Пакет M Спорт.

Пакет М Спорт забезпечує спортивність найвищої якості, а всі деталі салону і кузова підкреслюють динамічні гени BMW 6 серії Гран Купе.Зверхспортивний аеродинамічний пакет M включає передній і задній фартухи, а також накладки дверних порогів. Його ідеально доповнюють пропоновані в якості опції легкосплавні диски М розміром 19 "і 20", спеціальна забарвлення, вихлопні труби з темним хромуванням і пофарбовані в чорний колір супорти гальмівного механізму.У салоні BMW 6 серії Гран Купе високоякісні матеріали поєднуються з елегантним стилем, а ідеальна ергономіка - зі спортивним характером. Це ідеальні умови для того, щоб домогтися неповторних вражень від водіння за допомогою спортивного пакету М.

Спортивні сидіння з електричним регулюванням і оббивкою з матеріалу Alcantara або поєднання шкір Nappa і Anthracite забезпечують відмінну підтримку навіть при максимально спортивному стилі водіння і ідеально повторюють форму тіла. Рульове колесо з шкіряною опліткою у моделях M завжди надійно утримується в руках. Досить легкого швидкого перемикання підрульового селектора, щоб за допомогою восьмиступінчастою коробки передач Steptronic Sport в одну мить розігнати спортивне купе.Елементи оздоблення салону Aluminium Hexagon і оббивка даху BMW Individual антрацитового кольору довершують вигляд автомобіля зі спортивним пакетом M. Спортивний стиль до найдрібніших деталей робить кожну поїздку неповторною.

Оригінальні аксесуари BMW.

Наші дизайнери та інженери зробили BMW 6 серії Гран Купе ідеальним засобом для отримання задоволення від водіння. Все інше ви знайдете в переліку оригінальних аксесуарів BMW.Карбонові корпуси дзеркал ручної збірки доповнюють вишуканий вигляд BMW 6 серії Гран Купе, роблячи зовнішність автомобіля ще більш динамічною. Автомобільний чохол є скільки динамічним, настільки і практичним. Він підкреслює аеродинаміку і спортивні лінії BMW 6 серії Гран Купе і спеціально зшитий по формі автомобіля.Систему заднього кріплення багажника BMW, яка є переможцем конкурсу "Red Dot Awards" за інноваційний дизайн, завдяки клямці можна встановити за допомогою декількох простих дій без використання інструментів. Ще одним привабливим аксесуаром для даної моделі є 20-дюймові колісні диски варіанта 356 Liquid Black з V-подібним розташуванням спиць, покриті оригінальною чорною фарбою для створення ефекту глибини. Ексклюзивна пропозиція від оригінальних аксесуарів BMW.Аксесуари для салону BMW 6 серії Гран Купе також забезпечують високий рівень комфорту: активний адаптер BMW з пакету BMW Connected  Drive забезпечує надійну роботу телефону Apple iPhone 4TM в автомобілі. Крім того, завдяки держателю BMW для Apple iPad ™ і універсальним варіантам його установки, наприклад, в "режимі кінотеатру" або в "офісному режимі", ви зможете зручно використовувати iPad, сидячи на задньому сидінні.