Сервіси Connected Drive.
Сервіси Connected Drive нададуть водієві широкий асортимент інформації, розваг та обслуговування в дорозі.

connected-drive-service-slide-06-en.jpg

Наприклад, варто згадати службу BMW Online з прив'язкою до місця розташування, що забезпечує доступ до поточної інформації - прогнозами погоди, новинам, онлайн-пошуку, а також офісним функціям. Крім того, кожен водій може підібрати окремі сервіси собі до смаку: наприклад, скористатися веб-камерами, паркувальною інформацією, а також отримати доступ до туристичних і готельним путівникам.

rtti-slide-01-en.jpg

Дане додаткове обладнання також включає в себе зручний, безпечний і необмежений доступ до таких додатків для смартфонів, як BMW Connected. Опція «Сервіси Connected Drive» надає водіям безліч можливостей, які перетворюють кожну поїздку в BMW в надзвичайно приємну подію.

Функція диктування.
Завдяки навігаційній системі Professional, Bluetooth-з'єднанню і сервісам Connected Drive вам вже не обов'язково брати в руки телефон.

dictate-function-slide-03-en.jpg

Весь текст тепер можна вводити за допомогою голосу. Функція диктування дозволяє перетворювати мову в текст, Який потім можна надіслати електронною поштою або в текстовому повідомленні. Функцію диктування можна також використовувати для створення записів в сервісах Facebook і Twitter за допомогою додатків BMW Apps. Функція диктування безкоштовна протягом перших 60 днів. Для продовження користування функцією необхідно укласти договір з компанією Nuance® про платне обслуговування.

dictate-function-slide-01-en.jpg

Список підтримуваних мов Ви можете подивитися на офіційному сайті компанії Nuance®.