Sport Line.
ПакетSport Line додає витонченому зовнішньому вигляду BMW 4 серії Гран Купе ультрадинамічні риси. Ефектні елементи дизайну в глянсовому чорному кольорі акцентують спортивну природу автомобіля, притягаючи захоплені погляди. Вишукану атмосферу в салоні створюють ексклюзивні матеріали оббивки, наприклад шкіра кольору Кораловий Червоний.

sport-line-slide-01.jpg

Пакет обладнання Sport Line підкреслює спортивну майстерність автомобіля полірованими глянцевими 18-дюймовими легкосплавними колісними дисками з подвійними спицями в двокольоровому виконанні з елементами кольору Залізний Сірий. Образ доповнюють глянцеві чорні елементи передніх центральних повітрязабірників. У глянсовому чорному кольорі виконані і інші елементи - передні грані дев'яти ребер фірмової радіаторної решітки BMW, аеродинамічні повітроводи, а також вставки на передньому і задньому бамперах. Корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду забарвлені в колір кузова, обрамлення вікон виконані в матовому чорному кольорі. Спортивний вигляд доповнюють чорна хромована вихлопна труба і напис Sport на боковині кузова над аеродинамічним повітропровідом
Для пакету Sport Line також пропонуються двоколірні 19-дюймові легкосплавні колісні диски в дизайні 407 із зіркоподібним розташуванням спиць і різними розмірами шин передніх і задніх коліс. Зовнішні дзеркала теж виконані в чорному глянці.

sport-line-slide-02.jpg

ПакетSport Line включає в себе контрастні чорні та червоні вставки в салоні, що перегукуються з класичними мотивами динамічного дизайну BMW. Рельєфні спортивні сидіння водія і переднього пасажира обтягнуті текстилем Track кольору Антрацитовий з червоними або сірими елементами.

sport-line-slide-04.jpg

Шкіряне спортивне рульове колесо при бажанні можна прикрасити контрастним рядком червоного або чорного кольору на вибір. Спортивний характер підкреслюють ексклюзивні декоративні смуги, що простягнулися по всій довжині салону, і ефектні деталі, наприклад глянсова чорна обробка з червоною контрастною смугою і така ж обробка центральної консолі. Відкриваючи двері, ви із задоволенням затримайте погляд на алюмінієвих дверних порогах з написом BMW Sport. Крім того, порадує вас і включена в пакет система декоративного підсвічування передньої і задньої частин салону, що охоплює простір в області ніг водія і переднього пасажира, середні стійки кузова і вставки дверних карт. У систему підсвічування входить також біле підсвічування відсіку для рукавичок і вітальне освітлення передньої і задньої частин салону в кольорі Холодний Білий. Серед інших характерних деталей можна назвати шкали спідометра і тахометра з червоними контрастними кільцями, а також хромове обрамлення блоків аудіосистеми та системи кондиціонування повітря. Ключ до автомобілю з червоною обробкою також гармонує з динамічним чином Sport Line. Режим Sport +, що активується за допомогою системи управління режимами водіння, робить характер автомобіля ще більш енергійним і динамічним.

sport-line-slide-03.jpg

Для Sport Line пропонується широкий асортимент видів оббивки, включаючи штучну шкіру Sensatec кольору Чорний з червоними контрастними елементами або без них, шкіру Dakota в кольорі Чорний з червоними контрастними елементами або без них, шкіру Dakota кольору Устричний з темними контрастними елементами і чорній кольоровій схемою для салону , а також шкіру Dakota в кольорі Кораловий Червоний з чорними вставками (у цьому варіанті нижня частина приладової панелі також виконується в кольорі Кораловий Червоний). Можна ще більше підкреслити індивідуальність салону, замовивши обробку в дизайні Fine Brushed Aluminium з глянсовою чорною смугою або матовою смугою в кольорі Кораловий Червоний. Ще один варіант - обробка цінною породою дерева Fineline Anthracite з хромової контрастною смугою в дизайні Pearl-Gloss Chrome. Контрастна смуга охоплює весь салон, включаючи задні двері.

Modern Line.
З пакетом устаткування Modern Line вигляд вашого BMW 4 серії Гран Купе знаходить кришталеву чистоту. Привабливі елементи дизайну в матовому алюмінієвому виконанні створюють приємну, безперечно структуровану обстановку. Шкіряна оббивка сидінь в ідеально підібраному кольорі Світлий Устричний органічно вписується в оформлення салону, підкреслюючи стильний і сучасний характер автомобіля.

modern-line-slide-01.jpg

Автомобіль, оснащений пакетом устаткування Modern Line, миттєво звертає на себе увагу завдяки 18-дюймовими легкосплавними колісними дисками в дизайні Turbine 415 з різними розмірами шин для передніх і задніх коліс. Радіаторна решітка BMW з одинадцятьма ребрами, передні кромки яких мають матову алюмінієву обробку, декоративні елементи передніх повітрязабірників, а також передній і задній бампери з характерною матово-алюмінієвою обробкою привносять у вигляд автомобіля сучасні, яскраві риси. Обрамлення бічних вікон, аеродинамічні повітроводи та вихлопні труби також виконані в матово-алюмінієвому дизайні. Ще одна характерна деталь даного варіанту виконання - напис Modern на боковинах кузова

modern-line-slide-02.jpg

В якості опціїпропонуються 19-дюймові легкосплавні колісні диски в дизайні Turbine 402 з різними розмірами шин передніх і задніх коліс.
Одна їх ефектних особливостей пакету Modern Line - алюмінієві накладки на дверні пороги з написом BMW Modern. Сидіння в чорній штучній шкірі Sensatec виключно комфортні і надзвичайно привабливі. Оздоблення Pearl Dark бездоганно поєднується з декоративною смугою в дизайні Pearl-Gloss Chrome, що проходить через весь салон. Центральна консоль оформлена в глянсовому чорному кольорі.

modern-line-slide-03.jpg

До складу пакету також входить налаштована оранжево-червоне або біле декоративне підсвічування передньої і задньої частин салону, яке охоплює простір в області ніг водія і переднього пасажира, центральні стійки кузова і вставки дверних карт. Таке підсвічування, як і вітальне освітлення в кольорі Холодний Білий для передньої і задньої частин салону, допоможе зорієнтуватися в салоні в темний час доби. Перелік елементів інтер'єру у складі пакету Modern Line завершують хромова окантовка блоку управління кондиціонером повітря і аудіосистемою, а також ключ до автомобіля з обробкою в дизайні Pearl-Gloss Chrome.

modern-line-slide-04.jpg

Для пакету Modern Line пропонуються наступні варіанти оббивки: текстиль Breeze / шкіра в кольорі Устричний в поєднанні з чорною або устричної колірною схемою для салону, текстиль Breeze / шкіра в кольорі Чорний, шкіра Dakota кольору устричний з елементами в темно-устричному кольорі в поєднанні з чорною або устричної колірною схемою для салону, а також шкіра Dakota кольору Чорний. Додати ще більше індивідуальності салону дозволяє декоративне оздоблення, доступна в наступних варіантах: обробка Fine Brushed Aluminium з контрастною смугою в дизайні Pearl-Gloss Chrome, обробка цінною породою дерева Fineline Pure з контрастною смугою в дизайні Pearl-Gloss Chrome, обробка цінною породою дерева Fineline Anthracite з контрастною смугою в дизайні Pearl-Gloss Chrome.

Luxury Line.
Ще більш вражаючий образ для BMW 4 серії Гран Купе. Пакет Luxury Line включає безліч витончених елементів найвищої якості, стиль яких не підвладний часу. Характерні особливості виконання - глянцеві хромові преміум-елементи дизайну, а також шкіра Dakota в кольорі Світла Кориця з ексклюзивним рядком

luxury-line-slide-01.jpg

Пакет обладнання Luxury Line приносить у вигляд автомобіля риси благородної елегантності. Одна з характерних особливостей Luxury Line - високоякісні 18-дюймові легкосплавні колісні диски в дизайні 416 з безліччю спиць. Глянцеві хромові елементи передніх бокових повітрозабірників, як і ефектний напис Luxury, що прикрашає боковину кузова, доповнюють витончений образ. Погляд притягують і аеродинамічні повітроводи в глянсовому хромовом виконанні, і радіаторна решітка BMW з одинадцятьма ребрами, передні кромки яких також мають хромову обробку. Все це поєднується з вишуканою глянсовою хромової обробкою переднього і заднього бамперів, обрамлення вікон, вихлопних труб та інших елементів.

luxury-line-slide-02.jpg

В якості опції пропонуються 19-дюймові легкосплавні колісні диски в дизайні 399 з великою кількістю спиць і різними розмірами шин передніх і задніх коліс.
Пакет Luxury Line придає виняткову елегантність в дизайні салону. Яскраве враження від інтер'єру підсилюють алюмінієві накладки дверних порогів з написом BMW Luxury, оббивка сидінь зі штучної шкіри Sensatec чорного кольору або кольору бежевий венето, а також охоплює весь салон обробка цінною породою дерева Fineline Anthracite з контрастною смугою в дизайні Pearl-Gloss Chrome.

luxury-line-slide-04.jpg

Крім того, до складу пакету входить  оранжево-червоне або біле декоративне підсвічування передньої і задньої частин салону, яка охоплює простір в області ніг водія і переднього пасажира, центральні стійки кузова і вставки дверних карт і включає в себе вітальне освітлення в кольорі Холодний Білий для передньої і задньої частин салону. Серед характерних особливостей виконання Luxury Line також варто згадати глянсову чорну обробку центральної консолі з ексклюзивними хромовими деталями і хромовим обрамленням боків аудіосистеми та системи кондиціонування повітря. Навіть ключ до автомобіля виконаний у відповідному дизайні Pearl-Gloss Chrome і перегукується з винятковою привабливістю цього пакету устаткування.

luxury-line-slide-03.jpg

Перелік альтернативних варіантів оббивки включає в себе шкіру Dakota кольору Чорний з ексклюзивною строчкою, шкіру Dakota в кольорі бежевий венето з ексклюзивною строчкою, шкіру Dakota в кольорі Світла Кориця з ексклюзивною рядком (включаючи нижню частину приладової панелі в кольорі Світла Кориця), а також шкіру Dakota в кольорі Біла Слонова Кістка з чорною колірною схемою для салону. Також пропонується обробка деревом цінної породи - варіант Burled Walnut з контрастною смугою в дизайні Pearl-Gloss Chrome і дерев'яними вставками або варіант Ash Grain з металевими вставками і контрастною смугою в дизайні Pearl-Gloss Chrome.

M Спорт пакет.
M Спорт пакет дозволяє повною мірою розкрити атлетичний характер вашого BMW 4 серії Гран Купе. Контрастна смуга в кольорі синій  або комбінована оббивка з текстилю Alcantara / тканини - кожен компонент устаткування і елемент дизайну обіцяє безмежне задоволення від спортивного водіння.

m-sport-package-slide-01.jpg

За рахунок 18-дюймових легкосплавних дисків M Double-spoke 441 M з різнорозмірними шинами, що входять в M Спорт пакет, зовнішній вигляд автомобіля стає підкреслено динамічним. Також ефектно виглядає логотип M на боковині кузова. Спортивна підвіска M забезпечує поліпшену керованість і маневреність, що дозволить отримати ще більше задоволення від керування автомобілем. Спортивний вигляд вигідно підкреслюють збільшені повітрозабірники переднього бампера, бічні пороги з додатковою рельєфною лінією і задній бампер зі вставкою дифузора в кольорі Темна Тінь. Аеродинамічні повітроводи і передні кромки дев'яти ребер решітки радіатора BMW мають глянсову чорну обробку. Ці елементи ідеально гармоніюють з атлетичною елегантністю обробки BMW Individual High-Gloss Shadow Line, що включає глянцево-чорне обрамлення вікон. Забарвлення корпусів зовнішніх дзеркал відповідає кольору кузова. Завершує образ вихлопна труба в контрастному хромованому виконанні. Для M Спорт пакету пропонуються два ексклюзивних варіанти забарвлення кузова, доступних виключно у складі даного пакету, - синій ешторіл і вугільний йорний.

m-sport-package-slide-02.jpg

Для даного пакету обладнання також пропонуються поліровані 19-дюймові легкосплавні диски M Double-spoke 442 M з різнорозмірними шинами або Star-spoke 403 M. Крім того, аеродинамічні повітроводи і обрамлення вікон можуть мати глянсову чорну або матову алюмінієву обробку.

m-sport-package-slide-04.jpg

M Спорт пакет створює в салоні ні з чим не порівняну атмосферу, яка вигідно підкреслює динамічний характер автомобіля. Спортивні сидіння для водія і переднього пасажира в оббивці з ексклюзивного текстилю Hexagon / Alcantara кольору Антрацитовий з рядком M і синіми елементами роблять салон ще привабливішим. Шкіряне рульове колесо M з багатофункціональними клавішами і спеціальними упорами для великих пальців забезпечує бездоганну точність управління. M Спорт пакет включає в себе накладки на дверні пороги M, антрацитову обробку стелі BMW Individual, обробку салону Aluminium Hexagon з контрастною смугою в кольорі Чорний (глянсова) або в кольорі Синій  (матова) і ексклюзивні вставки в обшивці дверей. Підніжка M, укорочений важіль перемикання передач (тільки в поєднанні з шестіступінчастою КПП) з емблемою M, а також чохли важеля перемикання передач і ручного гальма зі шкіри Walknappa забезпечують неперевершену динамічність і потужність. Серед інших особливостей пакета - декоративне підсвічування і вітальне освітлення. Захват викликають такі деталі, як глянсова чорна обробка центральної консолі, червоні шкали спідометра і тахометра з червоними контрастними кільцями, а також хромова окантовка блоків аудіосистеми і системи клімат-контролю. Додатковий режим Sport + активується за допомогою системи управління режимами водіння і додатково покращує динамічні характеристики вашого BMW, дозволяючи отримати ще більше задоволення від водіння. Ключ з обробкою синього кольору підкреслює яскравий характер M Спорт пакета.

m-sport-package-slide-03.jpg

Пропонуються різні варіанти оббивки, серед яких оббивка шкірою Dakota кольору Чорний, кольору Бежевий Венето або Біла Слонова Кістка, а також розширена обробка шкірою Dakota в кольорі Кораловий Червоний з чорними елементами, що включає в себе червону обробку нижньої частини центральної консолі. У перелік пропонованих варіантів декоративної обробки входить обробка деревом цінної породи Burled Walnut з контрастною смугою в дизайні Pearl-Gloss і обробка Fine Brushed Aluminium з глянцевою чорною контрастною смугою.