Дизайн кузова.

Бездоганне відчуття стилю: BMW 5 серії Турінг, що володіє динамічними пропорціями і виразним сучасним профілем, вражає вже з першого погляду. Передня частина кузова, ефектний силует і "корму" в сукупності формують єдиний гармонійний образ.

Нові опціональні світлодіодні передні фари визначають динамічний характер передньої частини кузова, є ключовим елементом харизматичного вигляду і надають зовнішності особливу значність. Крупна радіаторна решітка має невеликий нахил вперед, який вказує на приховану за нею міць, і робить BMW 5 серії Турінг центром уваги.

Володіючи класичними пропорціями універсала BMW з подовженим капотом, короткими свесамі і великий колісною базою, силует дозволяє разом з тим візуально відчути солідний запас простору і потенціал функціональності салону і багажного відсіку. BMW 5 серії Турінг з гордістю демонструє нові задні фари. Володіючи оптичної глибиною і L-подібною формою, фари превосходно вписуються в дизайн задньої частини кузова.

Дизайн салону.

Ідеально підходить вам: салон BMW 5 серії Турінг нагадує зшитий на замовлення костюм. Гармонійний на вигляд і на дотик, оброблений високоякісними матеріалами - в цьому інтер'єрі все саме так, як має бути. Водійське місце має характерною для BMW логічною структурою і ергономікою - кокпіт немов оточує водія.

Прилади мають ергономічне розташування, а функції забезпечення комфорту знаходяться під рукою пасажира.

Витончена взаємозв'язок горизонтальних поверхонь і натягнутих ліній забезпечує яскраве відчуття простору як в передній, так і в задній частині салону. Оптичний центр завжди зміщений у напрямку дороги. Впевненість і сучасність, переважаючі в дизайні інтер'єру, вселяють відчуття комфорту і безпеки. Ви також можете вибрати один з двох опціональних ліній дизайну - BMW Luxury Line і BMW Modern Line. У будь-якому з цих виконань новий BMW 5 серії Турінг, що відрізняється найвищою якістю матеріалів і дизайну, набуває ще більш самобутній характер.

Адаптивні світлодіодні фари.

Світлодіодні фари включають в себе адаптивну систему з динамічно змінним розподілом світлового потоку в міських умовах і на заміських трасах.

Система також має функції статичного освітлення поворотів та інтелектуального управління дальнім світлом з автоматичним перемиканням між дальнім і ближнім світлом фар. Таким чином, фари забезпечують оптимальну освітленість в будь-яких умовах.

У темний час доби рухливі передні фари забезпечують якісне освітлення дороги в поворотах - просто почніть обертання рульового колеса. При включенні покажчика повороту або при повороті рульового колеса автоматично активуються поворотні фари, що поліпшують видимість в ближній зоні, - навіть якщо автомобіль нерухомий. Адаптивні фари гарантують оптимальну освітленість в будь-якій дорожній ситуації, що істотно підвищує ступінь активної безпеки.

Система інтелектуального управління дальнім світлом автоматично включає і відключає дальнє світло фар в залежності від поточної освітленості і ситуації на дорозі, забезпечуючи чудову видимість в темний час доби. Розпізнаючи попереду йдуть і зустрічні транспортні засоби, система постійно регулює дальнє світло фар, не допускаючи засліплення інших учасників руху.

Панорамний скляний дах.

Панорамний скляний дах відкриває нові перспективи. Додатковий світло, що проникає в салон через такий дах, робить атмосферу в вашому автомобілі ще більш привабливою. При надмірно яскравому сонячному світлі можна скористатися стельової подвійний сонцезахисної шторкою з електроприводом.

Завдяки функціям зсуву і підйому панорамний скляний дах забезпечує безліч різних варіантів вентиляції. Інтегрований автоматично висувається ветроотражатель не тільки пригнічує небажані повітряні завихрення, а й підвищує ступінь акустичного комфорту при русі з відкритим дахом.

Атмосфера.

Унікальна атмосфера в салоні BMW 5 серії Турінг служить одній меті - забезпечити абсолютний комфорт і подарувати можливість відчувати себе як вдома всякий раз, коли ви влаштовуєтеся на одному з сидінь. Центральна консоль чітко орієнтована на водія.

Всі прилади і дисплеї розташовані саме там, де інтуїтивно чекаєш їх зустріти. За допомогою опціонального проекційного дисплея BMW важлива інформація може проектуватися на лобове скло безпосередньо в полі зору водія. Ні з чим не порівнянну функціональну естетичність, яка є невід'ємною частиною салону BMW 5 серії Турінг, можна персоналізувати за допомогою широкого асортименту додаткового обладнання.

Додаткова декоративне підсвічування забезпечує м'яке, ефектне освітлення салону. Вона посилює відчуття розкоші, а також служить практичним джерелом світла для речового відсіку центральній консолі, дверних кишень, бічних елементів. Функція перемикання кольору дозволяє створити бажану атмосферу, вибравши для підсвічування яскраво-білий або приглушений оранжевий колір.

Багатофункціональний дисплей, пропонований в якості додаткового обладнання, змінює інтерфейс в залежності від обраного режиму водіння, створюючи відповідну атмосферу і забезпечуючи підвищену безпеку, ефективність і ергономіку для водія. Інструкції навігаційної системи і дані систем допомоги водієві стали ще помітніше - достатньо одного погляду на дисплей. Завдяки цим функціям цифрове відображення інформації сприяє більш комфортному, приємному і безпечному водінню.

BMW 5 серії Турінг оснащується сучасною аудіосистемою об'ємного звучання Bang & Olufsen Surround Sound класу hi-end. Задоволення від прослуховування робить чудові відчуття при водінні абсолютно неповторними. Шістнадцять активних гучномовців загальною потужністю 1200 Вт забезпечують чудову якість звучання. Доступні наступні акустичні режими: режим Studio, при якому досягається максимальна чіткість звуку, і режим Expanded, при якому акустичний простір здається збільшеним і тим самим створюється неповторний ефект об'ємного звучання.