Розваги онлайн.
Ідеальна композиція для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою. Функція «Розваги Онлайн» забезпечує прямий і необмежений доступ до більш ніж 22 млн музичних композицій - при цьому для користування функцією не вимагаються додаткові пристрої.

online-entertainment-en.jpg

Величезна кількість композицій на будь-який смак. Функція «розваги онлайн» дозволяє створити обліковий запис з фіксованою абонентською платою за допомогою будь-якого з музичних партнерів BMW (наприклад, rara). Обліковий запис можна використовувати без додаткової плати в наступних п'яти європейських країнах: Німеччина, Франція, Великобританія, Італія, Нідерланди.
Ця функція пропонується тільки в комплекті з устаткуванням «Послуги Connected Drive» і навігаційною системою Professional.

Консьєрж-сервіс.
Якщо ви завжди мріяли, щоб у вас був особистий дворецький, пропонуємо вам здійснити мрію і скористатися «Консьєрж-сервісом» в рамках BMW Connected Drive.
Натиснувши всього лише одну кнопку, ви опинитеся на зв'язку з співробітником контактного центру BMW, який прийме на себе функції вашого персонального асистента в дорозі

concierge-service-en.jpg

Ви не можете відшукати потрібний вам ресторан, шукаєте найближчий банкомат або аптеку? Співробітник контактного центру BMW допоможе вам знайти те, що потрібно, і при необхідності передасть відповідний адресу безпосередньо в навігаційну систему вашого автомобіля. Функція «Консьєрж-сервіс» не залежить від мобільного телефону водія і доступна цілодобово - як у вашій країні, так і за кордоном - без додаткової плати. Для користування даною функцією необхідно обладнання «Сервіси Connected Drive».

Сервіси Connected Drive.
Сервіси Connected Drive нададуть водієві широкий асортимент інформації, розваг та обслуговування в дорозі.

connected-drive-service-slide-03-en.jpg

Наприклад, варто згадати службу BMW Online, з прив'язкою до місця розташування забезпечує доступ до поточної інформації - прогнозами погоди, новинам, онлайн-пошуку, а також офісним функціям. Крім того, кожен водій може підібрати окремі сервіси собі до смаку: наприклад, скористатися веб-камерами, паркувальною інформацією, а також отримати доступ до туристичних і готельним путівникам.

connected-drive-service-slide-04-en.jpg

Дане додаткове обладнання також включає в себе зручний, безпечний і необмежений доступ до таких додатків для смартфонів, як BMW Connected. Опція «Сервіси Connected Drive» надає водіям безліч можливостей, які перетворюють кожну поїздку в BMW в надзвичайно приємна подія.


Функція диктування.
Завдяки навігаційній системі Professional, Bluetooth-з'єднанню і сервісам Connected Drive вам вже не обов'язково брати в руки телефон.

dictate-function-slide-02-en.jpg

Весь текст тепер можна вводити за допомогою голосу. Функція диктування дозволяє перетворювати мова в текст, який потім можна надіслати електронною поштою або в текстовому повідомленні. Функцію диктування можна також використовувати для створення записів в сервісах Facebook і Twitter за допомогою додатків BMW Apps. Функція диктування безкоштовна протягом перших 60 днів. Для продовження користування функцією необхідно укласти договір з компанією Nuance® про платний обслуговуванні.

Інформація про дорожню ситуацію онлайн.
Система надання інформації про дорожню ситуацію онлайн (Real Time Traffic Information - RTTI) постійно забезпечує вас найбільш актуальними відомостями про трафік на дорогах. Ви отримуєте точні відомості про час і тривалість заторів у режимі реального часу.

rtti-slide-01-en.jpg

Дані ґрунтуються на інформації про переміщення мобільних телефонів в стільникових мережах, GPS-відомостях парків транспортних засобів, додатків для смартфонів і поліцейських звітів. Інформація вкрай ретельно аналізується, що дозволяє визначити місце розташування транспортного затору з точністю до кількох метрів. Завдяки цьому система RTTI може завжди надавати актуальну інформацію про поточну ситуацію на автомагістралях, основних дорогах і заміських трасах, а також на безлічі міських маршрутів і рекомендувати альтернативні варіанти проїзду. Система RTTI пропонується тільки в комплекті з опцією «Сервіси Connected Drive» і навігаційною системою Professional.