Функція перетворення мови в текст.

Офіс завжди з Вами: за допомогою функції «Офіс» Ви можете користуватися в автомобілі електронною поштою і SMS через підключений по Bluetooth смартфон.
Функція перетворення мови в текст дозволяє конвертувати голосові повідомлення в текст, які потім можна надіслати електронною поштою або SMS через підключений по Bluetooth смартфон. Якщо автомобіль оснащений навігаційною системою Professional, інтерфейсом


dictation-nbt-en-slide-2.jpg

Функцією перетворення мови в текст можна користуватися безкоштовно протягом перших 60 днів, після чого для продовження користування необхідно буде підписати договір з компанією Nuance®, що передбачає певну плату.

Офіс Bluetooth.

bluetooth-office-calender-en-slide-3.jpg

Функція «Офіс Bluetooth» дозволяє проводити час в автомобілі ще більш ефективно. Завдяки можливості приєднання пристроїв Bluetooth і USB Ви зможете, перебуваючи в дорозі, зручно організувати свій день. Електронні повідомлення, зустрічі, завдання або SMS-повідомлення можуть бути виведені на контрольний дисплей або прочитані вголос через динаміки аудіосистеми.

Інтелектуальна система екстреного виклику.

Інтелектуальна система екстреного виклику в разі необхідності забезпечить Вам швидку цілеспрямовану допомогу, а також підтримку спеціально навченим співробітником - на Вашій рідній мові, навіть якщо Ви перебуваєте за кордоном.

intelligent-emergency-call-en.jpg

Дана система автоматично здійснює екстрений виклик в разі серйозної аварії зі спрацьовуванням подушок безпеки або активацією предназначених ременів безпеки, викликаної ДТП. Через встановлену в автомобілі SIM-карту, тобто незалежно від Вашого мобільного телефону, в call-центр BMW передаються важливі для служби порятунку дані, такі як точне положення автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії і можливий ризик отримання травм пасажирами. Співробітники колл-центрів BMW моментально проінформують про це найближчий центр служби порятунку і нададуть учасникам аварії телефонну підтримку до приїзду рятувальників. Функцію екстреного виклику також можна активувати вручну, наприклад щоб викликати допомогою для інших учасників руху.


Консьєрж-сервіс.

Вам завжди було цікаво знати, що означає мати у своєму розпорядженні персонального дворецького? Тепер це стало можливим: скористайтеся для цього спеціальною послугою, а саме: консьєрж-сервісом від BMW Connected Drive.


concierge-start-en-slide-3.jpg
При підключенні до даного сервісу Ви при натисканні на кнопку зв'язуєтеся з співробітником колл-центру BMW, який буде Вашим «особистим асистентом» в дорозі.
Будь це якийсь певний ресторан, найближчий банкомат або чергова аптека - співробітник колл-центру BMW завжди допоможе Вам і за бажанням відправити адресу цікавить Вас об'єкта в навігаційну систему. Він зарезервує для Вас столик в ресторані або номер в готелі. Косьерж-сервіс працює незалежно від Вашого мобільного телефону у Вашій рідній країні і за кордоном, 24 години на добу, 7 днів на тиждень і без будь-яких додаткових витрат. Для користування даною послугою необхідно підключення до послуг Connected Drive.


Online Entertainment.

Підходящbq музичний супровід для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою: при замовленні пакету Online Entertainment Ви отримуєте необмежений доступ до більш ніж 12 мільйонів треків у Вашому BMW - без використання інших пристроїв, наприклад смартфонів. Тут Ви знайдете музику на будь-який смак!

online-entertainment-en.jpg

При замовленні пакету Online Entertainment Ви можете створити у одного з партнерів BMW обліковий запис для необмеженого доступу до різними музичних треків.
При цьому Ви зможете слухати треки не тільки у Вашому BMW: обліковий запис працює на смартфоні і якому іншому пристрої, підтримуваному відповідним партнером BMW. І все це без додаткових витрат у 6 країнах Європи: Німеччини, Франції, Великобританії, Італії, Нідерландах та Іспанії. Для користування даною послугою потрібне підключення до послуг Connected Drive.

Дистанційні послуги.

Підключившись до віддалених послуг, Ви зможете дистанційно керувати різними функціями автомобіля.
remote-services-2-unscharf.jpg

Підключившись до віддалених послуг, Ви за допомогою програми My BMW Remote App зможете управляти різними функціями автомобіля. Так Ви через функцію локального пошуку GoogleTM можете передати в навігаціонною систему інформацію про адресу, якщо автомобіль знаходиться в радіусі 1,5 км від Вас, а також заблокувати і розблокувати автомобіль через колл-центр BMW. Для користування даною функцією потрібне підключення до послуг Connected Drive.