BMW Modern Line.

Познайомтеся з BMW 5 серії Турінг у виконанні Modern Line - бездоганно гармоніюють відтінки матеріалів і декоративних поверхонь формують в салоні відчуття сучасності, атмосферу благородної розкоші, одночасно з цим посилюючи футуристичні риси дизайну.


lines-luxury-01.jpg


Характерним елементом дизайну кузова є радіаторна решітка BMW з матовими алюмінієвими ребрами, завдяки якій в оформленні передньої частини кузова переважає мотив майбутнього. Решітка напрочуд вдало поєднується з матовими алюмінієвими елементами дизайну в передній і задній частинах кузова. Наконечники вихлопних труб виконані в матовому хромі. Футуристичну концепцію Modern Line підсилюють легкосплавні колісні диски діаметром 17 або 18 дюймів в дизайні Turbine. Завершує образ напис Modern на кожній з боковин кузова.
У салоні BMW 5 серії Турінг у виконанні Modern Line увагу привертають ергономічність приладової панелі і рульове колесо в чорному або темно-устричному кольорі. Ексклюзивна оббивка сидінь зі шкіри Dakota в кольорі слонової кістки, а також декоративні смуги у варіанті Dark Pearl з елементами в дизайні Pearl Gloss Chrome утворюють колірну гамму, що створює відчуття комфорту і рівноваги.


lines-modern-07.jpg


Як альтернативні варіанти пропонується алюмінієва обробка або ж обробка з дерева цінних порід Fineline natural - обидва варіанти надзвичайно ефектні. Характерною особливістю виконання Modern Line є ключ до автомобіля в темно-устричному кольорі з хромової смугою.

BMW Luxury Line.

BMW 5 серії Турінг Luxury Line вражає підкреслено класичним і елегантним дизайном. Стримані і витончені глянцеві хромовані елементи дизайну об'єднують вишукану зовнішність автомобіля зі спортивною маневреністю і є відмінною рисою даного виконання.
Радіаторна решітка BMW з хромованими ребрами виглядає незвично і в той же час ефектно. При погляді збоку увагу привертають особливі 18- або 19-дюймові легкосплавні колісні диски з безліччю спиць, що підкреслюють елегантність BMW 5 серії Турінг Luxury Line. Бічні вікна мають хромовану окантовку. Зовнішні дверні ручки з підсвічуванням забезпечені хромованими вставками.


lines-modern-021.jpg


У передньому і задньому фартухах маються хромовані декоративні елементи, ефектно доповнюють класичний дизайн Luxury Line. Наконечники вихлопних труб виконані в глянсовому хромі. Середні стійки кузова і опори зовнішніх дзеркал заднього виду мають контрастний глянсовий чорний колір.


lines-modern-041.jpg


Салон у виконанні Luxury Line є еталоном стилю завдяки ретельно підібраним елементам дизайну - декоративним поверхонь з дерева цінної породи в дизайні Fineline Anthracite або Ash Grain Brown зі вставками у поєднанні з ексклюзивною контрастною глянсовою хромованою смугою. Високоякісна шкіряна оббивка (шкіра Dakota чорного, бежевого і устричного квітів або ж шкіра Nappa кольору мокко або кольору слонової кістки) з ексклюзивним рядком і чорними елементами чудово вписується в гостинну атмосферу.


lines-luxury-06.jpg

Те ж можна сказати і про накладках порогів передніх і задніх дверей з підсвічуванням. Характерною особливістю виконання Luxury Line є декоративна хромована смуга на корпусі ключа до автомобіля.

М Спорт пакет.

Одне із самих естетичних втілень спортивного характеру - опціональний М Спорт пакет дозволяє найбільш ефектно підкреслити динамічність BMW 5 серії Турінг. Ексклюзівное обладнання розставляє візуальні акценти, тоді як спортивна підвіска M * покращує динамічні характеристики автомобіля. Зовнішні компоненти аеродинамічного пакету M вигідно доповнюють спортивний вигляд BMW 5 серії Турінг. Потужні повітрозабірники роблять передній фартух більш значним. За рахунок бічних порогів з додатковими контурними лініями профіль автомобіля набуває особливої ​​чіткості.


lines-sport-04.jpg

 

Цей ефект органічно посилюється заднім фартухом з наконечниками вихлопних труб в темному хромовом дизайні і вражаючим дифузором у виконанні Dark Shadow (металік), який формує додаткове притискне зусилля на високих швидкостях. На вибір пропонуються два варіанти легкосплавних колісних дисків M з подвійними спицями - модель 613 M діаметром 18 дюймів і модель 351 M діаметром 19 дюймів.

lines-sport-06.jpg

Відкрийте двері - накладка дверного порога M з хромовими вставками і логотипом M захоплює погляд всередину салону, де вас чекають інші надзвичайно привабливі елементи М Спорт пакета.

lines-sport-05.jpg

Спортивні сидіння мають ексклюзивну оббивку з тканини / текстилю Alcantara в кольорах Grey Shadow / Anthracite в дизайні M (також можна вибрати іншу оббивку зі шкіри). Багатофункціональне кермо M бездоганно лежить в руках і забезпечує водієві абсолютний контроль. Декоративні смуги, наприклад у варіанті Aluminium Hexagon, і оббивка стелі BMW Individual в кольорі Anthracite перегукуються з атлетичною характером автомобіля.


BMW Individual.

Унікальність характеру проявляється в кожній деталі - втілення справжньої ексклюзивності. Дайте волю прагненню до досконалості. Істинна ексклюзивність є привілеєм. Привілеєм, що відкриває нові горизонти для всіх почуттів завдяки асортименту BMW Individual для BMW 5 серії Турінг. Цей привілей відчувається вже з перших миттєвостей.
Забарвлення BMW Individual Pyrite Brown (металік) посилює естетичну ефектність кузова, укладаючи в собі бездоганну вишуканість відтінків піриту. Цей колір відрізняється невиліковним витонченістю і одночасно з цим випереджає час. Під поверхнею покриття знаходяться виблискуючі сріблясто-золоті пігментні частинки - кожен рух дає початок дивній грі світла і тіні. Оптична глибина кольору є відображенням кристалічної структури сяючого піриту.

lines-individual-03.jpg
У салоні нового BMW Individual 5 серії Турінг ретельно підібрані матеріали в сукупності утворюють контрастний і разом з тим гармонійний образ. Високоякісна шкіра BMW Individual Merino з дрібнозернистою текстурою в кольорі Platinum наділяє картину виразною глибиною, однак така оббивка являє собою щось більше, ніж ефектний візуальний елемент. Шкіра відрізняється надзвичайною м'якістю, яку можна відчути на дотик.


lines-individual-01.jpg

Настільки висока якість шкіри пояснюється її шляхетним походженням. Неповторна пружна м'якість є результатом скрупульозного процесу відбору і ретельного делікатного дублення. Це розкіш в найбільш природного її формі. На вибір пропонується широкий спектр кольорів - від сірого Silk Grey до коричневого Nutmeg.

lines-individual-04.jpg

Завершує композицію ефектний штрих - обробка салону деревом цінної породи BMW Individual в дизайні Sen Light Brown. Характерна текстура дерева формується за багато років його життя і привносить в салон відчуття природного, природного витонченості. Таке дерево росте не менше ста років. І підкорює в одну мить. Ця ефектна деталь зводить BMW Individual 5 серії Турінг у вищий ступінь досконалості.