Асистент водіння.
Система Асистент водіння функціонує на основі отриманих від відеокамер даних і включає систему допомоги при перестроюванні, систему попередження про небезпеку зіткнення, а також систему розпізнавання пішоходів (дві останні системи мають функцію автоматичної активації гальм).

driver-assistance-slide-02.jpg

Система допомогипри перестроюванні постійно відстежує дорожню розмітку. При ненавмисному виході за межі вибраного ряду на швидкості понад 70 км / год система включає вібрацію рульового колеса і виводить візуальний сигнал на приладову панель. У разі навмисного перестроювання (з включенням покажчика повороту) попередження не подається.

driver-assistance-slide-01.jpg

Система попередження про небезпеку зіткнення (з функцією автоматичної активації гальм) розпізнає інші транспортні засоби, тоді як система попередження про небезпеку наїзду на пішохода (також має функцію автоматичної активації гальм) реагує на появу на дорозі людей. Розпізнавши небезпеку, система попередження про зіткнення активує двоступінчастий механізм оповіщення - на приладовій панелі загоряється індикатор, після чого подається звуковий сигнал. Система, що попереджає про небезпеку наїзду на пішохода, має одноступінчатий механізм оповіщення, застосовуваний при високій ймовірності наїзду. Після подачі попередження про загрозу зіткнення гальмівна система приводиться в стан підвищеної готовності, що скорочує час її спрацьовування. У надзвичайній ситуації проводиться автоматичне гальмування.

Проекційний дисплей BMW.
Повноколірний проекційний дисплей BMW відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія (крізь поляризовані окуляри дисплей видно не повністю), що дозволяє повністю зосередитися на водінні.
Залежно від переліку обладнання автомобіля на проекційному дисплеї можуть відображатися повідомлення системи інформування про обмеження швидкості з індикацією заборони на обгін, підказки ECO PRO, повідомлення бортової системи діагностики, а також інформація і попередження від систем допомоги водієві. Також на проекційний дисплей можна вивести часто використовувані функції (наприклад, телефон або розважальну систему).

head-up-display-en.jpg

Символи, що проектуються на лобове скло, відображаються у  повному кольорі з реалістичним поданням дорожніх знаків. Проектоване зображення сприймається так, як ніби воно знаходиться перед автомобілем на відстані 2,3 м. Оптимальне розташування дисплея забезпечує зручність і легкість зчитування інформації і дозволяє водієві не відволікатися від дороги.
Яскравість зображення автоматично підлаштовується під рівень освітленості. У темний і світлий час доби застосовується різна висота проектування. Водій також може визначити види даних, які слід відображати на лобовому склі крім поточної швидкості і попереджень систем допомоги водієві.

Навігаційна система Professional з контролером iDrive Touch.
Навігаційну систему Professional відрізняють витончене оформлення і широкий спектр функцій. Управління простою і зручною у використанні інтегрованою навігаційною системою здійснюється за допомогою системи iDrive і функцій контролера iDrive Touch.

navigationssytem-professional-mit-iDrive-controller-slide-01-en.jpg

Система з 20 ГБ пам'яті для звукових файлів включає в себе функцію гучного зв'язку з інтерфейсом USB і голосовим управлінням і радіосистему Professional з DVD-приводом. Вбудований кольоровий рідкокристалічний дисплей діагоналлю 8,8 дюйма з функцією
поділу (основний і додатковий екрани) забезпечує оптимальну ступінь читабельності і чіткості.

navigationssytem-professional-mit-iDrive-controller-slide-02-en.jpg

Управління системою інтуїтивно зрозуміло і здійснюється за допомогою контролера iDrive Touch, який дозволяє вказувати інформацію про пункт призначення шляхом рукописного введення з використанням сенсорної панелі. Навігаційною системою також можна керувати за допомогою клавіш меню, восьми програмованих закладок або системи голосового управління.

navigationssytem-professional-mit-iDrive-controller-slide-03.jpg

Завдяки функції тривимірного відображення карти на тлі супутникових знімків з фотореалістичним поданням обраних пам'яток навігація перетворюється на незвичайно видовищний процес. Залежно від оснащення автомобіля система забезпечує доступ до сервісів Connected Drive, віддаленим послугам, «Консьєрж-сервісу», «Розвагам Онлайн», Інтернету, а також до інформації про дорожню ситуацію.

Індикатор обмеження швидкості.
Безпека понад усе - система інформування відображає поточне обмеження швидкості, а також повідомляє про заборону обгону.

speed-limit-info-slide-02.jpg

Ця інформація відображається на інформаційному екрані приладової панелі або проекційному дисплеї. Спеціальна камера відстежує відповідні дорожні знаки. Інформація обробляється блоком управління спільно з даними, що надходять під навігаційною системою.

speed-limit-info-slide-01.jpg

При аналізі враховуються дані від датчика дощу та інших систем, завдяки чому система бере до уваги особливі умови обмежень - наприклад, вона може розпізнавати обмеження, що діють тільки в дощову погоду або в певний час доби. Таким чином, водій завжди буде в курсі того, що чекає його на дорозі. Для роботи системи необхідна наявність навігаційної системи Business або Professional.

Відеосистеми.
Завдяки кільком відеосистем ви бачите все, що відбувається навколо автомобіля, в тому числі в умовах обмеженого огляду.

camerasystem-slide-02.jpg

Камера заднього виду дозволяє бачити ділянку простору позаду автомобіля на дисплеї управління при маневруванні і парковці. Така камера покращує огляд при русі заднім ходом на швидкості до 20 км / год, наприклад при парковці. Інтерактивні лінії дозволяють оцінити запас простору для вашого автомобіля на вибраному паркувальному місці. Парковка також спрощується за рахунок кольоровий розмітки зон на дисплеї управління. При використанні тягово-зчіпного пристрою камера заднього виду полегшує процес стиковки з причепом за допомогою зручної функції збільшення зображення.

camerasystem-slide-03.jpg

Функція кругового огляду забезпечує підтримку при парковці і маневруванні в умовах обмеженого запасу простору. Відеокамери передають на дисплей управління зображення ділянок, розташованих з боків і позаду автомобіля, формуючи вид «з висоти пташиного польоту» (вид зверху).

camerasystem-slide-01.jpg

Також є функція бічного огляду, що полегшує проїзд ділянок з обмеженою видимістю (наприклад, погано проглядаючих перехресть). Ліва і права цифрові камери, розташовані в передній частині кузова, передають відповідне зображення на дисплей управління. Це дозволяє завчасно виявити транспортні засоби та правильно на це відреагувати.