Комфорт водіння.

Комфорт в автомобілі класу «Гран Туризмо» визначається, у тому числі по тому, наскільки сильно чути шум від руху автомобіля всередині салону. Запатентована інтегральна п'ятиважельна задня підвіска позбавляє трансмісію від вібрацій, викликаних нерівностями дорожнього щільна, забезпечуючи високу стійкість і комфорт.


driving_comfort.jpg


Серійно на BMW 5 серії Гран Туризмо ззаду встановлюється пневмопідвіска, яка автоматично регулює рівень задній частині автомобіля щодо дороги. Завдяки цьому підвіска працює оптимально навіть при максимальному завантаженні автомобіля.


Комфортний доступ.

Інноваційний комфорт управління - функція комфортного доступу, включаючи безконтактне відкривання і закривання задньої кришки, дозволяє Вам відкрити двері автомобіля і після цього запустити двигун - і все це без використання ключа.
Ключ, що знаходиться, наприклад, в кишені брюк або портфелі, автоматично розпізнається системою, як тільки Ви наблизитеся до автомобіля. Після автоматичного розблокування дверей Ви можете сісти в автомобіль і запустити двигун за допомогою кнопки Start / Stop.

comfort-comfort_access-01.jpg


До складу даної функції входить можливість безконтактного відкривання і закривання задньої кришки. Для цього Вам необхідно провести ногою під центральною частиною заднього бампера. Для розпізнавання людини і реєстрації руху ногою в задньому бампері на різній висоті встановлені спеціальні датчики. Дозвіл на доступ до автомобіля видається тільки в тому випадку, якщо система при цьому ідентифікує ключ від автомобіля. Тільки після цього замок багажного відсіку розблокується, а задня кришка підніметься вгору.
Завдяки ідентифікації по ключу гарантується безперебійна працездатність системи. Знаходяться під автомобілем предмети і навіть пробігуючі під заднім бампером тварини неспроможні збити її з пантелику.

Функціональність.

Різні завдання вимагають різних рішень. Саме тому BMW 5 серії Гран Туризмо оснащується двоскладовий задньою кришкою: відкривши маленьку частину задньої кришки, Ви можете швидко помістити в багажник свою куртку, пальто, портфель та інші речі.

Funnctionality_01.jpg


При цьому пасажирський відсік залишається закритим аналогічно седану. Холод, спека і протяг не проникають в салон. Якщо Вам необхідно перевезти більший вантаж, наприклад ящики з напоями або велосипеди, Ви можете відкрити велику задню кришку - в тому числі за допомогою серійної кнопки на ключі.


Funnctionality_02.jpg


Зміщуючи заднє сидіння по трьох позиціях, можна збільшити об'єм багажного відсіку до 500 літрів. При цьому заднім пасажирам раніше доступна величезна вільний простір для ніг - як в седані.


Funnctionality_03.jpg


Опустивши заднє сидіння, складатися в співвідношенні 40: 20: 40, або окремі спинки, об'єм багажного відсіку зростає до 1700 літрів. Стяжні ремені, кріпильні петлі і відсіки для зберігання дозволяють акуратно розмістити вантаж і надійно зафіксувати його. Комфорт седана гармонійно поєднується з вільним простором турінга.

Багатофункціональний приладовий дисплей.

Багатофункціональний приладовий дисплей з діагоналлю 10,2 дюйма і технологією Black Panel забезпечує унікальну візуалізацію під час водіння.


comfort-display-en-02.jpg


Дисплей може працювати в трьох різних режимах, кожен з яких має свої особливості і адаптований у плані колірного і графічного оформлення, а саме Comfort, ECO PRO і Sport.

comfort-display-en-01.jpg


Розважальна система Professional для задніх пасажирів.

Розважальна система Professional для задніх пасажирів включає в себе два окремих кольорових монітора з діагоналлю 9,2 дюйма і регулюванням по куту нахилу, а також привід DVD.


comfort-fond_entertainment-01.jpg


Під час руху дана система дозволяє заднім пасажирам користуватися навігацією і переглядати сторінки в Інтернеті (при підключенні до мобільного мережі). У числі інших функцій дистанційне керування, виходи для підключення MP3-плеєра і навушники (у тому числі бездротові)