Водій в центрі уваги.

Ваші вимоги понад усе: чітко організована приладова панель, центральна консоль, трохи нахилена до вас, - опинившись у водійському кріслі BMW 5 серії, ви з перших секунд відчуєте себе центром уваги. Всі необхідні водієві елементи управління розташовані там, де інтуїтивно чекаєш їх знайти. Окремо розташований дисплей управління знаходиться безпосередньо в полі зору. Опціональний проекційний дисплей BMW забезпечує додатковий комфорт за рахунок передачі інформації на лобове скло у полі зору водія, що дозволяє не відривати погляд від дороги.

Виразні обриси.


Продумане поєднання ліній і поверхонь робить водіння особливо зручним, а розумна ергономіка салону дозволяє водієві з легкістю використовувати всі функції автомобіля. У цій гармонії втілений ексклюзивний характер автомобіля. Вражаюча динамічність, сучасна елегантність, чудова функціональність.

Матеріали і тактильні відчуття.


Висока якість виконання, надзвичайно приємні на дотик матеріали, а також чудово підібрані відтінки створюють ні з чим не порівнянну атмосферу в салоні. Ексклюзивно для BMW 5 серії  пропонуються шкіряні сидіння кольору Біла Слонова Кістка, доступні в поєднанні з дизайном Luxury Line і спортивним пакетом M. Ці сидіння ефектно гармонують з чорною колірною схемою обробки салону, нагадують про спортивну природу BMW 5 серії Комфорт і функціональність.