BMW M xDrive.
Інженери BMW M втілили весь свій досвід в моделі BMW M550d xDrive з ексклюзивними, точно налаштованим системами трансмісії, підвіски і рульового управління. Результат - автомобіль, вражаючий з унікальним поєднанням динаміки, комфорту і функціональності.


dynamics-M550dxDrive-02.jpg

Примітні деталі підкреслюють спортивний характер і відрізняють автомобіль як всередині, так і зовні від інших моделей BMW 5 серії Седан - завдяки генам M.
Гени M при першому погляді на BMW M550d xDrive створюють впевненість у його чудовою динаміці. Спортивний характер візуально підкреслять цілим рядом унікальних і вкрай ексклюзивних деталей.
Навіть здалеку BMW M550d xDrive виділяється з маси автомобілів. Спеціально розроблений дизайн опціональних 20-дюймових дисків складно не помітити. Специфічні повітрозабірники в широкому передньому бампері надають автомобілю солідний образ і одночасно з цим забезпечують ефективне охолодження двигуна і гальм. Він комплектується спортивними зовнішніми дзеркалами з кришками кольору «Сіре залізо» з ефектом «металік». У енергійної задній частині увагу привертає напис «M550d», а унікальний дизайн вихлопних труб чорного глянцевого кольору підкреслює динамічний образ.

dynamics-M550dxDrive-04.jpg

Гени M створюють в BMW 5 серії Седан унікальну атмосферу: Ідеальне поєднання спортивності і елегантності відбивається в унікальній обстановці, яка панує в інтер'єрі BMW M550d xDrive.
Вже при відкритті водійських дверей Ваш погляд привертає напис «M550d» на накладці порога. Вона підкреслює ексклюзивність BMW M GmbH, яка знаходить своє вираження в інтер'єрі у вигляді високоякісних матеріалів. Для водія вона означає абсолютне задоволення від водіння. Неслизьке шкіряне рульове колесо M надійно лежить в руках, що дозволяє максимально точно управляти BMW M550d xDrive.


dynamics-M550dxDrive-06-en.jpg


Інтегровані підрульові перемикачі гарантують більш комфортне і швидке перемикання передач для ще більшого задоволення за кермом. При динамічному проходженні поворотів спортивні сидіння M з продуманою ергономікою забезпечують оптимальну підтримку тіла, а м'яка комбінована обробка тканиною і алькантарою пропонує Вам високий рівень комфорту в поєднанні з елегантним виглядом. У числі інших спортивних акцентів логотипи M на передній панелі і важелі перемикання передач. Планки інтер'єру з обробкою алюмінієм Hexagon надають інтер'єру елегантність, а оббивка BMW Individual витонченого антрацитового кольору створює в ньому ексклюзивну атмосферу.

Підвіска.

Роботу підвіски BMW 5 серії Седан Ви відразу ж відчуєте з того, з якою точністю Ваші рухи рульовим колесом переносяться на дорожнє полотно - при цьому вона забезпечує найвищий рівень безпеки та комфорту.
При цьому вона чудово виконує різні вимоги: вона в однаковій мірі комфортна, динамічна і безпечна. Такий результат досягається завдяки розфасовці по осях в співвідношенні 50:50 і ідеальної налаштуванні компонентів.


dynamics-chassis-01.jpg


Алюмінієва інтегральна задня підвіска звільняє трансмісію від вібрацій, викликаних нерівностями дорожнього полотна, така конструкція забезпечує оптимальну передачу крутного моменту на дорогу і підвищений комфорт. Ще більше комфорту можна отримати за допомогою опціонального інтегрального активного рульового управління. Передня підвіска зі здвоєними поперечними важелями гарантує оптимальне зчеплення коліс з дорогою. Вона також виготовлена ​​із знижуючою масу автомобіля алюмінію, але розташовує при цьому високим ступенем жорсткості. Це підвищує пасивну безпеку і гарантує найвищий комфорт навіть при спортивному водінні.
Завдяки опціональною системі регулювання жорсткості амортизаторів характеристика демпфірування може бути додатково адаптована до відповідної дорожньої ситуації. Поряд зі стандартною налаштуванням Comfort Ви можете налаштувати амортизатори на максимальний комфорт, активувавши режим Comfort + (недоступний для BMW M550d xDrive) - і таким чином звести до мінімуму неприємну розгойдування кузова на нерівній дорозі.
Опціональна система Adaptive Drive об'єднує систему динамічного регулювання амортизаторів з активною підвіскою Dynamic Drive. Спеціальні датчики безупинно вимірюють швидкість, кут повороту рульового колеса, а також поперечне і поздовжнє прискорення автомобіля. На підставі отриманих даних вона підлаштовує стабілізатори та амортизатори. Це забезпечує більш точну керованість, коротший гальмівний шлях і підвищений їздовий комфорт.

Перемикач режимів руху.

Перемикач режимів руху пропонує Вам вибір: за допомогою кнопки на центральній консолі Ви можете активувати відповідний режим.
Перейдіть з режиму Comfort зі стандартними настройками двигуна і трансмісії в орієнтований на ефективність режим ECO PRO або режим Sport, який підвищує динаміку автомобіля. Обрані в справжній момент настройки відображаються на дисплеї під тахометром.
Режим ECO PRO, мета якого полягає в економії палива, відповідним чином адаптує характеристику роботи педалі акселератора, коробки передач та системи опалення / кондиціонування повітря. Підказки ECO PRO допомагають оптимізувати власний стиль водіння, в той час як індикатор бонусного запасу ходу інформує водія про те, скільки додаткових кілометрів можна проїхати завдяки активації режиму ECO PRO.
Залежно від індивідуального стилю водіння режим ECO PRO забезпечує зниження витрати палива аж до 20 відсотків. Ще 5 відсотків палива дозволяють заощадити такі додаткові функції, як режим руху накатом, функція розрахунку оптимального маршруту і функція ECO PRO Route, які працюють у поєднанні з автоматичною коробкою передач і навігаційною системою Professional. Розрахункова економія палива визначена в ході внутрішніх досліджень BMW.


dynamics-driving_experience_control-01.jpg


Функція розрахунку оптимального маршруту, що працює в поєднанні з навігаційною системою останнього покоління, оцінює місцеві особливості руху і виводить задовго до того, як Ви розпізнаєте ситуацію, відповідні ради по об'їзду. Якщо за наступним поворотом знаходиться населений пункт або діє обмеження швидкості, то система ще до повороту порекомендує Вам прибрати ногу з педалі акселератора, щоб оптимальним чином підлаштувати швидкість руху.
Додаткове зниження витрати палива також забезпечує функція ECO PRO Route. яка у поєднанні з навігаційною системою Professional на підставі таких параметрів, як індивідуальний стиль водіння, актуальна дорожня ситуація і стан дорожнього щільна, розраховує найефективніший маршрут. Слідувати чи даної рекомендації, Ви можете самостійно вирішити на основі відображуваного потенціалу економії.
Завдяки функції руху накатом (тільки в поєднанні з автоматичною коробкою передач) автомобіль на швидкості до 160 км / год переходить в режим руху накатом, якщо водій прибирає ногу з педалі акселератора і при цьому не гальмує, а функція розрахунку оптимального маршруту не розпізнає необхідність в ефективній адаптації швидкості. У режимі Sport автомобіль, навпаки, реагує більш спонтанно і дозволяє їхати в більш спортивному стилі.
У цьому режимі активується запрограмовані настройки, які в порівнянні з базовими установками орієнтують роботу систем приводу і ходової частини на підвищену динаміку. Двигун відгукується ще більш спонтанно. У комбінації з восьмиступінчастою коробкою передач Steptronic Sport моменти перемикання передач набувають чітко виражений спортивний характер. У поєднанні з адаптивною ходовою частиною їзда в режимі Sport набуває ще більш спортивний характер.

Інтегральне активне рульове управління.

Інтегральне активне рульове управління для автомобілів із заднім приводом об'єднує задні обертаючі колеса із змінним передавальним відношенням рульового керування на передній осі.

На швидкості менше 60 км / год передні і задні колеса повертаються в протилежному напрямку, щоб зменшити радіус повороту і підвищити маневреність автомобіля завдяки ефекту більш короткої бази. На швидкості більше 60 км / год передні і задні колеса повертаються в одному напрямку, в результаті чого створюється ефект більш довгої колісної бази. Це підвищує стійкість і комфорт - особливо при швидкому і різкому перестроюванні.