Функціональність.

Вишуканість, елегантність і динамічність BMW 5 серії Турінг буквально заворожують, проте не менш яскраве враження справляє і практичність цього автомобіля. Салон і багажний відсік мають максимально можливу ступінь функціональності і дозволяють успішно вирішувати будь-які завдання незалежно від того, який багаж потрібно перевезти.

comfort-efficiency-01.jpg


За натисканні клавіші на ключі автоматично відкривається скло двосекційною дверей багажника, піднімаючи при цьому задню секцію багажної полиці, ідеальне рішення для укладання дрібних покупок. Якщо ж маєте занурити великий обсяг багажу, повторним натисканням клавіші можна відкрити двері багажника повністю і, таким чином, отримати безпосередній доступ до практично рівної поверхні підлоги багажного відсіку.

comfort-efficiency-03.jpg


Для перевезення великогабаритного багажу передбачена можливість складання роздільних спинок задніх сидінь у співвідношенні 40:20:40. Спинки можна скласти безпосередньо з багажного відсіку за допомогою засобу дистанційного керування фіксацією спинок. У цьому випадку спинки складаються в співвідношенні 60:40. Опціональна функція регулювання кута нахилу спинок задніх сидінь передбачає сім різних положень під кутом до 11 °. Таким чином, об'єм багажного відсіку може бути збільшений з 560 до 1670 л.

comfort-efficiency-06.jpg


Багатофункціональний дисплей.

Багатофункціональний дисплей діагоналлю 10,2 дюйма, виконаний за технологією Black Panel, забезпечує ефектне та ефективне візуальне уявлення інформації. Різні режими і їх функції відображаються в приладовій панелі з відповідною адаптацією колірної схеми для кожного з режимів - Comfort, ECO PRO і Sport.

comfort-display-en-02.jpg


Розважальна система для пасажирів задніх сидінь Professional.

Розважальна система для пасажирів задніх сидінь Professional включає в себе два кольорових екрана діагоналлю 9,2 дюйма (з регулюванням нахилу) і DVD-привід.

comfort-fond_entertainment-01.jpg


Система має функції навігації та інтернет-доступу (необхідне з'єднання з мобільним телефоном), дистанційного управління, а також підключення MP3-програвача, ігрових консолей і навушників (у тому числі бездротових).