Комфортний доступ.

Інноваційний комфорт управління - функція комфортного доступу, включаючи безконтактне відкривання і закривання задньої кришки, дозволяє Вам відкрити двері автомобіля і після цього запустити двигун - і все це без використання ключа.
Ключ, що знаходиться, наприклад, в кишені брюк або портфелі, автоматично розпізнається системою, як тільки Ви наблизитеся до автомобіля. Після автоматичного розблокування дверей Ви можете увійти в автомобіль і запустити двигун за допомогою кнопки Start / Stop. До складу даної функції входить можливість безконтактного відкривання і закривання задньої кришки. Для цього Вам необхідно провести ногою під центральною частиною заднього бампера. Для розпізнавання людини і реєстрації руху ногою в задньому бампері на різній висоті встановлені спеціальні датчики. Дозвіл на доступ до автомобіля видається тільки в тому випадку, якщо система при цьому ідентифікує ключ від автомобіля. Тільки після цього замок багажного відсіку розблокується, а задня кришка підніметься вгору.
Завдяки ідентифікації по ключу гарантується безперебійна працездатність системи. Знаходяться під автомобілем предмети і навіть пробігуючим під заднім бампером тварини неспроможні збити її з пантелику.

Багатофункціональний приладовий дисплей.

Багатофункціональний приладовий дисплей з діагоналлю 10,2 дюйма і технологією Black Panel забезпечує унікальну візуалізацію під час водіння.


comfort-display-en-01.jpg


Дисплей може працювати в трьох різних режимах, кожен з яких має свої особливості і адаптований у плані кольорового і графічного оформлення, а саме Comfort, ECO PRO і Sport.

Розважальна система Professional для задніх пасажирів.

Розважальна система Professional для задніх пасажирів включає в себе два окремих кольорових монітора з діагоналлю 9,2 дюйма і регулюванням по куту нахилу, а також привід DVD.


comfort-fond_entertainment-01.jpg


Під час руху дана система дозволяє заднім пасажирам користуватися навігацією і переглядати сторінки в Інтернеті (при підключенні до мобільної мережі). У числі інших функцій дистанційне керування, виходи для підключення MP3-плеєра і навушники (у тому числі бездротові).