтастому кольоровому дисплею з діагоналлю 10,2 дюйма. У місті тривимірні карти з високим дозволом забезпечують просте ведення по маршруту. А в поєднанні з опціональною системою Real-Time Traffic Information ви можете об'їжджати затори.


Наступна мета: знизити витрату палива. Крім найшвидшого і короткого маршруту ви також можете вибрати маршрут ECO PRO. Залежно від характеру руху, дорожньої ситуації і профілю дороги система розраховує найекономічніший маршрут з мінімальною втратою в часі руху. При виборі маршруту ECO PRO на дисплеї відображається інформація про зекономленій паливі.
Навігаційна система Professional також оснащується жорстким диском на 20 ГБ для зберігання мультимедійних даних.

Системи допомоги водієві.

BMW 6 серії Гран Купе встановлює нові стандарти безпеки завдяки злагодженій роботі інтелектуальних технологій. Системи допомоги водієві Driving Assistant and Driving Assistant Plus, засновані на одночасному використанні відеокамери і радара, забезпечують розпізнавання і оцінку дорожньої ситуації на якісно новому рівні.


Радари і камери стежать за дорожніми умовами і попереджають водія про небезпеку виїзду за межі своєї смуги руху, занадто швидко наближаються автомобілях або про перевищення обмежень швидкості.
Система допомоги при перестроюванні з допомогою радарних датчиків стежить за ситуацією позаду автомобіля і попереджає водія, запалюючи спеціальний символ на корпусі дзеркала заднього виду, якщо автомобіль ззаду знаходиться в так званій "мертвій зоні" або дуже швидко наближається. Якщо при перестроюванні водій включає покажчики повороту, то в потенційно небезпечних ситуаціях його попереджають миготливий світлодіод і вібрація на рульовому колесі.


Камера, розташована в передній частині автомобіля, використовується для роботи системи стеження за розміткою. На швидкості більше 70 км / год вона стежить за краєм дороги і розміткою, і ще до того, як автомобіль зможе ненавмисно покинути свою смугу руху, вона попереджає водія вібрацією на рульовому колесі. Включення покажчиків повороту відключає дану систему BMW Connected Drive, коли водій повертає або змінює смугу руху. Вбудована система попередження про зіткнення являє собою систему допомоги водієві і підвищує безпеку: при різкому гальмуванні попереду автомобіля система в два ступені попереджає про небезпеку зіткнення.
Система Driving Assistant Plus крім систем попередження про зіткнення і стеження за розміткою також містить активний круїз-контроль з функцією Stop & Go і систему допомоги при русі в заторах. Таким чином, Driving Assistant Plus підвищує рівень безпеки і комфорту при їзді по швидкісних автомагістралях. Для її роботи необхідна навігаційна система Business або Professional.


Додатки BMW Apps.

Надійний зв'язок: тепер не потрібно відмовляти собі в можливості використовувати додатки вашого iPhone в дорозі. Просто підключіть iPhone до вашого BMW за допомогою активного адаптера для мобільного телефону або оригінального кабелю Apple, і ви зможете з комфортом використовувати окремі додатки iPhone за допомогою контролера iDrive.
BMW Connected являє собою розроблене BMW безкоштовний додаток, за допомогою якого Facebook, Twitter, ваш календар і ваша улюблена інтернет-радіостанція приходять на головний екран вашого автомобіля. Всіма функціями зручно управляти за допомогою пристрою iDrive Touch Controller. Останні повідомлення про стан і терміни можна легко прослухати через динамік аудіосистеми за допомогою функції зачитування.Крім того, завдяки функції "Остання точка навігації" і функції пошуку автомобіля ви зможете дістатися до пункту призначення, заданого в навігаційній системі вашого BMW, навіть якщо ви перебуваєте поза автомобіля, а також в будь-який момент знайти дорогу назад до вашого припаркованого BMW. Функції, доступні за допомогою програми BMW Connected, регулярно оновлюються, і, звичайно, ви зможете використовувати сертифіковані BMW додатки в автомобілі за допомогою BMW Connected Drive.
Компонент BMW Apps входить до складу оснащення «Служби Connected Drive» і підтримує смартфони iPhone від версії 3GS. Для користування даною функцією також необхідна навігаційна система Professional.


Проекційний дисплей BMW.

Повноколірний проекційний дисплей BMW проектує показання поточної швидкості і вказівки навігаційної системи на вітрове скло - а тим самим в безпосередньому полі зору водія.При необхідності можна вивести на індикацію поточну швидкість і значення обмеження швидкості. На дисплеї також можуть відображатися попередження від систем допомоги, наприклад інформація про розпізнаних на дорозі пішоходів від системи нічного бачення BMW і сигнали від системи попередження про зіткнення. Всі дані легко читаються в будь-яких умовах освітленості.
Для оптимального комфорту дисплей BMW Head-Up Display може розташовуватися горизонтально або вертикально - його положення дуже зручно регулювати за допомогою пристроїв управління iDrive Touch Controller.


Система BMW Night Vision з функцією Dynamic Light Spot.

Прекрасний огляд навіть вночі: система BMW Night Vision з функцією Dynamic Light Spot розпізнає людей і великих тварин в темряві і на великій відстані, автоматично направляючи на них світло фар.
Тепловізорна камера, встановлена ​​в ліву половину решітки, додатково передає отримане зображення простору перед автомобілем на контрольний дисплей. На дисплеї можуть умовно відображатися люди і тварини, що знаходяться на відстані до 300 метрів.Як тільки інфрачервоний датчик розпізнає в темряві пішохода або тварина, наприклад косулю, корову або коня, що знаходяться у напрямі можливого зіткнення, система направляє світло однієї з двох незалежно керованих фар з функцією Dynamic Light Spots на розпізнаний об'єкт, не створюючи при цьому неприємного засліплюючого впливу. Попередивши як водія, так і людину на дорозі, такий світло може запобігти можливій аварійну ситуацію.Додаткове попередження (символ людини або тварини) допомагає водієві в тій чи іншій небезпечній ситуації, відображаючись на багатофункціональній приладової панелі і додаткової системі проектування BMW Head-Up Display. При безпосередній загрозі відображається червоний миготливий символ (тварини або людини), який додатково супроводжується звуковим сигналом попередження про небезпеку, а гальма приводяться у стан максимальної готовності до екстреного гальмування.Тепловізорна камера на контрольному дисплеї включається натисненням кнопки BMW Night Vision, розташованої під кермом зліва. Індикація попереджувальних повідомлень автоматично активується при запуску двигуна. Функція попередження не залежить від активації відображення символів на дисплеї. Система BMW Night Vision з функцією Dynamic Light Spot є передовою розробкою BMW Connected Drive.


Консьєрж-сервіс.

Телефонна інформаційна служба BMW  надасть вам індивідуальну допомогу при виборі мети подорожі та плануванні маршруту.
Співробітник call-центру BMW проконсультує Вас, дасть докладні довідки і відправить адреса пункту призначення прямо у Вашу навігаційну систему.Обов'язкова умова - спеціальне оснащення «Служби BMW Connected Drive» або «Інтелектуальна функція екстреного виклику».
 Включає 3-річне користування, після чого передплату можна оновити в будь-який час.

Служби Connected Drive.

Служби Connected Drive забезпечують Вам доступ до численних інформаційних і розважальним функціями.
У їх числі система BMW Online, яка з урахуванням Вашого місця розташування відкриває доступ до такої інформації, як прогнози погоди, новини, онлайн-пошук або офісні функції. Крім цього, у Вашому розпорядженні різні індивідуальні послуги та функції, серед яких веб-камери, інформація про парковках, путівники і гіди по готелях.Також до ваших послуг зручні, надійні і необмежені за часом використання програми для смартфонів, наприклад BMW Connected, і багато іншого.