Сервіси Connected Drive.

Сервіси Connected Drive нададуть вам широкий асортимент інформації, розваг та обслуговування в дорозі.


services_and_apps-connected_drive-en-06.jpg


Серед цих послуг варто згадати службу BMW Online, що забезпечує доступ до поточної інформації з прив'язкою до місця розташування, наприклад до прогнозів погоди, новинам, онлайн-пошуку, а також офісним функціям. Крім того, є можливість комбінування окремих послуг, таких як веб-камери і паркувальна інформація, а також туристичні та готельні путівники.

services_and_apps-connected_drive-en-02.jpg
Дане додаткове обладнання також включає в себе необмежений доступ до мобільних додатків, наприклад BMW Connected. У магазині BMW ConnectedDrive Store ви знайдете безліч інших корисних програм, причому їх список щодня поповнюється.


Функція диктування повідомлень.

Візьміть ваш офіс з собою: перебуваючи в автомобілі, ви за допомогою функції офісу можете працювати з електронною поштою і текстовими повідомленнями у вашому смартфоні, підключеному до автомобіля за допомогою Bluetooth.

services_and_apps-dictation-function-en-02.jpg


Функція диктування повідомлень перетворює мова в текст, який можна надіслати в електронному листі або текстовому повідомленні зі смартфона, підключеного до автомобіля за допомогою Bluetooth. Завдяки навігаційній системі Professional, підтримці Bluetooth та послугам Connected Drive вам більше не доведеться брати ваш мобільний телефон в руки. Інформацію про сумісність функції Bluetooth зі смартфонами та іншими мобільними пристроями можна знайти за адресою www.bmw.ru/bluetooth.
Функцією диктування повідомлень можна користуватися безкоштовно протягом перших 60 днів. Для подальшого постійного користування послугою необхідно укласти контракт з компанією Nuance®.

Офіс Bluetooth.

Офіс Bluetooth дозволяє більш ефективно використовувати час, що проводиться в автомобілі. Підключення Bluetooth- і USB-пристроїв забезпечить зручний спосіб планування та організації в дорозі.

bluetooth-office-mail-en-slide-2.jpg
Електронна пошта, зустрічі, завдання і текстові повідомлення відображаються на дисплеї управління або ж зачитуються вголос через гучномовці аудіосистеми автомобіля. Повний перелік сумісних мобільних телефонів і смартфонів можна знайти за адресою www.bmw.ru/bluetooth.


Інтелектуальна система екстреного виклику.

Інтелектуальна система екстреного виклику дозволяє цілодобово отримувати швидку адресну допомогу, а також допомогу спеціально підготовлених співробітників на вашій рідній мові, навіть якщо ви перебуваєте за кордоном.

services_and_apps-intelligent-emergency-call-en-01.jpg
У разі серйозної аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або преднатяжители ременів, інтелектуальна система автоматично посилає аварійний виклик. Необхідні дані, наприклад точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії та можливих травмах водія і пасажирів, передаються в контактний центр BMW допомогою інтегрованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Співробітники контактного центру повідомлять про те, що трапилося в найближче відділення рятувальної служби та нададуть підтримку по телефону до тих пір, поки аварійні служби не прибудуть на місце події. Аварійний виклик можна активувати вручну, наприклад у випадку, якщо в допомоги потребують інші учасники руху.

Дистанційне керування автомобілем.

За допомогою віддалених послуг можна управляти різними функціями за допомогою додатка My BMW Remote. Наприклад, можна регулювати параметри автономного обігрівача.

services_and_apps-remote-service-01.jpg


Активація та деактивація функцій проводиться за допомогою додатка My BMW Remote. Є можливість передачі інформації про пункти призначення безпосередньо із системи «Локальний пошук Google ™». Місцезнаходження автомобіля може бути відображено в радіусі 1,5 км. Допомогою контактного центру BMW можна замкнути і відімкнути автомобіль. Функція пропонується тільки в комплекті з устаткуванням «Сервіси Connected Drive».


Інформація про дорожню ситуацію онлайн.

Система надання інформації про дорожньо-транспортної обстановку в режимі реального часу (Real Time Traffic Information - RTTI) постійно забезпечує вас найбільш актуальною інформацією про ситуацію на дорогах.

services_and_apps-rtti-en-04.jpg
Ви отримуєте точні відомості про час і тривалість заторів фактично в режимі реального часу. Дані надходять з таких джерел, як інформація про переміщення мобільних телефонів в стільникових мережах, GPS-дані парків транспортних засобів, смартфони програми і поліцейські звіти.


services_and_apps-rtti-en-02.jpg

 

Ці дані аналізуються з найвищою ретельністю, що дозволяє визначити місце розташування транспортного затору з точністю до 500 м. Завдяки цьому система RTTI надає інформацію в режимі реального часу про поточну ситуацію на автомагістралях, основних дорогах і заміських трасах, а також на безлічі міських маршрутів, рекомендуючи при цьому альтернативні маршрути проїзду. Система RTTI пропонується тільки в комплекті з устаткуванням «Сервіси Connected Drive» і навігаційною системою BMW.


Консьєрж-сервіс.

Вам ніколи не хотілося приміряти на себе роль людини, що має особистого помічника? У вас є така можливість завдяки особливій службі - послуги консьєржа від BMW Connected Drive.


services_and_apps-concierge_service-01.jpg


Натисканням кнопки ви з'єднуєтеся з співробітником контактного центру BMW, які приймають на себе функції вашого персонального асистента в дорозі.
Вас цікавить конкретний ресторан, найближчий банкомат або аптека? Співробітник контактного центру BMW допоможе знайти те, що вам потрібно, і може при необхідності передати відповідний адресу безпосередньо в навігаційну систему вашого автомобіля. Наш співробітник може навіть замовити для вас столик в ресторані або забронювати номер в готелі. Функція «Консьєрж-сервіс» не залежить від вашого мобільного телефону і доступна цілодобово як у вашій країні, так і за кордоном без додаткової плати. Для користування даною функцією необхідно наявність обладнання «Сервіси Connected Drive».