Рекуперація енергії гальмування.

При кожному гальмуванні звільняється кінетична енергія, яка довгий час не бралася до уваги. Система рекуперації енергії гальмування використовує цей потенціал і виробляє напругу з вивільненої кінетичної енергії, яка утворюється при відпуску педалі акселератора або гальмуванні.

efficiency-brake_energy_regeneration-01.jpg

Дана енергія використовується для зарядки АКБ. Завдяки цій інтелектуальній системі управління енергією, немає необхідності в постійній роботі генератора. Результат: витрата палива знижується, а потужність збільшується - що повністю відповідає філософії BMW Efficient Dynamics.

Функція Auto Start-Stop.
Завдяки функції Auto Start Stop паливо витрачається тільки під час руху автомобіля.
Під час зупинки, наприклад на світлофорі або при русі в пробці, функція Auto Start Stop використовує прихований тут потенціал і відключає двигун, як тільки автомобіль почне працювати на холостому ходу і водій прибере ногу з педалі зчеплення (МКПП) або сповільнить автомобіль до повної зупинки ( АКПП). Індикація на інформаційному дисплеї сигналізує про активацію даної функції. Як тільки Ви натискаєте педаль зчеплення (МКПП) або прибираєте ногу з педалі гальма (АКПП), двигун в долі секунди автоматично заводиться, так що ви спокійно і без будь-яких затримок можете продовжити свою поїздку.

efficiency-auto-start-stop-function-en-01.jpg

Їздовий комфорт і безпека при цьому не знижуються, оскільки функція НЕ активується, якщо двигун не досяг оптимальної робочої температури, клімат в салоні не знаходиться в бажаному діапазоні, АКБ розряджена або Ви обертаєте рульове колесо. Центральний модуль управління при необхідності запускає двигун навіть під час зупинки. Наприклад, при початку руху чи в разі потрапляння опадів на лобове скло. За бажанням Ви в будь-який час можете відключити систему Auto Start Stop за допомогою кнопки.

BMW 520d.
4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo на моделі BMW 520d з 2 літрів робочого об'єму видає вражаючу потужність 135 кВт (184 к.с.).
Він об'єднує систему безпосереднього вприскування палива Common-Rail і систему турбонаддува із змінною геометрією.Завдяки крутному моменту 380 Нм, доступному в діапазоні оборотів від 1 750 / хв до 2750 / хв, на розгін з місця до 100 км / год йому потрібно 7,9 -8,1 с, в той час як максимальна швидкість складає 231 - 234 км / ч. При цьому даний двигун демонструє ефективний середній розхід палива: 4,9 - 4,5 л на 100 км пробігу при викидах CO2 від 129 до 119 г / км.

Режим ECO PRO.
Після активації режиму ECO PRO всі системи орієнтовані на максимальну ефективність, в результаті чого в залежності від індивідуального стилю водіння досягається зниження витрат палива аж до 20 відсотків (за даними власного дослідження BMW).
eco-pro-mode-route-en-slide-3.jpg

Ще 5 відсотків палива дозволяють заощадити такі додаткові функції, як режим руху накатом, функція розрахунку оптимального маршруту і функція ECO PRO Route. У результаті характеристика роботи педалі акселератора і коробки передач, а також моменти перемикання оптимізуються, у той час як стратегія опалення / кондиціонування повітря адаптується до актуальних умов. На контрольному дисплеї відображається інформація про те, які системи BMW Efficient Dynamics в даний момент знижують витрату палива. Для цього на ньому крім усього іншого показуються, в залежності від ситуації, підказки ECO PRO, що допомагають водієві ефективно керувати автомобілем.

eco-pro-mode-tipps-en-slide-2.jpg
Ще однією особливістю режиму ECO PRO є функція руху накатом, що працює в поєднанні з АКПП: якщо водій на швидкості від 50 до 160 км / год прибирає ногу з педалі акселератора і при цьому не гальмує, то система від'єднує двигун від трансмісії, в результаті чого автомобіль рухається накатом.
У числі особливих інновацій режиму ECO PRO функція розрахунку оптимального маршруту, що працює в поєднанні з навігаційною системою. Використовуючи дані від навігаційної системи, вона розпізнає повороти, населені пункти, круговий рух, T-подібні перехрестя, швидкісні обмеження і виїзди на швидкісні магістралі і таким чином видає підказки по оптимальному скиду газу. Крім цього, дана система ефективно управляє режимом руху накатом.
Серед інших функцій режиму ECO PRO функція ECO PRO Route, яка у поєднанні з навігаційною системою Professional на підставі таких параметрів, як індивідуальний стиль водіння, актуальна дорожня ситуація і стан дорожнього покриття, розраховує найефективніший маршрут. Бортовий комп'ютер відображає додатковий запас ходу, тобто скільки додаткових кілометрів можна проїхати завдяки активації режиму ECO PRO.

Екологічний стандарт Євро-6.

Силові агрегати BMW завжди випереджали свій час, так як з 1917 року двигуни є основною компетенцією компанії BMW. Це особливо наочно підтверджують силові установки на BMW 5 серії Седан. Володіючи видатною потужністю, спонтанним відгуком і відмінною плавністю ходу, вони відповідають найвищим вимогам до комфорту. Відмінне майбутнє всім дизельниv двигунfв гарантує серійна технологія BluePerformance, яка оптимізує викиди дизельних силових агрегатів. Поряд з такими компонентами, як сажевний фільтр  і каталізатор окислення, в ній використовується спеціальний каталізатор Nox, який додатково знижує вміст оксидів азоту у відпрацьованих газах. На деяких моделях для зниження частки оксидів азоту використовується каталізатор SCR (SCR = селективна каталітична нейтралізація) з уприскуванням AdBlue. Хімічна реакція, яка виникає в результаті уприскування сечовини AdBlue, призводить до значного зниження викидів оксидів азоту. Таким чином, в перспективі ви зможете перебувати за кермом самого чистого дизельного автомобіля в світі з незмінно скорочуваним викидом шкідливих речовин на кожній серійній моделі, відповідної строгому стандарту EU6.

Аеродинаміка.
Конструкція автомобіля послідовно орієнтована на філософію BMW Efficient Dynamics. В області переднього бампера і днища автомобіля, які піддалися аеродинамічній оптимізації, використані різні інноваційні рішення, покликані знизити повітряний опір і витрата палива.


efficiency-aerodynamics-01.jpg

 

Вся передня частина автомобіля, включаючи новий бампер, є уособленням філософії BMW Efficient Dynamics. Оптимізований дизайн повітря забірників забезпечує поліпшену обтічність і тим самим знижує коефіцієнт аеродинамічного опору, також як і форма колісних арок, що скорочує завихрення повітряного потоку. Плоска обшивка днища і спеціальний екран моторного відсіку додатково оптимізують аеродинаміку автомобіля. Нові елементи обшивки орієнтовані не тільки на значне поліпшення аеродинаміки: вони забезпечують поліпшену акустичну ізоляцію і підвищену антикорозійний захист.